582 |
P04-1 |
23:00 |
Florbal Tešín (CZ) -
Jakobsbergs IBF
|
2-11
|
Lu D |
|
|
583 |
P01-2 |
23:00 |
Black Angeles A (CZ) -
IBF Dalen
|
1-3
|
Lu B |
|
|
584 |
D-1 |
23:00 |
Djurgårdens IF IBS -
Åkersberga IBF
|
3-4
|
MH |
|
|
585 |
HJ18-3 |
23:00 |
AIK IBF -
Värnamo IK
|
3-2
|
ORN |
|
|
581 |
P01-1 |
23:00 |
Storvreta IBK -
FBS Bohemians (CZ)
|
2-4
|
Lu C |
|
|
580 |
HJ18-4 |
23:00 |
Lillån IBK 1 -
Hässelby SK Innebandy
|
5-4
|
Lu A |
|
|
579 |
H-1 |
23:00 |
IBK Lockerud/Mariestad -
FBC Lerum
|
4-0
|
JA 2 |
|
|
578 |
P04-2 |
23:00 |
Bele Barkarby IF -
Lillån IBK
|
3-1
|
JA 1 |
|
|
577 |
P01-5 |
23:00 |
IK Sirius FBC -
Nykvarns IF
|
1-3
|
HBO |
|
|
576 |
HM-1 |
23:00 |
BK Ockra -
Vem
|
5-0
(WO) |
ENV |
|
|
571 |
P04-2 |
22:10 |
4 Player Team (CZ) -
Ankarsviks BK
|
1-11
|
Lu C |
|
|
570 |
P02-4 |
22:10 |
IBF Gagnef -
Tungelsta IF
|
1-3
|
Lu A |
|
|
572 |
P02-6 |
22:10 |
IBK Lockerud -
Älvsjö AIK
|
2-0
|
Lu D |
|
|
573 |
DJ-2 |
22:10 |
Karlstad IBF U -
Täby FC
|
0-1
|
Lu B |
|
|
574 |
P03-5 |
22:10 |
Linköping IBK U 31 -
Telge SIBK
|
1-4
|
MH |
|
|
569 |
P03-5 |
22:10 |
FBS Slavia Plzen (CZ) -
Sandvikens AIK
|
0-2
|
JA 2 |
|
|
568 |
P04-2 |
22:10 |
Töjnan IBK -
Partille IB 1
|
0-3
|
JA 1 |
|
|
567 |
P01-1 |
22:10 |
Ankarsvik BK -
Nykvarns IF P 02
|
8-1
|
HBO |
|
|
566 |
D-1 |
22:10 |
Hultberg/Björkås IBF -
Bele Barkarby IF
|
3-5
|
ENV |
|
|
575 |
P01-4 |
22:10 |
Farsta Sharks IBK -
Tillberga IK/Skälby IBK
|
0-2
|
ORN |
|
|
559 |
P05-4 |
21:20 |
Floorball Chodov (CZ) -
Ingarö IF
|
4-5
|
JA 2 |
|
|
560 |
P01-4 |
21:20 |
FBC CPP Bystron (CZ) -
SB Vantaa (Fin)
|
8-0
|
Lu A |
|
|
561 |
H-1 |
21:20 |
IBF Offensiv Lidingö -
St Croix (NOR)
|
7-0
|
Lu C |
|
|
562 |
HJ20-2 |
21:20 |
Vimmerby IBK -
Bele Barkarby IF IBF
|
3-4
|
Lu D |
|
|
563 |
P04-1 |
21:20 |
101 Chodov Team (CZ) -
Hofors IBK
|
1-2
|
Lu B |
|
|
564 |
F05-1 |
21:20 |
Åkersberga IBF (F06) -
Storviks IF
|
2-1
|
MH |
|
|
558 |
P05-4 |
21:20 |
Ilves Black (Fin) -
AIK
|
1-3
|
JA 1 |
|
|
557 |
F05-1 |
21:20 |
Olimpia Osowa Gdansk (PL)(F06) -
Tyresö/Trollbäcken IBK (F06)
|
6-3
|
HBO |
|
|
556 |
HJ18-1 |
21:20 |
Rydboholms SK -
Tungelsta IF
|
7-2
|
ENV |
|
|
555 |
H-3 |
20:30 |
IBF Borlänge -
Telge SIBK
|
5-0
|
ORN |
|
|
550 |
P07-1 |
20:30 |
UKS Europejczyk Gdansk (08) -
FBS Gorily Plzen (CZ)
|
Dolt
|
Lu A |
|
|
549 |
F01-1 |
20:30 |
Black Angeles (CZ) -
Huddinge IBS
|
0-2
|
JA 2 |
|
|
551 |
P02-4 |
20:30 |
Lillån IBK -
Strängnäs IBK
|
4-2
|
Lu C |
|
|
552 |
HJ18-1 |
20:30 |
Black Angels (CZ) -
Västerås IB U
|
5-0
|
Lu D |
|
|
553 |
P01-2 |
20:30 |
Örebro SK U -
Torshälla IBK 1
|
2-0
|
Lu B |
|
|
548 |
DJ-3 |
20:30 |
KFUM Kumla -
Bele Barkarby IF
|
1-0
|
JA 1 |
|
|
547 |
DJ-1 |
20:30 |
Fagerås BK/GS86 -
Pixbo/Wallenstam IBK
|
0-3
|
HBO |
|
|
546 |
F01-1 |
20:30 |
IBF Säter -
IK Sätra/GGIK
|
1-1
|
ENV |
|
|
554 |
F01-2 |
20:30 |
Telge SIBK -
Sandvikens AIK
|
2-0
|
MH |
|
|
539 |
F02-2 |
19:40 |
4 Player Team (CZ) -
Ekerö IK
|
1-7
|
Lu A |
|
|
540 |
P04-3 |
19:40 |
Team Thurgau (Sch) -
Floorball Chodov (CZ)
|
1-6
|
Lu C |
|
|
541 |
F03-1 |
19:40 |
Täby FC Vit -
Classic (Fin)
|
2-2
|
Lu D |
|
|
542 |
P06-1 |
19:40 |
IBF Falun U -
Floorball Chodov (CZ)
|
Dolt
|
Lu B |
|
|
543 |
H-3 |
19:40 |
IBK Härnsösand -
Tillberga IK U
|
5-0
|
MH |
|
|
544 |
DJ-2 |
19:40 |
IK Sirius FBC -
IBF Backadalen/Zenith
|
1-4
|
ORN |
|
|
545 |
HM-2 |
19:40 |
FC Wolverines -
Falu BS Bandy
|
2-2
|
SLA |
|
|
538 |
P05-3 |
19:40 |
Åkersberga IBF -
Hässelby SK
|
2-0
|
JA 2 |
|
|
537 |
F01-2 |
19:40 |
FBS Slavia Plzen (CZ) -
IS Saga
|
4-2
|
JA 1 |
|
|
536 |
P06-1 |
19:40 |
Särö Seahawks -
Vallentuna IBK Svart
|
Dolt
|
HBO |
|
|
535 |
HJ18-6 |
19:40 |
IBF Backadalen -
IBK KÖPING
|
2-2
|
ENV |
|
|
534 |
HM-2 |
18:50 |
B-Laget -
Fyrvaktar Elofs BK
|
8-3
|
SLA |
|
|
533 |
P02-1 |
18:50 |
Farsta Sharks IBK -
Nykvarns IF
|
4-3
|
ORN |
|
|
532 |
P03-2 |
18:50 |
IK Sirius FBC -
Ledbergs IF
|
5-1
|
MH |
|
|
531 |
P03-3 |
18:50 |
FBS Bohemians (CZ) -
Särö Seahawks
|
5-2
|
Lu B |
|
|
530 |
P01-3 |
18:50 |
Floorball Chodov (CZ) -
AIK IBF
|
3-1
|
Lu D |
|
|
524 |
P03-1 |
18:50 |
Duvbo IK -
Hofors IBK
|
2-2
|
ENV |
|
|
526 |
H-2 |
18:50 |
Floda IBK -
IBF Falun U 2
|
1-0
|
JA 1 |
|
|
525 |
HJ18-2 |
18:50 |
FBC Aspen / FBC Lerum -
Farsta Sharks IBK
|
2-4
|
HBO |
|
|
527 |
P03-4 |
18:50 |
IK Zenith 1 -
Västerhaninge IBK
|
4-1
|
JA 2 |
|
|
528 |
P01-1 |
18:50 |
Black Angeles B (CZ) -
Lindås Waves
|
0-6
|
Lu A |
|
|
529 |
F04-1 |
18:50 |
Västerhaninge IBK -
FBS Bohemians (CZ)
|
0-6
|
Lu C |
|
|
517 |
DJ-1 |
18:00 |
Floorball Chodov (CZ) -
Vendelsö IK
|
0-5
(WO) |
Lu A |
|
|
518 |
F02-2 |
18:00 |
Örebro Innebandy -
Röbäcks IF
|
3-1
|
Lu C |
|
|
519 |
P06-1 |
18:00 |
Västerhaninge IBK -
Vallentuna IBK Vit
|
Dolt
|
Lu D |
|
|
520 |
P05-4 |
18:00 |
FBS Gorily Plzen (CZ) -
Ilves Black (Fin)
|
1-4
|
Lu B |
|
|
521 |
HJ18-5 |
18:00 |
Skoghall IBK -
Lillån IBK 2
|
2-4
|
MH |
|
|
514 |
P02-5 |
18:00 |
Ankarsvik BK -
KFUM Falun
|
3-2
|
HBO |
|
|
516 |
P01-5 |
18:00 |
IK Zenith -
Västerås IB U
|
1-4
|
JA 2 |
|
|
523 |
HM-1 |
18:00 |
AXA All Star Team -
Falun Västra
|
4-0
|
SLA |
|
|
515 |
P07-1 |
18:00 |
Samuelsdals IF -
Floorball Chodov (CZ) (P08)
|
Dolt
|
JA 1 |
|
|
522 |
HJ20-1 |
18:00 |
IBF Borlänge -
Vendelsö IK
|
3-0
|
ORN |
|
|
513 |
HJ18-3 |
18:00 |
IBF Örebro -
Åkersberga IBF
|
2-2
|
ENV |
|
|
512 |
HM-1 |
17:10 |
BK Ockra -
IMA
|
3-1
|
SLA |
|
|
511 |
P05-2 |
17:10 |
IBF Leksand -
Vendelsö IK
|
8-3
|
ORN |
|
|
506 |
H-1 |
17:10 |
IBF Falun U 1 -
Torshälla IBK
|
4-3
|
Lu A |
|
|
505 |
F02-1 |
17:10 |
Västerås IB U -
FBS Bohemians (CZ)
|
0-2
|
JA 2 |
|
|
507 |
F02-1 |
17:10 |
Team Thurgau (Sch) -
Värmdö IF
|
4-1
|
Lu C |
|
|
508 |
P05-1 |
17:10 |
Stäkets IF -
FBS Bohemians (CZ)
|
6-3
|
Lu D |
|
|
509 |
P05-4 |
17:10 |
AIK -
Floorball Chodov (CZ)
|
1-4
|
Lu B |
|
|
504 |
P05-2 |
17:10 |
TPS Tigers 2 (Fin) -
Epic Team (CZ)
|
5-3
|
JA 1 |
|
|
503 |
F01-2 |
17:10 |
Bele Barkarby IF IBF -
Karlstad IBF U
|
3-0
|
HBO |
|
|
502 |
P05-1 |
17:10 |
TPS Tigers 1 (Fin) -
IBF Falun/HAIK
|
3-8
|
ENV |
|
|
510 |
HJ18-6 |
17:10 |
IBF Norrköping -
Rotebro IS IBK
|
1-3
|
MH |
|
|
495 |
P02-3 |
16:20 |
Hässelby SK IBK 2 -
Team Thurgau (Sch)
|
0-14
|
Lu A |
|
|
496 |
P03-4 |
16:20 |
IBK Sundsvall U Nord -
FBŠ Plzen (CZ)
|
1-1
|
Lu C |
|
|
497 |
F01-3 |
16:20 |
Floorball Chodov (CZ) -
Pixbo/Wallenstam IBK
|
1-0
|
Lu D |
|
|
498 |
P03-1 |
16:20 |
Floorball Chodov (CZ) -
Torshälla IBK
|
1-10
|
Lu B |
|
|
499 |
P02-3 |
16:20 |
IBF Örebro -
Telge SIBK
|
2-1
|
MH |
|
|
500 |
F01-1 |
16:20 |
Fagerås BK/GS86 -
Älvsjö AIK
|
6-0
|
ORN |
|
|
501 |
HM-2 |
16:20 |
FC Wolverines -
ISBH IK
|
3-2
|
SLA |
|
|
494 |
F05-1 |
16:20 |
Hässelby SK -
Västerhaninge IBK (F06)
|
7-2
|
JA 2 |
|
|
493 |
P02-2 |
16:20 |
Black Angeles (CZ) -
FBC Lerum
|
0-6
|
JA 1 |
|
|
492 |
P02-5 |
16:20 |
Zug United (Sch) -
Vendelsö IK
|
2-1
|
HBO |
|
|
491 |
P03-3 |
16:20 |
Ankarsvik BK -
Töjnan IBK
|
1-2
|
ENV |
|
|
490 |
HM-2 |
15:30 |
Fyrvaktar Elofs BK -
Liljans SK
|
2-3
|
SLA |
|
|
489 |
HJ18-5 |
15:30 |
Järfälla IBK -
Ledbergs IF
|
1-8
|
ORN |
|
|
484 |
HJ18-4 |
15:30 |
Ingarö IF -
Onyx IBS
|
2-4
|
Lu A |
|
|
483 |
P02-6 |
15:30 |
Ledbergs IF -
Ekerö IK
|
5-2
|
JA 2 |
|
|
485 |
P02-2 |
15:30 |
Hässelby SK IBK 1 -
IBF Norrköping
|
1-2
|
Lu C |
|
|
486 |
F04-1 |
15:30 |
Partille IBS -
FBS Bohemians (CZ)
|
0-5
|
Lu D |
|
|
487 |
F03-2 |
15:30 |
Olimpia Osowa Gdansk (PL) -
Täby FC Svart
|
1-5
|
Lu B |
|
|
482 |
P04-3 |
15:30 |
Hässelby SK IBK -
Västerhaninge IBK
|
3-4
|
JA 1 |
|
|
481 |
P01-2 |
15:30 |
Gävle GIK -
IBF Falun U
|
4-1
|
HBO |
|
|
480 |
P01-3 |
15:30 |
IBK Lockerud -
Torshälla IBK 2
|
2-5
|
ENV |
|
|
488 |
P02-1 |
15:30 |
IBK Hallsta -
Sandvikens AIK
|
2-5
|
MH |
|
|
473 |
P04-2 |
14:40 |
Lillån IBK -
4 Player Team (CZ)
|
6-2
|
Lu A |
|
|
474 |
P07-1 |
14:40 |
IBF Falun U -
TJ Sokol Nehvizdy (CZ)
|
Dolt
|
Lu C |
|
|
475 |
P07-1 |
14:40 |
Paskov Saurians (CZ) -
4 Player Team (CZ)
|
Dolt
|
Lu D |
|
|
476 |
P06-1 |
14:40 |
Floorball Chodov (CZ) -
IBF Offensiv Lidingö 2
|
Dolt
|
Lu B |
|
|
477 |
HJ18-4 |
14:40 |
IBF Falun U -
Lillån IBK 1
|
2-2
|
MH |
|
|
478 |
P07-1 |
14:40 |
Samuelsdals IF -
IBF Falun U (P09)
|
Dolt
|
ORN |
|
|
479 |
HM-1 |
14:40 |
Vem -
John Pohlman Fan Club
|
2-3
|
SLA |
|
|
472 |
D-1 |
14:40 |
Vendelsö IK -
Djurgårdens IF IBS
|
3-2
|
JA 2 |
|
|
471 |
D-1 |
14:40 |
Åkersberga IBF -
IBF Falun U
|
1-3
|
JA 1 |
|
|
470 |
F01-3 |
14:40 |
Rotebro IS IBK -
IBF Hedemora
|
1-1
|
HBO |
|
|
469 |
HJ18-2 |
14:40 |
Gävle GIK -
Vendelsö IK
|
2-0
|
ENV |
|
|
458 |
P04-1 |
13:50 |
Partille IB 2 -
Hofors IBK
|
5-0
|
ENV |
|
|
468 |
P05-3 |
13:50 |
FBS Slavia Plzen (CZ) -
Ilves 06 (Fin)
|
3-4
|
SLA |
|
|
459 |
P04-2 |
13:50 |
Bele Barkarby IF -
Töjnan IBK
|
1-0
|
HBO |
|
|
462 |
DJ-2 |
13:50 |
IBF Backadalen/Zenith -
Sköndals IK
|
2-1
|
Lu A |
|
|
461 |
HJ18-6 |
13:50 |
IBK KÖPING -
Danderyds SK IBF
|
3-1
|
JA 2 |
|
|
464 |
HJ18-1 |
13:50 |
Tungelsta IF -
Västerås IB U
|
1-3
|
Lu D |
|
|
463 |
F01-2 |
13:50 |
Bele Barkarby IF IBF -
Telge SIBK
|
0-0
|
Lu C |
|
|
465 |
P01-1 |
13:50 |
FBS Bohemians (CZ) -
Nykvarns IF P 02
|
8-2
|
Lu B |
|
|
466 |
P04-2 |
13:50 |
Partille IB 1 -
Ankarsviks BK
|
1-4
|
MH |
|
|
467 |
HJ18-5 |
13:50 |
Lillån IBK 2 -
Bele Barkarby IF IBF
|
5-7
|
ORN |
|
|
460 |
P05-3 |
13:50 |
Team Thurgau (Sch) -
Åkersberga IBF
|
2-2
|
JA 1 |
|
|
454 |
H-2 |
13:00 |
Älvsjö AIK -
IBF Falun U 2
|
7-1
|
Lu B |
|
|
455 |
H-1 |
13:00 |
FBC Lerum -
IBF Offensiv Lidingö
|
2-5
|
MH |
|
|
456 |
P03-2 |
13:00 |
Ledbergs IF -
IBF Offensiv Lidingö
|
4-1
|
ORN |
|
|
457 |
P04-1 |
13:00 |
Florbal Tešín (CZ) -
Vendelsö Vipers
|
5-7
|
SLA |
|
|
453 |
P02-4 |
13:00 |
Tungelsta IF -
Arlanda IBK
|
4-4
|
Lu D |
|
|
452 |
HJ18-6 |
13:00 |
Rotebro IS IBK -
IBF Backadalen
|
5-0
|
Lu C |
|
|
451 |
F03-1 |
13:00 |
FBS Bohemians (CZ) -
Täby FC Vit
|
1-4
|
Lu A |
|
|
450 |
P02-6 |
13:00 |
Älvsjö AIK -
St Croix (NOR)
|
5-6
|
JA 2 |
|
|
449 |
P02-5 |
13:00 |
KFUM Falun -
Bele Barkarby IF
|
1-1
|
JA 1 |
|
|
448 |
HJ18-3 |
13:00 |
Åkersberga IBF -
AIK IBF
|
3-3
|
HBO |
|
|
447 |
P03-3 |
13:00 |
Särö Seahawks -
Samuelsdals IF
|
1-4
|
ENV |
|
|
446 |
P06-1 |
12:10 |
Töjnan IBK -
IBF Offensiv Lidingö 1
|
Dolt
|
SLA |
|
|
440 |
P04-3 |
12:10 |
Västerhaninge IBK -
Team Thurgau (Sch)
|
1-5
|
Lu A |
|
|
439 |
F05-1 |
12:10 |
Åkersberga IBF (F06) -
Västerhaninge IBK (F06)
|
6-2
|
JA 2 |
|
|
441 |
D-1 |
12:10 |
Bele Barkarby IF -
St Croix (NOR)
|
7-0
|
Lu C |
|
|
442 |
DJ-1 |
12:10 |
Pixbo/Wallenstam IBK -
Djurgårdens IF IBS
|
0-0
|
Lu D |
|
|
444 |
H-3 |
12:10 |
Tillberga IK U -
IBF Borlänge
|
4-7
|
MH |
|
|
438 |
DJ-1 |
12:10 |
Vendelsö IK -
Fagerås BK/GS86
|
0-1
|
JA 1 |
|
|
437 |
F03-1 |
12:10 |
Classic (Fin) -
Nora IBK
|
5-1
|
HBO |
|
|
436 |
H-2 |
12:10 |
Bele Barkarby IF -
Floda IBK
|
4-5
|
ENV |
|
|
445 |
P02-5 |
12:10 |
Vendelsö IK -
Ankarsvik BK
|
0-3
|
ORN |
|
|
429 |
H-2 |
11:20 |
Floorball Chodov (CZ) -
Surahammars IBF
|
8-4
|
Lu A |
|
|
430 |
P02-1 |
11:20 |
Nykvarns IF -
4 Player Team (CZ)
|
3-1
|
Lu C |
|
|
431 |
P01-5 |
11:20 |
Nykvarns IF -
FBS Slavia Plzen (CZ)
|
1-1
|
Lu D |
|
|
432 |
P03-5 |
11:20 |
Telge SIBK -
IK Zenith 2
|
3-1
|
Lu B |
|
|
433 |
P03-5 |
11:20 |
Sandvikens AIK -
Linköping IBK U 31
|
4-2
|
MH |
|
|
434 |
P05-1 |
11:20 |
Bromma KFUM P 06 -
TPS Tigers 1 (Fin)
|
3-7
|
ORN |
|
|
435 |
F04-1 |
11:20 |
Örsundsbro IF -
Partille IBS
|
1-0
|
SLA |
|
|
428 |
F01-1 |
11:20 |
Älvsjö AIK -
Black Angeles (CZ)
|
1-5
|
JA 2 |
|
|
427 |
P03-2 |
11:20 |
Paskov Saurians (CZ) -
Black Angeles( CZ)
|
6-0
|
JA 1 |
|
|
426 |
P03-1 |
11:20 |
Torshälla IBK -
Duvbo IK
|
0-3
|
HBO |
|
|
425 |
P05-2 |
11:20 |
IK Frej -
IBF Leksand
|
1-2
|
ENV |
|
|
420 |
F04-1 |
10:30 |
FBS Bohemians (CZ) -
Huddinge IK
|
4-1
|
Lu D |
|
|
419 |
HJ18-1 |
10:30 |
Partille IBS/Partille FBC -
Black Angels (CZ)
|
1-4
|
Lu C |
|
|
421 |
P01-2 |
10:30 |
IBF Falun U -
Black Angeles A (CZ)
|
2-3
|
Lu B |
|
|
422 |
P02-2 |
10:30 |
FBC Lerum -
IBF Dalen
|
4-0
|
MH |
|
|
423 |
H-1 |
10:30 |
IBK Lockerud/Mariestad -
IBF Falun U 1
|
2-1
|
ORN |
|
|
418 |
F03-2 |
10:30 |
Täby FC Svart -
Floorball Chodov (CZ)
|
2-3
|
Lu A |
|
|
417 |
H-3 |
10:30 |
Telge SIBK -
4 Player Team (CZ)
|
6-1
|
JA 2 |
|
|
416 |
HJ18-3 |
10:30 |
Värnamo IK -
Floorball Chodov (CZ)
|
3-6
|
JA 1 |
|
|
414 |
P02-1 |
10:30 |
Sandvikens AIK -
Farsta Sharks IBK
|
1-1
|
ENV |
|
|
415 |
F01-2 |
10:30 |
Karlstad IBF U -
FBS Slavia Plzen (CZ)
|
3-1
|
HBO |
|
|
424 |
P04-1 |
10:30 |
Jakobsbergs IBF -
Partille IB 2
|
3-2
|
SLA |
|
|
409 |
P02-4 |
09:40 |
Strängnäs IBK -
IBF Gagnef
|
3-5
|
Lu D |
|
|
410 |
P03-3 |
09:40 |
Töjnan IBK -
FBS Bohemians (CZ)
|
1-7
|
Lu B |
|
|
411 |
P01-5 |
09:40 |
Västerås IB U -
IK Sirius FBC
|
2-2
|
MH |
|
|
412 |
DJ-2 |
09:40 |
Täby FC -
IK Sirius FBC
|
0-0
|
ORN |
|
|
413 |
P07-1 |
09:40 |
IBF Falun U 1 (P08) -
4 Player Team (CZ)
|
Dolt
|
SLA |
|
|
408 |
P03-4 |
09:40 |
Västerhaninge IBK -
IBK Sundsvall U Nord
|
0-1
|
Lu C |
|
|
407 |
F01-3 |
09:40 |
Pixbo/Wallenstam IBK -
Hässelby SK IBK
|
6-0
|
Lu A |
|
|
406 |
F01-1 |
09:40 |
Fagerås BK/GS86 -
IBF Säter
|
4-1
|
JA 2 |
|
|
405 |
P03-4 |
09:40 |
FBŠ Plzen (CZ) -
Team Thurgau (Sch)
|
2-9
|
JA 1 |
|
|
404 |
P03-1 |
09:40 |
Hofors IBK -
4 Player Team (CZ)
|
1-5
|
HBO |
|
|
403 |
P01-4 |
09:40 |
SB Vantaa (Fin) -
Arlanda IBK
|
2-2
|
ENV |
|
|
398 |
F03-1 |
08:50 |
Nora IBK -
Bele Barkarby IF Vit
|
0-6
|
Lu D |
|
|
397 |
P02-2 |
08:50 |
IBF Norrköping -
Black Angeles (CZ)
|
0-4
|
Lu C |
|
|
399 |
F04-1 |
08:50 |
Olimpia Osowa Gdansk (PL) -
Floorball Chodov (CZ)
|
2-0
|
Lu B |
|
|
400 |
P01-2 |
08:50 |
Gävle GIK -
Örebro SK U
|
1-5
|
MH |
|
|
401 |
F03-2 |
08:50 |
Pixbo/Wallenstam IBK -
Bele Barkarby IF Svart
|
2-0
|
ORN |
|
|
396 |
P07-1 |
08:50 |
Västerhaninge IBK (P08) -
TJ Sokol Nehvizdy (CZ)
|
Dolt
|
Lu A |
|
|
395 |
P02-3 |
08:50 |
Team Thurgau (Sch) -
Floorball Chodov (CZ)
|
4-4
|
JA 2 |
|
|
394 |
P06-1 |
08:50 |
4 Player Team (CZ) -
IBF Falun U
|
Dolt
|
JA 1 |
|
|
392 |
P01-1 |
08:50 |
Lindås Waves -
Ankarsvik BK
|
3-3
|
ENV |
|
|
393 |
P01-4 |
08:50 |
Tillberga IK/Skälby IBK -
FBC CPP Bystron (CZ)
|
3-3
|
HBO |
|
|
402 |
P06-1 |
08:50 |
Särö Seahawks -
Vallentuna IBK Vit
|
Dolt
|
SLA |
|
|
387 |
P06-1 |
08:00 |
Töjnan IBK -
Vallentuna IBK Svart
|
Dolt
|
Lu D |
|
|
388 |
F01-3 |
08:00 |
IBF Hedemora -
Floorball Chodov (CZ)
|
2-1
|
Lu B |
|
|
389 |
HJ18-5 |
08:00 |
Ledbergs IF -
Skoghall IBK
|
2-2
|
MH |
|
|
390 |
H-2 |
08:00 |
Surahammars IBF -
Bele Barkarby IF
|
3-26
|
ORN |
|
|
391 |
P07-1 |
08:00 |
FBS Gorily Plzen (CZ) -
IBF Falun U (P09)
|
Dolt
|
SLA |
|
|
386 |
P04-3 |
08:00 |
Floorball Chodov (CZ) -
IBF Falun U
|
5-4
|
Lu C |
|
|
385 |
P02-3 |
08:00 |
Telge SIBK -
Hässelby SK IBK 2
|
2-2
|
Lu A |
|
|
384 |
P03-2 |
08:00 |
Black Angeles( CZ) -
IK Sirius FBC
|
1-7
|
JA 2 |
|
|
383 |
HJ20-2 |
08:00 |
Åkersberga IBF -
Tungelsta IF
|
2-0
|
JA 1 |
|
|
382 |
HJ20-1 |
08:00 |
Rotebro IS IBK -
IBF Falun U
|
0-4
|
HBO |
|
|
381 |
HM-2 |
08:00 |
ISBH IK -
Liljans SK
|
1-5
|
ENV |
|
|