146 |
B04-5 |
08:00 |
FbS Bohemians Praha 4 -
Kanonyri Kladno
|
4-7
|
JED |
|
|
147 |
B04-3 |
08:00 |
Wizards DDM Praha 10 -
USK Akademik Cheb
|
0-1
|
KOB |
|
|
149 |
B04-2 |
08:00 |
FBK Atlas Blansko -
Snipers Bratislava B
|
2-0
(2) |
SHJ |
|
|
150 |
B04-2 |
08:00 |
FBS Olomouc -
Black Angels 05
|
7-2
(2) |
SLA |
|
|
151 |
B04-1 |
08:00 |
SK Florbal BeneSov -
Bulldogs Brno
|
2-2
(2) |
TJJM |
|
|
159 |
B04-7 |
08:50 |
Florbal Primator Nachod -
FBS Hattrick Brno
|
4-5
|
JED |
|
|
160 |
B04-8 |
08:50 |
SC TEMPISH Vitkovice -
Kanonyri Kladno B
|
19-0
|
KOB |
|
|
162 |
B04-4 |
08:50 |
Sokol Brno I EMKO Case Gullive -
Florbal Chomutov
|
4-2
(2) |
SHJ |
|
|
163 |
B04-6 |
08:50 |
FAT PIPE Florbal Chodov White -
Galaxy Team
|
7-1
(2) |
SLA |
|
|
164 |
B04-5 |
08:50 |
Gepardi DDM Helceletka Brno -
FAT PIPE Start98 Pr-Ku
|
1-2
(2) |
TJJM |
|
|
175 |
B04-8 |
09:40 |
K1 Florbal Zidenice -
FC Bucis Team
|
2-4
|
KOB |
|
|
177 |
B04-3 |
09:40 |
Technology Florbal MB -
FAT PIPE Florbal Chodov Blue
|
6-2
(2) |
SHJ |
|
|
178 |
B04-7 |
09:40 |
Black Angels -
ACEMA Sparta Praha B04 yellow
|
4-2
(2) |
SLA |
|
|
179 |
B04-6 |
09:40 |
Fbc Sternberk -
ACEMA Sparta Praha B04 red
|
6-3
(2) |
TJJM |
|
|
190 |
B04-4 |
10:30 |
FBC Prerov -
SC Malacky
|
11-3
|
JED |
|
|
202 |
B04-1 |
11:20 |
TIERP IBK -
Sharks Suchdol nad Odrou
|
10-1
|
JED |
|
|
203 |
B04-1 |
11:20 |
FBC Draci Ricany -
SK Florbal BeneSov
|
3-2
|
KOB |
|
|
206 |
B04-2 |
11:20 |
1 FBC FLORBAL TRENCIN -
FBS Olomouc
|
4-1
(2) |
SLA |
|
|
256 |
B04 |
14:40 |
Wizards DDM Praha 10 -
Sharks Suchdol nad Odrou
|
17-0
|
JED |
B-1/16-final 11 |
|
257 |
B04 |
14:40 |
Florbal Primator Nachod -
Snipers Bratislava B
|
3-0
|
KOB |
B-1/16-final 3 |
|
296 |
B04 |
17:10 |
FBC Draci Ricany -
FC Bucis Team
|
2-9
|
JED |
A-1/8-final 1 |
|
299 |
B04 |
17:10 |
Kanonyri Kladno -
FBC Prerov
|
4-1
(2) |
SLA |
A-1/8-final 5 |
|
300 |
B04 |
17:10 |
ACEMA Sparta Praha B04 yellow -
1 FBC FLORBAL TRENCIN
|
1-3
(2) |
TJJM |
A-1/8-final 2 |
|
311 |
B04 |
18:00 |
Florbal Primator Nachod -
FBS Olomouc
|
1-2
(STR) |
JED |
B-1/8-final 2 |
|
312 |
B04 |
18:00 |
FAT PIPE Start98 Pr-Ku -
Sokol Brno I EMKO Case Gullive
|
2-3
|
KOB |
A-1/8-final 4 |
|
314 |
B04 |
18:00 |
Technology Florbal MB -
FAT PIPE Florbal Chodov White
|
7-2
(2) |
SLA |
A-1/8-final 3 |
|
315 |
B04 |
18:00 |
FBS Hattrick Brno -
Black Angels 05
|
3-2
(2) |
TJJM |
B-1/8-final 7 |
|
322 |
B04 |
18:50 |
FAT PIPE Florbal Chodov Blue -
Fbc Sternberk
|
4-1
|
JED |
A-1/8-final 6 |
|
323 |
B04 |
18:50 |
TIERP IBK -
Kanonyri Kladno B
|
5-0
|
KOB |
B-1/8-final 1 |
|
324 |
B04 |
18:50 |
Black Angels -
FBK Atlas Blansko
|
5-0
|
KRC |
A-1/8-final 7 |
|
325 |
B04 |
18:50 |
SK Florbal BeneSov -
SC TEMPISH Vitkovice
|
1-13
(1) |
SLA |
A-1/8-final 8 |
|
331 |
B04 |
19:40 |
USK Akademik Cheb -
Galaxy Team
|
3-4
|
JED |
B-1/8-final 3 |
|
332 |
B04 |
19:40 |
Wizards DDM Praha 10 -
ACEMA Sparta Praha B04 red
|
2-3
(STR) |
KOB |
B-1/8-final 6 |
|
333 |
B04 |
19:40 |
Bulldogs Brno -
K1 Florbal Zidenice
|
1-0
|
KRC |
B-1/8-final 8 |
|
334 |
B04 |
19:40 |
Gepardi DDM Helceletka Brno -
SC Malacky
|
6-0
(2) |
SLA |
B-1/8-final 5 |
|
335 |
B04 |
19:40 |
Florbal Chomutov -
FbS Bohemians Praha 4
|
4-3
(2) |
TJJM |
B-1/8-final 4 |
|