277 |
P0717-1 |
08:00 |
Bällsta FF -
Ängby IF P07 Röd1
|
0-0
|
Fotbollshall51 |
|
|
278 |
P0717-1 |
08:00 |
Spånga 07-4 -
Bällsta FF-2
|
0-0
|
Fotbollshall52 |
|
|
279 |
P0717-1 |
08:00 |
DIF P07-7 -
Hammarby P07, lag 11
|
0-0
|
Fotbollshall53 |
|
|
280 |
P04L-3 |
08:00 |
Hammarby P0410 -
Hässelby SK P042
|
7-1
|
Knutby KN1 |
|
|
281 |
P04L-3 |
08:00 |
Syrianska FC -
IF Brommapojkarna 18
|
1-0
|
Knutby KN2 |
|
|
284 |
P05L-5 |
08:00 |
Ekerö IK P05 blå -
Essinge IK Giants
|
1-5
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
285 |
P05L-5 |
08:00 |
Assyrisk ff Babylon -
IK Frej Täby
|
1-0
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
282 |
F04-1 |
08:00 |
FK Bromma F04 -
IFK Aspudden-Tellus
|
2-0
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
283 |
F04-1 |
08:00 |
Enskede IK Svart -
Vasalunds IF Solna
|
3-0
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
286 |
P0717-2 |
08:40 |
Bällsta FF-3 -
Ängby IF P07 Röd2
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
287 |
P0717-2 |
08:40 |
Ängby IF P07 Gul -
Erikslunds KF Grön
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
288 |
P0717-2 |
08:40 |
Essinge IK -
Råsunda IS
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
293 |
P05M-2 |
08:40 |
Kista SC -
Vallentuna BK Vit
|
4-1
|
Knutby KN1 |
|
|
294 |
P05M-2 |
08:40 |
FC Järfälla Svart -
Årsta FF
|
0-3
|
Knutby KN2 |
|
|
295 |
P05M-3 |
08:40 |
Karlberg BK 05 vit -
Reymersholms IK P05:1
|
6-0
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
296 |
P05M-3 |
08:40 |
Järla IF FK P05 Lag 1 -
Spånga IS FK 7
|
4-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
289 |
F04-3 |
08:40 |
Enskede IK Röd -
Mälarhöjdens IK
|
2-1
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
290 |
F04-3 |
08:40 |
BKBK -
Spånga F04-1
|
0-2
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
291 |
P05L-6 |
08:40 |
Skå Ik Grön -
Stureby SK
|
0-3
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
292 |
P05L-6 |
08:40 |
Kalberg BK Vit -
Årsta FF P05:1
|
0-3
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
297 |
P0717-1 |
09:20 |
DIF P07-7 -
Bällsta FF-2
|
0-0
|
Fotbollshall51 |
|
|
298 |
P0717-1 |
09:20 |
Ängby IF P07 Röd1 -
Hammarby P07, lag 11
|
0-0
|
Fotbollshall52 |
|
|
299 |
P0717-1 |
09:20 |
Bällsta FF -
Spånga 07-4
|
0-0
|
Fotbollshall53 |
|
|
302 |
P03_7-1 |
09:20 |
IF Brommapojkarna P03-21 -
Reymers IK
|
2-1
|
Knutby KN1 |
|
|
303 |
P03_7-1 |
09:20 |
Alsike -
Täby United
|
1-2
|
Knutby KN2 |
|
|
306 |
P03_7-3 |
09:20 |
Hammarby IF FF 03.5 -
Nockebyhovs IF Blå
|
4-4
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
307 |
P03_7-3 |
09:20 |
Assyrisk ff Babylon -
Rönninge/salem Fotboll
|
5-3
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
300 |
F04-1 |
09:20 |
IFK Aspudden-Tellus -
Enskede IK Svart
|
0-7
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
301 |
F04-1 |
09:20 |
Vasalunds IF Solna -
FK Bromma F04
|
1-2
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
304 |
P03_7-2 |
09:20 |
Nockebyhovs IF Vit -
Reymers P-03:2
|
6-0
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
305 |
P03_7-2 |
09:20 |
Huddinge IF Gul -
Rågsveds IF
|
1-7
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
308 |
P0717-2 |
10:00 |
Erikslunds KF Grön -
Bällsta FF-3
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
309 |
P0717-2 |
10:00 |
Ängby IF P07 Röd2 -
Essinge IK
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
310 |
P0717-2 |
10:00 |
Råsunda IS -
Ängby IF P07 Gul
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
311 |
P04L-3 |
10:00 |
Hässelby SK P042 -
Syrianska FC
|
1-1
|
Knutby KN1 |
|
|
312 |
P04L-3 |
10:00 |
IF Brommapojkarna 18 -
Hammarby P0410
|
0-2
|
Knutby KN2 |
|
|
315 |
P05L-5 |
10:00 |
Essinge IK Giants -
Assyrisk ff Babylon
|
2-1
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
316 |
P05L-5 |
10:00 |
IK Frej Täby -
Ekerö IK P05 blå
|
3-2
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
313 |
F04-3 |
10:00 |
Mälarhöjdens IK -
BKBK
|
1-0
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
314 |
F04-3 |
10:00 |
Spånga F04-1 -
Enskede IK Röd
|
2-1
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
317 |
P05M-4 |
10:00 |
Sollentuna FK Viby Grön -
Vasalunds IF / kista
|
6-1
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
318 |
P05M-4 |
10:00 |
IF Brommapojkarna P05-11 -
Ängby IF
|
4-1
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
319 |
P0717-1 |
10:40 |
Bällsta FF-2 -
Ängby IF P07 Röd1
|
0-0
|
Fotbollshall51 |
|
|
320 |
P0717-1 |
10:40 |
Hammarby P07, lag 11 -
Bällsta FF
|
0-0
|
Fotbollshall52 |
|
|
321 |
P0717-1 |
10:40 |
Spånga 07-4 -
DIF P07-7
|
0-0
|
Fotbollshall53 |
|
|
326 |
P05M-2 |
10:40 |
Vallentuna BK Vit -
FC Järfälla Svart
|
2-2
|
Knutby KN1 |
|
|
327 |
P05M-2 |
10:40 |
Årsta FF -
Kista SC
|
1-5
|
Knutby KN2 |
|
|
328 |
P05M-3 |
10:40 |
Reymersholms IK P05:1 -
Järla IF FK P05 Lag 1
|
1-8
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
329 |
P05M-3 |
10:40 |
Spånga IS FK 7 -
Karlberg BK 05 vit
|
5-3
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
322 |
F04-1 |
10:40 |
Vasalunds IF Solna -
IFK Aspudden-Tellus
|
5-1
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
323 |
F04-1 |
10:40 |
FK Bromma F04 -
Enskede IK Svart
|
0-2
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
324 |
P05L-6 |
10:40 |
Stureby SK -
Kalberg BK Vit
|
2-1
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
325 |
P05L-6 |
10:40 |
Årsta FF P05:1 -
Skå Ik Grön
|
4-1
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
330 |
P0717-2 |
11:20 |
Essinge IK -
Erikslunds KF Grön
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
331 |
P0717-2 |
11:20 |
Ängby IF P07 Röd2 -
Råsunda IS
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
332 |
P0717-2 |
11:20 |
Bällsta FF-3 -
Ängby IF P07 Gul
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
335 |
P03_7-1 |
11:20 |
Reymers IK -
Alsike
|
3-2
|
Knutby KN1 |
|
|
336 |
P03_7-1 |
11:20 |
Täby United -
IF Brommapojkarna P03-21
|
5-0
|
Knutby KN2 |
|
|
339 |
P03_7-3 |
11:20 |
Nockebyhovs IF Blå -
Assyrisk ff Babylon
|
5-1
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
340 |
P03_7-3 |
11:20 |
Rönninge/salem Fotboll -
Hammarby IF FF 03.5
|
1-12
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
333 |
F04-3 |
11:20 |
Spånga F04-1 -
Mälarhöjdens IK
|
1-0
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
334 |
F04-3 |
11:20 |
Enskede IK Röd -
BKBK
|
2-1
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
337 |
P03_7-2 |
11:20 |
Reymers P-03:2 -
Huddinge IF Gul
|
0-4
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
338 |
P03_7-2 |
11:20 |
Rågsveds IF -
Nockebyhovs IF Vit
|
3-3
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
341 |
P0717-3 |
12:00 |
Bällsta FF-4 -
Ängby IF grön 1
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
342 |
P0717-3 |
12:00 |
Rimbo IF P07 Blå -
Bällsta FF-5
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
343 |
P0717-3 |
12:00 |
DIF P07-6 -
Erikslunds KF Svart
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
344 |
P04L-3 |
12:00 |
IF Brommapojkarna 18 -
Hässelby SK P042
|
0-2
|
Knutby KN1 |
|
|
345 |
P04L-3 |
12:00 |
Hammarby P0410 -
Syrianska FC
|
5-1
|
Knutby KN2 |
|
|
348 |
P05L-5 |
12:00 |
IK Frej Täby -
Essinge IK Giants
|
0-0
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
349 |
P05L-5 |
12:00 |
Ekerö IK P05 blå -
Assyrisk ff Babylon
|
1-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
346 |
F04-2 |
12:00 |
Hanviken SK Röd -
Stuvsta IF Lag 2
|
1-1
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
347 |
F04-2 |
12:00 |
Barkarö SK F04/05 -
Västerhaninge IF BLÅ
|
0-1
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
350 |
P05M-4 |
12:00 |
Vasalunds IF / kista -
IF Brommapojkarna P05-11
|
0-2
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
351 |
P05M-4 |
12:00 |
Ängby IF -
Sollentuna FK Viby Grön
|
2-2
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
352 |
P0717-4 |
12:40 |
BKBK Grön 2 -
Ängby IF grön 2
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
353 |
P0717-4 |
12:40 |
Spånga 07-11 -
Bällsta FF-6
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
354 |
P0717-4 |
12:40 |
Djurgårdens IF LAG 5 -
Erikslunds KF Vit
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
359 |
P05M-2 |
12:40 |
Årsta FF -
Vallentuna BK Vit
|
2-2
|
Knutby KN1 |
|
|
360 |
P05M-2 |
12:40 |
Kista SC -
FC Järfälla Svart
|
4-2
|
Knutby KN2 |
|
|
361 |
P05M-3 |
12:40 |
Spånga IS FK 7 -
Reymersholms IK P05:1
|
10-1
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
362 |
P05M-3 |
12:40 |
Karlberg BK 05 vit -
Järla IF FK P05 Lag 1
|
1-8
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
355 |
F04-4 |
12:40 |
Segeltorp IF -
Stuvsta IF Lag 1
|
1-2
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
356 |
F04-4 |
12:40 |
Hanviken SK -
Västerhaninge IF VIT
|
2-3
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
357 |
P05L-6 |
12:40 |
Årsta FF P05:1 -
Stureby SK
|
1-9
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
358 |
P05L-6 |
12:40 |
Skå Ik Grön -
Kalberg BK Vit
|
4-1
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
363 |
P04M-1 |
12:45 |
Kallhälls FF röd -
Pershagen SK Vit
|
3-1
|
Bromsten BR1 |
|
|
364 |
P04M-1 |
12:45 |
Hanviken SK -
Upsala IF Vit
|
1-5
|
Bromsten BR2 |
|
|
365 |
P0717-1 |
13:20 |
Bällsta FF-2 -
Hammarby P07, lag 11
|
0-0
|
Fotbollshall51 |
|
|
366 |
P0717-1 |
13:20 |
Bällsta FF -
DIF P07-7
|
0-0
|
Fotbollshall52 |
|
|
367 |
P0717-1 |
13:20 |
Ängby IF P07 Röd1 -
Spånga 07-4
|
0-0
|
Fotbollshall53 |
|
|
370 |
P03_7-1 |
13:20 |
Täby United -
Reymers IK
|
4-2
|
Knutby KN1 |
|
|
371 |
P03_7-1 |
13:20 |
IF Brommapojkarna P03-21 -
Alsike
|
1-2
|
Knutby KN2 |
|
|
374 |
P03_7-3 |
13:20 |
Rönninge/salem Fotboll -
Nockebyhovs IF Blå
|
0-12
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
375 |
P03_7-3 |
13:20 |
Hammarby IF FF 03.5 -
Assyrisk ff Babylon
|
7-4
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
368 |
F04-2 |
13:20 |
Stuvsta IF Lag 2 -
Barkarö SK F04/05
|
1-2
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
369 |
F04-2 |
13:20 |
Västerhaninge IF BLÅ -
Hanviken SK Röd
|
3-1
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
372 |
P03_7-2 |
13:20 |
Rågsveds IF -
Reymers P-03:2
|
8-1
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
373 |
P03_7-2 |
13:20 |
Nockebyhovs IF Vit -
Huddinge IF Gul
|
0-4
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
376 |
P04M-2 |
13:25 |
Gideonsbergs IF P04 Blå -
IK Sirius P04blå
|
5-5
|
Bromsten BR1 |
|
|
377 |
P04M-2 |
13:25 |
Bro IK -vit2 -
Segeltorps If p04:3
|
2-2
|
Bromsten BR2 |
|
|
378 |
P0717-2 |
14:00 |
Erikslunds KF Grön -
Ängby IF P07 Röd2
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
379 |
P0717-2 |
14:00 |
Råsunda IS -
Bällsta FF-3
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
380 |
P0717-2 |
14:00 |
Ängby IF P07 Gul -
Essinge IK
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
381 |
P04L-1 |
14:00 |
Kallhälls FF Vit -
Pershagens SK Grön
|
2-3
|
Knutby KN1 |
|
|
382 |
P04L-1 |
14:00 |
IK Sirius P04blå -
Råsunda IS P04
|
0-4
|
Knutby KN2 |
|
|
385 |
P05L-3 |
14:00 |
IFK Västerås Vit -
Spånga P05:5 vit
|
1-2
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
386 |
P05L-3 |
14:00 |
Hanvikens SK -
Tyresö ff s/b röd
|
1-1
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
383 |
F04-4 |
14:00 |
Stuvsta IF Lag 1 -
Hanviken SK
|
3-2
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
384 |
F04-4 |
14:00 |
Västerhaninge IF VIT -
Segeltorp IF
|
0-1
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
387 |
P05M-4 |
14:00 |
Ängby IF -
Vasalunds IF / kista
|
2-0
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
388 |
P05M-4 |
14:00 |
Sollentuna FK Viby Grön -
IF Brommapojkarna P05-11
|
3-3
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
389 |
P04M-4 |
14:05 |
Gröndals IK -
Nackdala AIS
|
3-2
|
Bromsten BR1 |
|
|
390 |
P04M-4 |
14:05 |
Brommapojkarna P04-10 -
Nockebyhovs IF
|
3-2
|
Bromsten BR2 |
|
|
391 |
P05L-2 |
14:15 |
Alsike IF Svart -
Älvsjö AIK Blå
|
0-4
|
Blackeberg B2 |
|
|
392 |
P05L-2 |
14:30 |
IF Brommapojkarna P05-26 -
Sollentuna FK Viby Röd
|
4-1
|
Blackeberg B1 |
|
|
393 |
P0717-3 |
14:40 |
DIF P07-6 -
Bällsta FF-5
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
394 |
P0717-3 |
14:40 |
Ängby IF grön 1 -
Erikslunds KF Svart
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
395 |
P0717-3 |
14:40 |
Bällsta FF-4 -
Rimbo IF P07 Blå
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
396 |
P04L-2 |
14:40 |
Gideonsbergs IF P04 Vit -
IFK Aspudden-Tellus
|
1-0
|
Knutby KN1 |
|
|
397 |
P04L-2 |
14:40 |
Boo FF P04:8 -
Upsala IF Vit
|
1-2
|
Knutby KN2 |
|
|
402 |
P05M-5 |
14:40 |
Spånga P:05:5 Blå -
Tullinge TP FK Grön
|
5-2
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
403 |
P05M-5 |
14:40 |
Brommapojkarna P05-17 -
Upsala If
|
2-2
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
398 |
F04-2 |
14:40 |
Västerhaninge IF BLÅ -
Stuvsta IF Lag 2
|
1-3
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
399 |
F04-2 |
14:40 |
Hanviken SK Röd -
Barkarö SK F04/05
|
0-5
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
400 |
P05L-1 |
14:40 |
IFK Västerås Blå -
Järla Blå
|
2-3
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
401 |
P05L-1 |
14:40 |
Alsike IF Gul -
Råsunda IS
|
5-2
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
404 |
P04M-1 |
14:45 |
Pershagen SK Vit -
Hanviken SK
|
4-0
|
Bromsten BR1 |
|
|
405 |
P04M-1 |
14:45 |
Upsala IF Vit -
Kallhälls FF röd
|
1-1
|
Bromsten BR2 |
|
|
406 |
P05M-1 |
14:55 |
Alsike IF Röd -
Sundbybergs IK P05City
|
4-2
|
Blackeberg B2 |
|
|
407 |
P05M-1 |
15:15 |
Dif P05-11 -
IFK Viksjö 1
|
2-2
|
Blackeberg B1 |
|
|
408 |
P05M-6 |
15:15 |
IFK Viksjö 2 -
Sirius P05 Vit
|
1-1
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
409 |
P05M-6 |
15:15 |
Essinge IK Stars -
Vallentuna BK Röd
|
4-3
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
410 |
P0717-4 |
15:20 |
Bällsta FF-6 -
BKBK Grön 2
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
411 |
P0717-4 |
15:20 |
Ängby IF grön 2 -
Djurgårdens IF LAG 5
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
412 |
P0717-4 |
15:20 |
Erikslunds KF Vit -
Spånga 07-11
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
413 |
P04L-1 |
15:20 |
Pershagens SK Grön -
IK Sirius P04blå
|
3-2
|
Knutby KN1 |
|
|
414 |
P04L-1 |
15:20 |
Råsunda IS P04 -
Kallhälls FF Vit
|
3-0
|
Knutby KN2 |
|
|
417 |
P05L-3 |
15:20 |
Spånga P05:5 vit -
Hanvikens SK
|
1-5
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
418 |
P05L-3 |
15:20 |
Tyresö ff s/b röd -
IFK Västerås Vit
|
2-4
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
415 |
F04-4 |
15:20 |
Västerhaninge IF VIT -
Stuvsta IF Lag 1
|
2-3
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
416 |
F04-4 |
15:20 |
Segeltorp IF -
Hanviken SK
|
0-2
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
419 |
P05L-4 |
15:20 |
Skå Ik Gul -
Lohärad IF
|
1-9
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
420 |
P05L-4 |
15:20 |
Järla Grön -
Årsta FF
|
5-1
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
421 |
P04M-2 |
15:25 |
IK Sirius P04blå -
Bro IK -vit2
|
7-1
|
Bromsten BR1 |
|
|
422 |
P04M-2 |
15:25 |
Segeltorps If p04:3 -
Gideonsbergs IF P04 Blå
|
0-11
|
Bromsten BR2 |
|
|
423 |
P03_7 |
15:35 |
Nockebyhovs IF Blå -
Huddinge IF Gul
|
2-3
|
Blackeberg B2 |
A-1/4-final 2 |
|
424 |
P03_7 |
15:55 |
Täby United -
Nockebyhovs IF Vit
|
2-5
|
Blackeberg B1 |
A-1/4-final 1 |
|
425 |
P03_7 |
15:55 |
Rågsveds IF -
Reymers IK
|
3-1
|
Ängby Södra ÄS1 |
A-1/4-final 3 |
|
426 |
P03_7 |
15:55 |
Alsike -
Hammarby IF FF 03.5
|
2-4
|
Ängby Södra ÄS2 |
A-1/4-final 4 |
|
427 |
P0717-3 |
16:00 |
Bällsta FF-5 -
Ängby IF grön 1
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
428 |
P0717-3 |
16:00 |
Erikslunds KF Svart -
Bällsta FF-4
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
429 |
P0717-3 |
16:00 |
Rimbo IF P07 Blå -
DIF P07-6
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
430 |
P04L-2 |
16:00 |
IFK Aspudden-Tellus -
Boo FF P04:8
|
0-2
|
Knutby KN1 |
|
|
431 |
P04L-2 |
16:00 |
Upsala IF Vit -
Gideonsbergs IF P04 Vit
|
2-2
|
Knutby KN2 |
|
|
436 |
P05M-5 |
16:00 |
Tullinge TP FK Grön -
Brommapojkarna P05-17
|
2-5
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
437 |
P05M-5 |
16:00 |
Upsala If -
Spånga P:05:5 Blå
|
2-3
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
432 |
P04L-4 |
16:00 |
Ransta IK PF04 -
Saltsjö-Boo IF
|
1-2
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
433 |
P04L-4 |
16:00 |
BP P04 Sundby -
Tungelsta IF
|
7-0
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
434 |
P05L-1 |
16:00 |
Järla Blå -
Alsike IF Gul
|
8-1
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
435 |
P05L-1 |
16:00 |
Råsunda IS -
IFK Västerås Blå
|
0-6
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
438 |
P04M-4 |
16:05 |
Nackdala AIS -
Brommapojkarna P04-10
|
4-3
|
Bromsten BR1 |
|
|
439 |
P04M-4 |
16:05 |
Nockebyhovs IF -
Gröndals IK
|
2-6
|
Bromsten BR2 |
|
|
442 |
P05M-6 |
16:35 |
Sirius P05 Vit -
Essinge IK Stars
|
4-1
|
Blackeberg B1 |
|
|
443 |
P05M-6 |
16:35 |
Vallentuna BK Röd -
IFK Viksjö 2
|
5-0
|
Blackeberg B2 |
|
|
440 |
P05L-2 |
16:35 |
Sollentuna FK Viby Röd -
Alsike IF Svart
|
4-1
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
441 |
P05L-2 |
16:35 |
Älvsjö AIK Blå -
IF Brommapojkarna P05-26
|
0-3
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
444 |
P0717-4 |
16:40 |
Djurgårdens IF LAG 5 -
Bällsta FF-6
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
445 |
P0717-4 |
16:40 |
Ängby IF grön 2 -
Erikslunds KF Vit
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
446 |
P0717-4 |
16:40 |
BKBK Grön 2 -
Spånga 07-11
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
449 |
P04L-1 |
16:40 |
Råsunda IS P04 -
Pershagens SK Grön
|
3-0
|
Knutby KN1 |
|
|
450 |
P04L-1 |
16:40 |
Kallhälls FF Vit -
IK Sirius P04blå
|
8-1
|
Knutby KN2 |
|
|
451 |
P05L-3 |
16:40 |
Tyresö ff s/b röd -
Spånga P05:5 vit
|
5-2
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
452 |
P05L-3 |
16:40 |
IFK Västerås Vit -
Hanvikens SK
|
3-3
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
447 |
P04M-3 |
16:40 |
IFK Aspudden-Tellus -
KB P04vit
|
1-2
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
448 |
P04M-3 |
16:40 |
Håbo FF -
Reymers diamonds
|
8-1
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
453 |
P05L-4 |
16:40 |
Lohärad IF -
Järla Grön
|
5-3
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
454 |
P05L-4 |
16:40 |
Årsta FF -
Skå Ik Gul
|
1-3
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
455 |
P04M-1 |
16:45 |
Upsala IF Vit -
Pershagen SK Vit
|
2-1
|
Bromsten BR1 |
|
|
456 |
P04M-1 |
16:45 |
Kallhälls FF röd -
Hanviken SK
|
9-2
|
Bromsten BR2 |
|
|
457 |
P03_7 |
16:55 |
IF Brommapojkarna P03-21 -
Reymers P-03:2
|
11-0
|
Blackeberg B2 |
B-Semifinal 2 |
|
460 |
P03_7 |
17:15 |
Assyrisk ff Babylon -
Rönninge/salem Fotboll
|
5-0
|
Blackeberg B1 |
B-Semifinal 1 |
|
458 |
P05M-1 |
17:15 |
IFK Viksjö 1 -
Alsike IF Röd
|
0-7
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
459 |
P05M-1 |
17:15 |
Sundbybergs IK P05City -
Dif P05-11
|
10-0
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
461 |
P0717-3 |
17:20 |
Bällsta FF-5 -
Erikslunds KF Svart
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
462 |
P0717-3 |
17:20 |
Bällsta FF-4 -
DIF P07-6
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
463 |
P0717-3 |
17:20 |
Ängby IF grön 1 -
Rimbo IF P07 Blå
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
464 |
P04L-2 |
17:20 |
Upsala IF Vit -
IFK Aspudden-Tellus
|
4-0
|
Knutby KN1 |
|
|
465 |
P04L-2 |
17:20 |
Gideonsbergs IF P04 Vit -
Boo FF P04:8
|
2-4
|
Knutby KN2 |
|
|
470 |
P05M-5 |
17:20 |
Upsala If -
Tullinge TP FK Grön
|
5-2
|
Nälsta NÄ1 |
|
|
471 |
P05M-5 |
17:20 |
Spånga P:05:5 Blå -
Brommapojkarna P05-17
|
2-3
|
Nälsta NÄ2 |
|
|
466 |
P04L-4 |
17:20 |
Saltsjö-Boo IF -
BP P04 Sundby
|
4-3
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
467 |
P04L-4 |
17:20 |
Tungelsta IF -
Ransta IK PF04
|
5-0
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
468 |
P05L-1 |
17:20 |
Råsunda IS -
Järla Blå
|
0-3
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
469 |
P05L-1 |
17:20 |
IFK Västerås Blå -
Alsike IF Gul
|
0-0
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
472 |
P04M-2 |
17:25 |
Segeltorps If p04:3 -
IK Sirius P04blå
|
2-4
|
Bromsten BR1 |
|
|
473 |
P04M-2 |
17:25 |
Gideonsbergs IF P04 Blå -
Bro IK -vit2
|
4-0
|
Bromsten BR2 |
|
|
474 |
P03_7 |
17:35 |
Rågsveds IF -
Hammarby IF FF 03.5
|
4-3
|
Blackeberg B2 |
A-Semifinal 2 |
|
477 |
P03_7 |
17:55 |
Nockebyhovs IF Vit -
Huddinge IF Gul
|
3-2
|
Blackeberg B1 |
A-Semifinal 1 |
|
475 |
P05L-2 |
17:55 |
Älvsjö AIK Blå -
Sollentuna FK Viby Röd
|
0-2
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
476 |
P05L-2 |
17:55 |
IF Brommapojkarna P05-26 -
Alsike IF Svart
|
3-0
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
478 |
P0717-4 |
18:00 |
Bällsta FF-6 -
Ängby IF grön 2
|
Dolt
|
Fotbollshall51 |
|
|
479 |
P0717-4 |
18:00 |
Erikslunds KF Vit -
BKBK Grön 2
|
Dolt
|
Fotbollshall52 |
|
|
480 |
P0717-4 |
18:00 |
Spånga 07-11 -
Djurgårdens IF LAG 5
|
Dolt
|
Fotbollshall53 |
|
|
481 |
P04M-3 |
18:00 |
KB P04vit -
Håbo FF
|
0-7
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
482 |
P04M-3 |
18:00 |
Reymers diamonds -
IFK Aspudden-Tellus
|
4-2
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
483 |
P05L-4 |
18:00 |
Årsta FF -
Lohärad IF
|
2-4
|
Stora Mossen SM1 |
|
|
484 |
P05L-4 |
18:00 |
Skå Ik Gul -
Järla Grön
|
1-3
|
Stora Mossen SM2 |
|
|
485 |
P04M-4 |
18:05 |
Nockebyhovs IF -
Nackdala AIS
|
2-4
|
Bromsten BR1 |
|
|
486 |
P04M-4 |
18:05 |
Gröndals IK -
Brommapojkarna P04-10
|
3-1
|
Bromsten BR2 |
|
|
487 |
P05M-1 |
18:15 |
Dif P05-11 -
Alsike IF Röd
|
0-7
|
Blackeberg B2 |
|
|
488 |
P03_7 |
18:30 |
Assyrisk ff Babylon -
IF Brommapojkarna P03-21
|
3-4
(STR) |
Nälsta NÄ1 |
B-FINAL |
|
489 |
P05M-1 |
18:35 |
Sundbybergs IK P05City -
IFK Viksjö 1
|
6-1
|
Blackeberg B1 |
|
|
490 |
P05M-6 |
18:35 |
Vallentuna BK Röd -
Sirius P05 Vit
|
1-0
|
Ängby Södra ÄS1 |
|
|
491 |
P05M-6 |
18:35 |
IFK Viksjö 2 -
Essinge IK Stars
|
0-3
|
Ängby Södra ÄS2 |
|
|
492 |
P04L-4 |
18:40 |
Tungelsta IF -
Saltsjö-Boo IF
|
0-1
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
493 |
P04L-4 |
18:40 |
Ransta IK PF04 -
BP P04 Sundby
|
3-2
|
Spånga SPÅ2 |
|
|
494 |
P03_7 |
19:10 |
Nockebyhovs IF Vit -
Rågsveds IF
|
0-1
|
Nälsta NÄ2 |
A-FINAL |
|
495 |
P04M-3 |
19:20 |
Reymers diamonds -
KB P04vit
|
2-2
|
Spånga SPÅ1 |
|
|
496 |
P04M-3 |
19:20 |
IFK Aspudden-Tellus -
Håbo FF
|
0-5
|
Spånga SPÅ2 |
|
|