1 |
P11L-1 |
08:30 |
Vendelsö IK Gul2 -
Stuvsta P06 Grön
|
1-1
|
BR1 Bromsten |
|
|
2 |
P11L-1 |
08:30 |
Vendelsö IK Gul1 -
DIF P06-7
|
2-1
|
BR2 Bromsten |
|
|
3 |
P10M-1 |
08:30 |
Skogås Trångsunds FF röd -
Mälarhöjden Vit
|
4-2
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
4 |
P10M-1 |
08:30 |
Bällsta FF Lag 2 -
IF Brommapojkarna P07-22
|
4-1
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
5 |
F11-1 |
09:00 |
Tullinge TP -
Stureby SK
|
1-0
|
BR1 Bromsten |
|
|
6 |
F11-1 |
09:00 |
FK Bromma -
Bagarmossen Kärrtorp BK
|
1-0
|
BR2 Bromsten |
|
|
7 |
P12-1 |
09:00 |
Tullinge Fotboll Grön -
Reymersholms IK 8
|
5-2
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
8 |
P12-1 |
09:00 |
Enskede IK -
Arameisk-Syrianska if
|
0-3
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
9 |
P10M-3 |
09:00 |
Mälarhöjden Röd -
Norsborg IF
|
3-0
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
10 |
P10M-3 |
09:00 |
Skogås Trångsund FF Blåröd -
DIF-4
|
3-0
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
11 |
P12-2 |
09:30 |
Årsta FF P05:1 -
BKBK Svart
|
2-4
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
12 |
P12-2 |
09:30 |
IFK Lidingö -
Segeltorps IF P05:1
|
6-1
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
13 |
P10M-2 |
09:30 |
Mälarhöjden Svart -
IF BP07-8
|
5-0
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
14 |
P10M-2 |
09:30 |
Bällsta FF Lag 3 -
Hagby IK
|
5-1
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
15 |
P11L-1 |
09:35 |
Stuvsta P06 Grön -
Vendelsö IK Gul1
|
3-5
|
BR1 Bromsten |
|
|
16 |
P11L-1 |
09:35 |
DIF P06-7 -
Vendelsö IK Gul2
|
3-1
|
BR2 Bromsten |
|
|
17 |
P12-1 |
10:00 |
Järla IF FK -
Tullinge Fotboll Grön
|
2-3
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
18 |
P12-1 |
10:00 |
Reymersholms IK 8 -
Enskede IK
|
1-1
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
19 |
P10M-1 |
10:00 |
Mälarhöjden Vit -
Bällsta FF Lag 2
|
1-4
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
20 |
P10M-1 |
10:00 |
IF Brommapojkarna P07-22 -
Skogås Trångsunds FF röd
|
2-1
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
21 |
F11-1 |
10:05 |
Hammarby IF -
Tullinge TP
|
5-0
|
BR1 Bromsten |
|
|
22 |
F11-1 |
10:05 |
Stureby SK -
FK Bromma
|
2-4
|
BR2 Bromsten |
|
|
23 |
P12-2 |
10:30 |
BKBK Svart -
Lohärad IF
|
0-0
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
24 |
P12-2 |
10:30 |
Årsta FF P05:1 -
IFK Lidingö
|
0-1
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
25 |
P10M-3 |
10:30 |
Norsborg IF -
Skogås Trångsund FF Blåröd
|
2-2
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
26 |
P10M-3 |
10:30 |
DIF-4 -
Mälarhöjden Röd
|
0-1
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
27 |
P11L-1 |
10:40 |
DIF P06-7 -
Stuvsta P06 Grön
|
1-1
|
BR1 Bromsten |
|
|
28 |
P11L-1 |
10:40 |
Vendelsö IK Gul2 -
Vendelsö IK Gul1
|
0-3
|
BR2 Bromsten |
|
|
29 |
P10M-2 |
11:00 |
IF BP07-8 -
Bällsta FF Lag 3
|
0-5
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
30 |
P10M-2 |
11:00 |
Hagby IK -
Mälarhöjden Svart
|
0-4
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
31 |
P12-1 |
11:05 |
Arameisk-Syrianska if -
Järla IF FK
|
4-1
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
32 |
P12-1 |
11:05 |
Tullinge Fotboll Grön -
Enskede IK
|
5-2
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
33 |
F11-1 |
11:10 |
Bagarmossen Kärrtorp BK -
Hammarby IF
|
0-8
|
BR1 Bromsten |
|
|
34 |
F11-1 |
11:10 |
Tullinge TP -
FK Bromma
|
3-3
|
BR2 Bromsten |
|
|
35 |
P10M-1 |
11:30 |
IF Brommapojkarna P07-22 -
Mälarhöjden Vit
|
0-3
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
36 |
P10M-1 |
11:30 |
Skogås Trångsunds FF röd -
Bällsta FF Lag 2
|
0-4
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
37 |
P12-2 |
11:40 |
Segeltorps IF P05:1 -
BKBK Svart
|
2-5
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
38 |
P12-2 |
11:40 |
Lohärad IF -
Årsta FF P05:1
|
6-0
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
39 |
P11L-1 |
11:45 |
DIF P06-7 -
Vendelsö IK Gul1
|
1-6
|
BR1 Bromsten |
|
|
40 |
P11L-1 |
11:45 |
Stuvsta P06 Grön -
Vendelsö IK Gul2
|
1-1
|
BR2 Bromsten |
|
|
41 |
P10M-3 |
12:00 |
DIF-4 -
Norsborg IF
|
4-3
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
42 |
P10M-3 |
12:00 |
Mälarhöjden Röd -
Skogås Trångsund FF Blåröd
|
1-3
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
43 |
P12-1 |
12:10 |
Järla IF FK -
Reymersholms IK 8
|
1-0
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
44 |
P12-1 |
12:10 |
Arameisk-Syrianska if -
Tullinge Fotboll Grön
|
5-0
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
45 |
F11-1 |
12:15 |
Hammarby IF -
Stureby SK
|
1-2
|
BR1 Bromsten |
|
|
46 |
F11-1 |
12:15 |
Bagarmossen Kärrtorp BK -
Tullinge TP
|
1-3
|
BR2 Bromsten |
|
|
47 |
P10M-2 |
12:30 |
Hagby IK -
IF BP07-8
|
1-5
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
48 |
P10M-2 |
12:30 |
Mälarhöjden Svart -
Bällsta FF Lag 3
|
0-3
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
49 |
P12-2 |
12:40 |
IFK Lidingö -
Lohärad IF
|
1-0
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
50 |
P12-2 |
12:40 |
Segeltorps IF P05:1 -
Årsta FF P05:1
|
3-2
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
51 |
P11L-1 |
12:50 |
Vendelsö IK Gul2 -
DIF P06-7
|
7-2
|
BR1 Bromsten |
|
|
52 |
P11L-1 |
12:50 |
Vendelsö IK Gul1 -
Stuvsta P06 Grön
|
2-3
|
BR2 Bromsten |
|
|
53 |
P12-1 |
13:10 |
Enskede IK -
Järla IF FK
|
2-2
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
54 |
P12-1 |
13:10 |
Reymersholms IK 8 -
Arameisk-Syrianska if
|
0-6
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
55 |
F11-1 |
13:20 |
FK Bromma -
Hammarby IF
|
0-2
|
BR1 Bromsten |
|
|
56 |
F11-1 |
13:20 |
Stureby SK -
Bagarmossen Kärrtorp BK
|
5-0
|
BR2 Bromsten |
|
|
57 |
P10M-17 |
13:30 |
Bällsta FF Lag 2 -
Skogås Trångsund FF Blåröd
|
6-2
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
58 |
P10M-18 |
13:30 |
Mälarhöjden Vit -
Mälarhöjden Röd
|
5-0
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
59 |
P12-2 |
13:40 |
BKBK Svart -
IFK Lidingö
|
2-4
|
NÄ1 Nälsta |
|
|
60 |
P12-2 |
13:40 |
Lohärad IF -
Segeltorps IF P05:1
|
3-1
|
NÄ2 Nälsta |
|
|
61 |
P11L-1 |
13:55 |
Vendelsö IK Gul1 -
Vendelsö IK Gul2
|
2-2
|
BR1 Bromsten |
|
|
62 |
P11L-1 |
13:55 |
Stuvsta P06 Grön -
DIF P06-7
|
4-0
|
BR2 Bromsten |
|
|
63 |
P10M-19 |
14:00 |
Skogås Trångsunds FF röd -
DIF-4
|
6-2
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
64 |
P10M-20 |
14:00 |
IF Brommapojkarna P07-22 -
Norsborg IF
|
1-2
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
65 |
P10L-1 |
14:25 |
Sickla IF -
ST-FF BLÅVIT
|
9-0
|
BR1 Bromsten |
|
|
66 |
P10L-1 |
14:25 |
Bällsta FF Lag 1 -
Mälarhöjden Blå
|
1-0
|
BR2 Bromsten |
|
|
67 |
P10M-17 |
14:30 |
Bällsta FF Lag 3 -
Bällsta FF Lag 2
|
3-4
(STR) |
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
68 |
P10M-18 |
14:30 |
Mälarhöjden Svart -
Mälarhöjden Vit
|
1-0
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
69 |
P12 |
14:35 |
Arameisk-Syrianska if -
IFK Lidingö
|
Dolt
|
NÄ1 Nälsta |
Ettorna möts |
|
70 |
P12 |
14:35 |
Tullinge Fotboll Grön -
Lohärad IF
|
Dolt
|
NÄ2 Nälsta |
Tvåorna möts |
|
71 |
P10L-2 |
14:55 |
Essinge IK -
Mlälarhöjden Grön
|
1-3
|
BR1 Bromsten |
|
|
72 |
P10L-2 |
14:55 |
Brottby SK -
BKV Norrtälje
|
5-1
|
BR2 Bromsten |
|
|
73 |
P10M-19 |
15:00 |
IF BP07-8 -
Skogås Trångsunds FF röd
|
3-1
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
74 |
P10M-20 |
15:00 |
Hagby IK -
IF Brommapojkarna P07-22
|
0-2
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
75 |
P12 |
15:05 |
Järla IF FK -
BKBK Svart
|
Dolt
|
NÄ1 Nälsta |
Treorna möts |
|
76 |
P12 |
15:05 |
Enskede IK -
Segeltorps IF P05:1
|
Dolt
|
NÄ2 Nälsta |
Fyrorna möts |
|
77 |
P10L-1 |
15:25 |
ST-FF BLÅVIT -
Bällsta FF Lag 1
|
1-2
|
BR1 Bromsten |
|
|
78 |
P10L-1 |
15:25 |
Mälarhöjden Blå -
Sickla IF
|
0-2
|
BR2 Bromsten |
|
|
79 |
P10M-17 |
15:30 |
Skogås Trångsund FF Blåröd -
Bällsta FF Lag 3
|
0-5
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
80 |
P10M-18 |
15:30 |
Mälarhöjden Röd -
Mälarhöjden Svart
|
0-0
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
81 |
P12 |
15:35 |
Reymersholms IK 8 -
Årsta FF P05:1
|
Dolt
|
NÄ1 Nälsta |
Femorna möts |
|
82 |
P10L-2 |
15:55 |
Mlälarhöjden Grön -
Brottby SK
|
0-1
|
BR1 Bromsten |
|
|
83 |
P10L-2 |
15:55 |
BKV Norrtälje -
Essinge IK
|
3-0
|
BR2 Bromsten |
|
|
84 |
P10M-19 |
16:00 |
DIF-4 -
IF BP07-8
|
0-7
|
SÄ1 SödraÄngby |
|
|
85 |
P10M-20 |
16:00 |
Norsborg IF -
Hagby IK
|
4-1
|
SÄ2 SödraÄngby |
|
|
86 |
P10L-1 |
16:25 |
Mälarhöjden Blå -
ST-FF BLÅVIT
|
2-3
|
BR1 Bromsten |
|
|
87 |
P10L-1 |
16:25 |
Sickla IF -
Bällsta FF Lag 1
|
3-2
|
BR2 Bromsten |
|
|
88 |
P10L-2 |
16:55 |
BKV Norrtälje -
Mlälarhöjden Grön
|
3-0
|
BR1 Bromsten |
|
|
89 |
P10L-2 |
16:55 |
Essinge IK -
Brottby SK
|
1-2
|
BR2 Bromsten |
|
|
90 |
P10L |
17:35 |
Sickla IF -
BKV Norrtälje
|
Dolt
|
BR1 Bromsten |
Placeringsmatch 1 |
|
91 |
P10L |
17:35 |
Brottby SK -
Bällsta FF Lag 1
|
Dolt
|
BR2 Bromsten |
Placeringsmatch 2 |
|
92 |
P10L |
18:05 |
ST-FF BLÅVIT -
Essinge IK
|
Dolt
|
BR1 Bromsten |
Placeringsmatch 3 |
|
93 |
P10L |
18:05 |
Mlälarhöjden Grön -
Mälarhöjden Blå
|
Dolt
|
BR2 Bromsten |
Placeringsmatch 4 |
|
94 |
P10L |
18:35 |
Sickla IF -
Bällsta FF Lag 1
|
Dolt
|
BR1 Bromsten |
Placeringsmatch 5 |
|
95 |
P10L |
18:35 |
BKV Norrtälje -
Brottby SK
|
Dolt
|
BR2 Bromsten |
Placeringsmatch 6 |
|
96 |
P10L |
19:05 |
Essinge IK -
Mlälarhöjden Grön
|
Dolt
|
BR1 Bromsten |
Placeringsmatch 7 |
|
97 |
P10L |
19:05 |
ST-FF BLÅVIT -
Mälarhöjden Blå
|
Dolt
|
BR2 Bromsten |
Placeringsmatch 8 |
|