139 |
B06-5 |
08:00 |
Sokol Brno I EMKOCase Gulliver -
ACEMA Sparta Praha B06 red
|
7-3
|
HB 1 |
|
|
140 |
B06-6 |
08:00 |
Technology Florbal MB -
Kanonyri Kladno
|
6-1
|
HB 2 |
|
|
141 |
G05-1 |
08:00 |
SK Dvojka Praha -
FBC Prerov
|
2-3
|
HB 3 |
|
|
142 |
B06-8 |
08:00 |
TROOPERS -
Florbal Usti
|
1-3
|
HB 4 |
|
|
143 |
B09-1 |
08:00 |
Florbal Tachov -
PASKOV SAURIANS
|
6-3
|
HOS 1 |
|
|
144 |
B09-2 |
08:00 |
FBS Olomouc -
FbS Bohemians Praha 4
|
22-1
|
HOS 2 |
|
|
145 |
B09-3 |
08:00 |
FbS Bohemians DDM Praha 7 -
Galaktikos Bratislava
|
2-4
|
HOS 3 |
|
|
146 |
B04-5 |
08:00 |
FbS Bohemians Praha 4 -
Kanonyri Kladno
|
4-7
|
JED |
|
|
147 |
B04-3 |
08:00 |
Wizards DDM Praha 10 -
USK Akademik Cheb
|
0-1
|
KOB |
|
|
148 |
B06-9 |
08:00 |
Florbal Chomutov -
FBC Draci Ricany
|
2-4
|
KRC |
|
|
149 |
B04-2 |
08:00 |
FBK Atlas Blansko -
Snipers Bratislava B
|
2-0
(2) |
SHJ |
|
|
150 |
B04-2 |
08:00 |
FBS Olomouc -
Black Angels 05
|
7-2
(2) |
SLA |
|
|
151 |
B04-1 |
08:00 |
SK Florbal BeneSov -
Bulldogs Brno
|
2-2
(2) |
TJJM |
|
|
152 |
B09-2 |
08:30 |
ACEMA Sparta Praha B09 yellow -
Sparta Praha KIDS
|
15-5
|
HOS 1 |
|
|
153 |
B10-1 |
08:30 |
ACEMA Sparta Praha B10 yellow -
FAT PIPE Florbal Chodov
|
8-4
|
HOS 2 |
|
|
154 |
B10-2 |
08:30 |
Black Angels -
FBC Liberec Black
|
10-7
|
HOS 3 |
|
|
155 |
B06-1 |
08:50 |
Snipers Bratislava Black -
OLYMP FLORBAL
|
3-3
|
HB 1 |
|
|
156 |
B06-10 |
08:50 |
FC Bucis Team B -
FBK Skorpioni Ostrava
|
2-2
|
HB 2 |
|
|
157 |
B06-2 |
08:50 |
Snipers Bratislava Orange -
SK Dvojka Praha
|
10-1
|
HB 3 |
|
|
158 |
B06-3 |
08:50 |
SC TEMPISH Vitkovice -
FBS Hattrick Brno
|
8-0
|
HB 4 |
|
|
159 |
B04-7 |
08:50 |
Florbal Primator Nachod -
FBS Hattrick Brno
|
4-5
|
JED |
|
|
160 |
B04-8 |
08:50 |
SC TEMPISH Vitkovice -
Kanonyri Kladno B
|
19-0
|
KOB |
|
|
161 |
B06-4 |
08:50 |
Fbc Sternberk -
FK FLORKO KOSICE
|
0-0
|
KRC |
|
|
162 |
B04-4 |
08:50 |
Sokol Brno I EMKO Case Gullive -
Florbal Chomutov
|
4-2
(2) |
SHJ |
|
|
163 |
B04-6 |
08:50 |
FAT PIPE Florbal Chodov White -
Galaxy Team
|
7-1
(2) |
SLA |
|
|
164 |
B04-5 |
08:50 |
Gepardi DDM Helceletka Brno -
FAT PIPE Start98 Pr-Ku
|
1-2
(2) |
TJJM |
|
|
165 |
B10-3 |
09:00 |
ACEMA Sparta Praha B10 red -
FBS Olomouc
|
2-18
|
HOS 1 |
|
|
166 |
G07-1 |
09:00 |
ACEMA Sparta Praha -
Bulldogs Brno
|
4-1
|
HOS 2 |
|
|
167 |
G08-1 |
09:00 |
ACEMA Sparta Praha RED -
K1 Florbal Zidenice Girls
|
0-5
(WO) |
HOS 3 |
|
|
168 |
B09-1 |
09:30 |
ACEMA Sparta Praha B09 red -
SC Tempish Vitkovice
|
8-10
|
HOS 1 |
|
|
169 |
B09-4 |
09:30 |
Florbal Chomutov -
Gepardi DDM Helceletka Brno
|
3-9
|
HOS 2 |
|
|
170 |
B09-3 |
09:30 |
FK TROOPERS -
Wizards DDM Praha 10
|
4-8
|
HOS 3 |
|
|
171 |
B06-5 |
09:40 |
FC Bucis Team -
Florbal Slavoj Tachov
|
1-9
|
HB 1 |
|
|
172 |
B06-6 |
09:40 |
ACEMA Sparta Praha B06 yellow -
Florbal Jesenice
|
1-5
|
HB 2 |
|
|
173 |
B06-7 |
09:40 |
FBC ZS Unicov -
Black Angels
|
3-4
|
HB 3 |
|
|
174 |
B06-8 |
09:40 |
Florbal Sokolov -
FAT PIPE Florbal Chodov Blue
|
1-5
|
HB 4 |
|
|
175 |
B04-8 |
09:40 |
K1 Florbal Zidenice -
FC Bucis Team
|
2-4
|
KOB |
|
|
176 |
B06-9 |
09:40 |
FBC CPP BYSTRON GROUP OSTRAVA -
Bulldogs Brno
|
6-2
|
KRC |
|
|
177 |
B04-3 |
09:40 |
Technology Florbal MB -
FAT PIPE Florbal Chodov Blue
|
6-2
(2) |
SHJ |
|
|
178 |
B04-7 |
09:40 |
Black Angels -
ACEMA Sparta Praha B04 yellow
|
4-2
(2) |
SLA |
|
|
179 |
B04-6 |
09:40 |
Fbc Sternberk -
ACEMA Sparta Praha B04 red
|
6-3
(2) |
TJJM |
|
|
180 |
B09-4 |
10:00 |
Black Angels -
Wizards DDM Praha 10 B
|
14-2
|
HOS 1 |
|
|
181 |
B10-1 |
10:00 |
FBC Liberec White -
FBS Hattrick Brno
|
2-6
|
HOS 2 |
|
|
182 |
B10-2 |
10:00 |
FC Bucis Team -
Kanonyri Kladno
|
3-15
|
HOS 3 |
|
|
183 |
B06-1 |
10:30 |
FBS Olomouc 07 -
FAT PIPE Florbal Chodov White
|
1-1
|
HB 1 |
|
|
184 |
B06-10 |
10:30 |
FBC PANTHERS LIBEREC -
K1 Florbal Zidenice
|
3-3
|
HB 2 |
|
|
185 |
B06-2 |
10:30 |
FBC DDM Decin -
FAT PIPE Start98 Pr-Ku Black
|
0-3
|
HB 3 |
|
|
186 |
B06-3 |
10:30 |
FBC Prerov -
FBC Mohelnice
|
4-1
|
HB 4 |
|
|
187 |
B10-3 |
10:30 |
FK TROOPERS -
SK BIVOJ LITVINOV 2010
|
3-11
|
HOS 1 |
|
|
188 |
G07-1 |
10:30 |
FA Mlada Boleslav -
FAT PIPE Florbal Chodov
|
5-5
|
HOS 2 |
|
|
189 |
B09-2 |
10:30 |
FbS Bohemians Praha 4 -
ACEMA Sparta Praha B09 yellow
|
0-5
(WO) |
HOS 3 |
|
|
190 |
B04-4 |
10:30 |
FBC Prerov -
SC Malacky
|
11-3
|
JED |
|
|
191 |
G02-1 |
10:30 |
SK Bela -
Florbal Chomutov
|
0-6
|
KOB |
|
|
192 |
G04-2 |
10:30 |
TJ Znojmo LAUFEN CZ -
FBS Olomouc SZ
|
0-2
|
KRC |
|
|
193 |
G02-1 |
10:30 |
Kanonyrky Kladno -
PUKS TRZEBINIA
|
1-2
(2) |
SHJ |
|
|
194 |
G03-1 |
10:30 |
FAT PIPE Florbal Chodov -
Prague Cats
|
9-2
(2) |
SLA |
|
|
195 |
G08-1 |
11:00 |
Black Angels -
FA Mlada Boleslav
|
1-4
|
HOS 1 |
|
|
196 |
B09-1 |
11:00 |
PASKOV SAURIANS -
ACEMA Sparta Praha B09 red
|
10-3
|
HOS 2 |
|
|
197 |
G08-1 |
11:00 |
FbS Bohemians Praha 4 -
ACEMA Sparta Praha YELLOW
|
4-7
|
HOS 3 |
|
|
198 |
G04-2 |
11:20 |
Bulldogs Brno -
FbS Bohemians
|
0-8
|
HB 1 |
|
|
199 |
G05-1 |
11:20 |
FA Mlada Boleslav -
FbC Aligators
|
0-8
|
HB 2 |
|
|
200 |
B07-1 |
11:20 |
Kanonyri Kladno -
MMKS Podhale Nowy Targ
|
17-1
|
HB 3 |
|
|
201 |
B08-1 |
11:20 |
Technology Florbal MB -
TJ Znojmo LAUFEN CZ
|
1-1
|
HB 4 |
|
|
202 |
B04-1 |
11:20 |
TIERP IBK -
Sharks Suchdol nad Odrou
|
10-1
|
JED |
|
|
203 |
B04-1 |
11:20 |
FBC Draci Ricany -
SK Florbal BeneSov
|
3-2
|
KOB |
|
|
204 |
B06-7 |
11:20 |
Gepardi DDM Helceletka Brno -
FbS Bohemians Praha 4
|
4-2
|
KRC |
|
|
205 |
B02-1 |
11:20 |
FBS Olomouc DOR -
FBC Draci Ricany
|
1-2
(2) |
SHJ |
|
|
206 |
B04-2 |
11:20 |
1 FBC FLORBAL TRENCIN -
FBS Olomouc
|
4-1
(2) |
SLA |
|
|
207 |
G02-1 |
11:20 |
Floorballjuniorinnen Österreic -
FA Mlada Boleslav
|
0-2
(2) |
TJJM |
|
|
208 |
B09-3 |
11:30 |
Galaktikos Bratislava -
FK TROOPERS
|
9-7
|
HOS 1 |
|
|
209 |
B09-4 |
11:30 |
Gepardi DDM Helceletka Brno -
Black Angels
|
3-8
|
HOS 2 |
|
|
210 |
B10-1 |
11:30 |
Technology Florbal MB -
ACEMA Sparta Praha B10 yellow
|
11-8
|
HOS 3 |
|
|
211 |
B10-2 |
12:00 |
SNIPERS BRATISLAVA -
Black Angels
|
0-4
|
HOS 1 |
|
|
212 |
B10-3 |
12:00 |
Florbal Slavoj Tachov -
ACEMA Sparta Praha B10 red
|
1-4
|
HOS 2 |
|
|
213 |
G07-1 |
12:00 |
MMKS Podhale Nowy Targ -
ACEMA Sparta Praha
|
1-11
|
HOS 3 |
|
|
214 |
B08-2 |
12:10 |
TROOPERS -
Kanonyri Kladno
|
5-6
(STR) |
HB 1 |
|
|
215 |
B08-3 |
12:10 |
Sokol Brno I EMKOCase Gulliver -
SC TEMPISH VITKOVICE
|
1-5
|
HB 2 |
|
|
216 |
B08-4 |
12:10 |
FBS SLAVIA Plzen -
FBC Draci Ricany
|
0-5
(FL) |
HB 3 |
|
|
217 |
G04-1 |
12:10 |
Black Angels -
FBC Dragons Pink
|
5-1
|
HB 4 |
|
|
218 |
B02-3 |
12:10 |
SPORT CLUB Klatovy -
OLYMP FLORBAL
|
6-1
|
JED |
|
|
219 |
B06-4 |
12:10 |
FBS Olomouc 06 -
FAT PIPE Start98 Pr-Ku Yellow
|
6-0
|
KOB |
|
|
220 |
B02-2 |
12:10 |
Wizards DDM Praha 10 -
Florbal Chomutov
|
5-4
|
KRC |
|
|
221 |
B02-2 |
12:10 |
Floorball Group -
FBS Hattrick Brno
|
3-2
(2) |
SHJ |
|
|
222 |
B02-3 |
12:10 |
FBC Sokol Husovice -
Black Angels
|
2-1
|
SLA |
|
|
223 |
B02-1 |
12:10 |
Bulldogs Brno -
Black Angels White
|
0-6
(2) |
TJJM |
|
|
224 |
G08-1 |
12:30 |
ACEMA Sparta Praha YELLOW -
ACEMA Sparta Praha RED
|
5-0
(WO) |
HOS 1 |
|
|
225 |
B09-1 |
12:30 |
SC Tempish Vitkovice -
Florbal Tachov
|
5-6
|
HOS 2 |
|
|
226 |
B09-2 |
12:30 |
Sparta Praha KIDS -
FBS Olomouc
|
0-20
|
HOS 3 |
|
|
227 |
B07-1 |
13:00 |
ACEMA Sparta Praha B07 yellow -
FbS Bohemians Praha 4
|
0-3
|
HB 1 |
|
|
228 |
B07-2 |
13:00 |
ACEMA Sparta Praha B07 red -
Black Angels
|
3-5
|
HB 2 |
|
|
229 |
B08-1 |
13:00 |
FBS Hattrick Brno -
FBC Mohelnice
|
3-3
|
HB 3 |
|
|
230 |
B08-2 |
13:00 |
FBS Olomouc -
ACEMA Sparta Praha B08 red
|
3-3
|
HB 4 |
|
|
231 |
B09-3 |
13:00 |
Wizards DDM Praha 10 -
FbS Bohemians DDM Praha 7
|
8-3
|
HOS 1 |
|
|
232 |
B09-4 |
13:00 |
Wizards DDM Praha 10 B -
Florbal Chomutov
|
7-2
|
HOS 2 |
|
|
233 |
B10-1 |
13:00 |
FAT PIPE Florbal Chodov -
FBC Liberec White
|
5-2
|
HOS 3 |
|
|
234 |
G05-1 |
13:00 |
Florbal Jesenice -
FA Mlada Boleslav 2005
|
1-4
|
JED |
|
|
235 |
B08-3 |
13:00 |
FBC Prerov -
ACEMA Sparta Praha B08 yellow
|
9-3
|
KRC |
|
|
236 |
B07-2 |
13:00 |
Florbal Slavoj Tachov -
PASKOV SAURIANS
|
5-2
(2) |
TJJM |
|
|
237 |
B10-2 |
13:30 |
FBC Liberec Black -
FC Bucis Team
|
15-3
|
HOS 1 |
|
|
238 |
B10-3 |
13:30 |
FBS Olomouc -
FK TROOPERS
|
12-6
|
HOS 2 |
|
|
239 |
G07-1 |
13:30 |
Bulldogs Brno -
FA Mlada Boleslav
|
7-5
|
HOS 3 |
|
|
240 |
B08-4 |
13:50 |
FAT PIPE Florbal Chodov -
Black Angels
|
1-5
|
HB 1 |
|
|
241 |
G05-1 |
13:50 |
FBC Prerov -
Zlty Sneh KoSice
|
2-4
|
HB 2 |
|
|
242 |
G03-1 |
13:50 |
TJ Znojmo LAUFEN CZ -
Østensjø
|
4-0
|
JED |
|
|
243 |
G03-1 |
13:50 |
ACEMA Sparta Praha -
Prague Cats
|
0-3
|
KOB |
|
|
244 |
G02-1 |
13:50 |
SK Bela -
Kanonyrky Kladno
|
3-4
|
KRC |
|
|
245 |
G04-2 |
13:50 |
FbS Bohemians -
TJ Znojmo LAUFEN CZ
|
3-1
(2) |
SLA |
|
|
246 |
G08-1 |
14:00 |
K1 Florbal Zidenice Girls -
Black Angels
|
7-4
|
HOS 1 |
|
|
247 |
G08-1 |
14:00 |
FA Mlada Boleslav -
FbS Bohemians Praha 4
|
8-2
|
HOS 2 |
|
|
248 |
B09-1 |
14:00 |
SC Tempish Vitkovice -
PASKOV SAURIANS
|
3-5
|
HOS 3 |
|
|
249 |
B09-2 |
14:30 |
Sparta Praha KIDS -
FbS Bohemians Praha 4
|
13-1
|
HOS 1 |
|
|
250 |
B09-3 |
14:30 |
Wizards DDM Praha 10 -
Galaktikos Bratislava
|
7-2
|
HOS 2 |
|
|
251 |
B09-4 |
14:30 |
Wizards DDM Praha 10 B -
Gepardi DDM Helceletka Brno
|
3-4
|
HOS 3 |
|
|
252 |
B06 |
14:40 |
FBC ZS Unicov -
FAT PIPE Florbal Chodov Blue
|
3-7
|
HB 1 |
A-1/16-final 1 |
|
253 |
B06 |
14:40 |
Bulldogs Brno -
FBC PANTHERS LIBEREC
|
8-1
|
HB 2 |
A-1/16-final 5 |
|
254 |
B06 |
14:40 |
Snipers Bratislava Orange -
FBS Hattrick Brno
|
6-7
|
HB 3 |
A-1/16-final 9 |
|
255 |
B06 |
14:40 |
FK FLORKO KOSICE -
ACEMA Sparta Praha B06 red
|
2-5
|
HB 4 |
A-1/16-final 13 |
|
256 |
B04 |
14:40 |
Wizards DDM Praha 10 -
Sharks Suchdol nad Odrou
|
17-0
|
JED |
B-1/16-final 11 |
|
257 |
B04 |
14:40 |
Florbal Primator Nachod -
Snipers Bratislava B
|
3-0
|
KOB |
B-1/16-final 3 |
|
258 |
B06 |
14:40 |
FbS Bohemians Praha 4 -
Florbal Sokolov
|
3-2
|
KRC |
B-1/16-final 1 |
|
259 |
G04-2 |
14:40 |
SK Florbal BeneSov -
Bulldogs Brno
|
1-3
(1) |
SLA |
|
|
260 |
G02-1 |
14:40 |
Florbal Chomutov -
Floorballjuniorinnen Österreic
|
4-2
(2) |
TJJM |
|
|
261 |
B10-1 |
15:00 |
FBS Hattrick Brno -
Technology Florbal MB
|
6-5
|
HOS 1 |
|
|
262 |
B10-2 |
15:00 |
Kanonyri Kladno -
SNIPERS BRATISLAVA
|
4-3
|
HOS 2 |
|
|
263 |
B10-3 |
15:00 |
SK BIVOJ LITVINOV 2010 -
Florbal Slavoj Tachov
|
13-0
|
HOS 3 |
|
|
264 |
B06 |
15:30 |
Florbal Chomutov -
FC Bucis Team B
|
4-3
|
HB 1 |
B-1/16-final 5 |
|
265 |
B06 |
15:30 |
SK Dvojka Praha -
FBC Mohelnice
|
2-1
|
HB 2 |
B-1/16-final 9 |
|
266 |
B06 |
15:30 |
FAT PIPE Start98 Pr-Ku Yellow -
FC Bucis Team
|
4-5
|
HB 3 |
B-1/16-final 13 |
|
267 |
B07-1 |
15:30 |
MMKS Podhale Nowy Targ -
FA Mlada Boleslav
|
2-16
|
HB 4 |
|
|
268 |
G07-1 |
15:30 |
FAT PIPE Florbal Chodov -
MMKS Podhale Nowy Targ
|
10-2
|
HOS 1 |
|
|
269 |
G08-1 |
15:30 |
Black Angels -
ACEMA Sparta Praha YELLOW
|
4-2
|
HOS 2 |
|
|
270 |
B09-1 |
15:30 |
Florbal Tachov -
ACEMA Sparta Praha B09 red
|
6-5
|
HOS 3 |
|
|
271 |
G04-1 |
15:30 |
SC TEMPISH Vitkovice -
Black Angels
|
2-0
|
JED |
|
|
272 |
B02 |
15:30 |
SPORT CLUB Klatovy -
FBS Olomouc DOR
|
2-3
(WO) |
KOB |
A-1/4-final 4 |
|
273 |
B02 |
15:30 |
Florbal Chomutov -
Black Angels
|
5-2
|
KRC |
B-1/4-final 2 |
|
274 |
B02 |
15:30 |
Wizards DDM Praha 10 -
OLYMP FLORBAL
|
1-4
(2) |
SLA |
A-1/4-final 2 |
|
275 |
B02 |
15:30 |
FBC Sokol Husovice -
Bulldogs Brno
|
0-6
(2) |
TJJM |
B-1/4-final 4 |
|
276 |
B09-2 |
16:00 |
FBS Olomouc -
ACEMA Sparta Praha B09 yellow
|
6-7
|
HOS 1 |
|
|
277 |
B09-3 |
16:00 |
FbS Bohemians DDM Praha 7 -
FK TROOPERS
|
4-8
|
HOS 2 |
|
|
278 |
B09-4 |
16:00 |
Florbal Chomutov -
Black Angels
|
0-16
|
HOS 3 |
|
|
279 |
B07-1 |
16:20 |
Kanonyri Kladno -
ACEMA Sparta Praha B07 yellow
|
4-1
|
HB 1 |
|
|
280 |
G05-1 |
16:20 |
FbC Aligators -
SK Dvojka Praha
|
6-2
|
HB 2 |
|
|
281 |
B07-2 |
16:20 |
Florbal Slavoj Tachov -
ACEMA Sparta Praha B07 red
|
2-6
|
HB 3 |
|
|
282 |
G05-1 |
16:20 |
FA Mlada Boleslav -
Florbal Jesenice
|
4-3
|
HB 4 |
|
|
283 |
G02-1 |
16:20 |
FA Mlada Boleslav -
PUKS TRZEBINIA
|
5-1
|
KOB |
|
|
284 |
B07-2 |
16:20 |
PASKOV SAURIANS -
ASK Lovosice LFP Black
|
1-3
|
KRC |
|
|
285 |
G04-1 |
16:20 |
Østensjø -
FAT PIPE Florbal Chodov
|
0-6
(2) |
TJJM |
|
|
286 |
B10-1 |
16:30 |
ACEMA Sparta Praha B10 yellow -
FBC Liberec White
|
10-3
|
HOS 1 |
|
|
287 |
B10-2 |
16:30 |
Black Angels -
FC Bucis Team
|
18-3
|
HOS 2 |
|
|
288 |
B10-3 |
16:30 |
ACEMA Sparta Praha B10 red -
FK TROOPERS
|
2-10
|
HOS 3 |
|
|
289 |
G07-1 |
17:00 |
ACEMA Sparta Praha -
FA Mlada Boleslav
|
5-2
|
HOS 1 |
|
|
290 |
G08-1 |
17:00 |
K1 Florbal Zidenice Girls -
FA Mlada Boleslav
|
4-2
|
HOS 2 |
|
|
291 |
G08-1 |
17:00 |
ACEMA Sparta Praha RED -
FbS Bohemians Praha 4
|
0-5
(WO) |
HOS 3 |
|
|
292 |
G05-1 |
17:10 |
FA Mlada Boleslav 2005 -
Zlty Sneh KoSice
|
2-1
|
HB 1 |
|
|
293 |
B08 |
17:10 |
Technology Florbal MB -
FAT PIPE Florbal Chodov
|
5-4
|
HB 2 |
A-1/4-final 1 |
|
294 |
B08 |
17:10 |
FBC Prerov -
ACEMA Sparta Praha B08 red
|
1-5
|
HB 3 |
A-1/4-final 2 |
|
295 |
B08 |
17:10 |
SC TEMPISH VITKOVICE -
FBS Olomouc
|
8-0
|
HB 4 |
A-1/4-final 3 |
|
296 |
B04 |
17:10 |
FBC Draci Ricany -
FC Bucis Team
|
2-9
|
JED |
A-1/8-final 1 |
|
297 |
G03-1 |
17:10 |
TJ Znojmo LAUFEN CZ -
ACEMA Sparta Praha
|
7-1
|
KOB |
|
|
298 |
B08 |
17:10 |
FBS Hattrick Brno -
Black Angels
|
2-4
|
KRC |
A-1/4-final 4 |
|
299 |
B04 |
17:10 |
Kanonyri Kladno -
FBC Prerov
|
4-1
(2) |
SLA |
A-1/8-final 5 |
|
300 |
B04 |
17:10 |
ACEMA Sparta Praha B04 yellow -
1 FBC FLORBAL TRENCIN
|
1-3
(2) |
TJJM |
A-1/8-final 2 |
|
301 |
B10-1 |
17:30 |
Technology Florbal MB -
FAT PIPE Florbal Chodov
|
9-3
|
HOS 1 |
|
|
302 |
B10-2 |
17:30 |
SNIPERS BRATISLAVA -
FBC Liberec Black
|
5-6
|
HOS 2 |
|
|
303 |
B10-3 |
17:30 |
Florbal Slavoj Tachov -
FBS Olomouc
|
3-14
|
HOS 3 |
|
|
304 |
G04-2 |
18:00 |
FBS Olomouc SZ -
SK Florbal BeneSov
|
4-2
|
HB 1 |
|
|
305 |
B08 |
18:00 |
ACEMA Sparta Praha B08 yellow -
Kanonyri Kladno
|
1-6
|
HB 2 |
B-1/4-final 2 |
|
306 |
B08 |
18:00 |
Sokol Brno I EMKOCase Gulliver -
TROOPERS
|
3-2
(FL) |
HB 3 |
B-1/4-final 3 |
|
307 |
B08 |
18:00 |
FBC Mohelnice -
FBC Draci Ricany
|
4-5
|
HB 4 |
B-1/4-final 4 |
|
308 |
G07-1 |
18:00 |
MMKS Podhale Nowy Targ -
Bulldogs Brno
|
1-4
|
HOS 1 |
|
|
309 |
B09-17 |
18:00 |
ACEMA Sparta Praha B09 yellow -
Wizards DDM Praha 10
|
0-17
|
HOS 2 |
|
|
310 |
B09-20 |
18:00 |
FbS Bohemians Praha 4 -
FbS Bohemians DDM Praha 7
|
6-15
|
HOS 3 |
|
|
311 |
B04 |
18:00 |
Florbal Primator Nachod -
FBS Olomouc
|
1-2
(STR) |
JED |
B-1/8-final 2 |
|
312 |
B04 |
18:00 |
FAT PIPE Start98 Pr-Ku -
Sokol Brno I EMKO Case Gullive
|
2-3
|
KOB |
A-1/8-final 4 |
|
313 |
B08 |
18:00 |
TJ Znojmo LAUFEN CZ -
FBS SLAVIA Plzen
|
5-1
|
KRC |
B-1/4-final 1 |
|
314 |
B04 |
18:00 |
Technology Florbal MB -
FAT PIPE Florbal Chodov White
|
7-2
(2) |
SLA |
A-1/8-final 3 |
|
315 |
B04 |
18:00 |
FBS Hattrick Brno -
Black Angels 05
|
3-2
(2) |
TJJM |
B-1/8-final 7 |
|
316 |
B09-19 |
18:30 |
Sparta Praha KIDS -
FK TROOPERS
|
6-14
|
HOS 1 |
|
|
317 |
B09-18 |
18:30 |
FBS Olomouc -
Galaktikos Bratislava
|
3-4
|
HOS 2 |
|
|
318 |
B06 |
18:50 |
FAT PIPE Florbal Chodov Blue -
OLYMP FLORBAL
|
5-2
|
HB 1 |
A-1/8-final 1 |
|
319 |
B06 |
18:50 |
Technology Florbal MB -
FAT PIPE Start98 Pr-Ku Black
|
3-1
|
HB 2 |
A-1/8-final 2 |
|
320 |
B06 |
18:50 |
Bulldogs Brno -
SC TEMPISH Vitkovice
|
0-2
|
HB 3 |
A-1/8-final 3 |
|
321 |
B06 |
18:50 |
Fbc Sternberk -
Sokol Brno I EMKOCase Gulliver
|
0-6
|
HB 4 |
A-1/8-final 4 |
|
322 |
B04 |
18:50 |
FAT PIPE Florbal Chodov Blue -
Fbc Sternberk
|
4-1
|
JED |
A-1/8-final 6 |
|
323 |
B04 |
18:50 |
TIERP IBK -
Kanonyri Kladno B
|
5-0
|
KOB |
B-1/8-final 1 |
|
324 |
B04 |
18:50 |
Black Angels -
FBK Atlas Blansko
|
5-0
|
KRC |
A-1/8-final 7 |
|
325 |
B04 |
18:50 |
SK Florbal BeneSov -
SC TEMPISH Vitkovice
|
1-13
(1) |
SLA |
A-1/8-final 8 |
|
326 |
G03-1 |
18:50 |
Østensjø -
FAT PIPE Florbal Chodov
|
2-8
(2) |
TJJM |
|
|
327 |
B06 |
19:40 |
Snipers Bratislava Black -
Black Angels
|
0-2
|
HB 1 |
A-1/8-final 6 |
|
328 |
B06 |
19:40 |
ACEMA Sparta Praha B06 red -
Florbal Usti
|
2-3
(STR) |
HB 2 |
A-1/8-final 7 |
|
329 |
B06 |
19:40 |
FBC CPP BYSTRON GROUP OSTRAVA -
K1 Florbal Zidenice
|
10-1
|
HB 3 |
A-1/8-final 8 |
|
330 |
B06 |
19:40 |
FBS Hattrick Brno -
Florbal Jesenice
|
2-6
|
HB 4 |
A-1/8-final 5 |
|
331 |
B04 |
19:40 |
USK Akademik Cheb -
Galaxy Team
|
3-4
|
JED |
B-1/8-final 3 |
|
332 |
B04 |
19:40 |
Wizards DDM Praha 10 -
ACEMA Sparta Praha B04 red
|
2-3
(STR) |
KOB |
B-1/8-final 6 |
|
333 |
B04 |
19:40 |
Bulldogs Brno -
K1 Florbal Zidenice
|
1-0
|
KRC |
B-1/8-final 8 |
|
334 |
B04 |
19:40 |
Gepardi DDM Helceletka Brno -
SC Malacky
|
6-0
(2) |
SLA |
B-1/8-final 5 |
|
335 |
B04 |
19:40 |
Florbal Chomutov -
FbS Bohemians Praha 4
|
4-3
(2) |
TJJM |
B-1/8-final 4 |
|
336 |
B06 |
20:30 |
Florbal Chomutov -
FBC Prerov
|
3-4
|
HB 1 |
B-1/8-final 3 |
|
337 |
B06 |
20:30 |
FBS Olomouc 06 -
Florbal Slavoj Tachov
|
0-1
|
HB 2 |
B-1/8-final 4 |
|
338 |
B06 |
20:30 |
SK Dvojka Praha -
Kanonyri Kladno
|
3-5
|
HB 3 |
B-1/8-final 5 |
|
339 |
B06 |
20:30 |
FAT PIPE Florbal Chodov White -
Gepardi DDM Helceletka Brno
|
2-5
|
HB 4 |
B-1/8-final 6 |
|
340 |
B06 |
20:30 |
ACEMA Sparta Praha B06 yellow -
FBC DDM Decin
|
1-3
|
JED |
B-1/8-final 2 |
|
341 |
B07-2 |
20:30 |
ASK Lovosice LFP Black -
Florbal Slavoj Tachov
|
0-3
|
KOB |
|
|
342 |
B06 |
20:30 |
FC Bucis Team -
TROOPERS
|
0-5
|
KRC |
B-1/8-final 7 |
|
343 |
G02-1 |
20:30 |
PUKS TRZEBINIA -
Florbal Chomutov
|
0-1
(2) |
SLA |
|
|
344 |
B06 |
20:30 |
FbS Bohemians Praha 4 -
FBS Olomouc 07
|
8-0
|
TJJM |
B-1/8-final 1 |
|
345 |
B06 |
21:20 |
FBC Draci Ricany -
FBK Skorpioni Ostrava
|
3-2
|
HB 1 |
B-1/8-final 8 |
|
346 |
B07-1 |
21:20 |
FbS Bohemians Praha 4 -
MMKS Podhale Nowy Targ
|
9-4
|
HB 2 |
|
|
347 |
B07-2 |
21:20 |
Black Angels -
PASKOV SAURIANS
|
5-1
|
HB 3 |
|
|
348 |
G05-1 |
21:20 |
Zlty Sneh KoSice -
FbC Aligators
|
0-2
|
HB 4 |
|
|
349 |
G02-1 |
21:20 |
Floorballjuniorinnen Österreic -
SK Bela
|
9-1
|
JED |
|
|
350 |
G04-1 |
21:20 |
FAT PIPE Florbal Chodov -
SC TEMPISH Vitkovice
|
4-4
|
KOB |
|
|
351 |
B07-1 |
21:20 |
FA Mlada Boleslav -
Kanonyri Kladno
|
10-2
|
KRC |
|
|
352 |
G04-1 |
21:20 |
FBC Dragons Pink -
Østensjø
|
1-4
|
TJJM |
|
|