266 |
ROD-3 |
09:45 |
Teledølene -
De navneløse
|
3-1
|
Kaffemann |
|
|
326 |
ROSA-2 |
09:45 |
Skien Innebandyklubb -
Farmakologen Biobabes 2
|
5-1
|
Pågen |
|
|
246 |
ROD-2 |
09:45 |
Jessheeeeim -
PILS
|
5-2
|
Salming |
|
|
222 |
ROD-1 |
10:00 |
Køllekameratene -
Levende LIK
|
3-4
|
Kaffemann |
|
|
312 |
ROSA-1 |
10:00 |
Farmakologen Biobabes -
Forvirra høner
|
1-2
|
Pågen |
|
|
170 |
GUL-2 |
10:00 |
Speilegg IBK -
Team Famous 2
|
0-5
|
Salming |
|
|
290 |
ROD-4 |
10:15 |
Miks-Fighters -
Les bleus
|
3-5
|
Kaffemann |
|
|
248 |
ROD-2 |
10:15 |
The Bandyboys -
Tinn & Tang
|
6-3
|
Pågen |
|
|
275 |
ROD-3 |
10:15 |
Teledølene -
Oslofjorden Speckhoggers
|
6-3
|
Salming |
|
|
226 |
ROD-1 |
10:30 |
Levende LIK -
Pilkington
|
3-2
|
Kaffemann |
|
|
328 |
ROSA-2 |
10:30 |
Farmakologen Biobabes 2 -
Erre herre er party
|
1-9
|
Pågen |
|
|
173 |
GUL-2 |
10:30 |
Släpp Sargen -
Speilegg IBK
|
10-2
|
Salming |
|
|
230 |
ROD-1 |
10:45 |
Køllekameratene -
Team Kallio
|
8-0
|
Kaffemann |
|
|
314 |
ROSA-1 |
10:45 |
Team Besvim -
Farmakologen Biobabes
|
4-2
|
Pågen |
|
|
188 |
GUL-2 |
10:45 |
Torp Ninjaz -
Speilegg IBK
|
2-0
|
Salming |
|
|
163 |
GUL-1 |
11:00 |
Team Famous -
3050 Mjøndærn
|
8-2
|
Pågen |
|
|
325 |
ROSA-2 |
11:00 |
Erre herre er party -
Team Rastløs
|
4-0
|
Salming |
|
|
316 |
ROSA-1 |
11:15 |
Farmakologen Biobabes -
Cunts n roses
|
0-4
|
Kaffemann |
|
|
291 |
ROD-4 |
11:15 |
Tinder Kings -
Rekruttene
|
8-1
|
Pågen |
|
|
176 |
GUL-2 |
11:15 |
Speilegg IBK -
D.R.A.M.M
|
1-5
|
Salming |
|
|
331 |
ROSA-2 |
11:30 |
Natt&Dag -
Farmakologen Biobabes 2
|
13-1
|
Kaffemann |
|
|
178 |
GUL-2 |
11:30 |
Släpp Sargen -
Team Famous 2
|
5-1
|
Pågen |
|
|
164 |
GUL-1 |
11:30 |
Team Sommerbandy -
Crocodile Junkees
|
7-4
|
Salming |
|
|
334 |
ROSA-2 |
11:45 |
Farmakologen Biobabes 2 -
Team Rastløs
|
1-8
|
Kaffemann |
|
|
280 |
ROD-3 |
11:45 |
Helgelandsmoen Oilers -
Teledølene
|
5-9
|
Pågen |
|
|
154 |
GUL-1 |
11:45 |
Team Sommerbandy -
Brasil
|
2-4
|
Salming |
|
|
228 |
ROD-1 |
12:00 |
ARAM IBK -
Levende LIK
|
7-1
|
Kaffemann |
|
|
273 |
ROD-3 |
12:00 |
Oslofjorden Speckhoggers -
Svartskog
|
2-3
|
Pågen |
|
|
245 |
ROD-2 |
12:00 |
Tinn & Tang -
ARAM IBK 2
|
5-1
|
Salming |
|
|
335 |
ROSA-2 |
12:15 |
Shining Stars -
Erre herre er party
|
2-3
|
Kaffemann |
|
|
293 |
ROD-4 |
12:15 |
Les bleus -
Tinder Kings
|
2-12
|
Pågen |
|
|
320 |
ROSA-1 |
12:15 |
Forvirra høner -
Brigitte & The Stickbreakers
|
0-6
|
Salming |
|
|
274 |
ROD-3 |
12:30 |
De navneløse -
Skien Innebandyklubb
|
1-9
|
Kaffemann |
|
|
251 |
ROD-2 |
12:30 |
PILS -
Tinn & Tang
|
5-1
|
Pågen |
|
|
231 |
ROD-1 |
12:30 |
Levende LIK -
Skien Innebandyklubb 2
|
5-4
|
Salming |
|
|
336 |
ROSA-2 |
12:45 |
Skien Innebandyklubb -
Natt&Dag
|
3-4
|
Kaffemann |
|
|
321 |
ROSA-1 |
12:45 |
Happy Campers -
Farmakologen Biobabes
|
2-1
|
Pågen |
|
|
313 |
ROSA-1 |
12:45 |
Cunts n roses -
Brigitte & The Stickbreakers
|
1-2
|
Salming |
|
|
252 |
ROD-2 |
13:00 |
Søndre Vikings 2 -
The Bandyboys
|
2-7
|
Kaffemann |
|
|
232 |
ROD-1 |
13:00 |
ARAM IBK -
Pilkington
|
9-1
|
Pågen |
|
|
179 |
GUL-2 |
13:00 |
Andrelaget 1 -
Speilegg IBK
|
4-0
|
Salming |
|
|
295 |
ROD-4 |
13:15 |
Søndre Vikings 1 -
Miks-Fighters
|
2-2
|
Kaffemann |
|
|
253 |
ROD-2 |
13:15 |
ARAM IBK 2 -
Team Palmekysten
|
0-4
|
Pågen |
|
|
294 |
ROD-4 |
13:15 |
Rekruttene -
Jessheeeeim 2
|
0-7
|
Salming |
|
|
337 |
ROSA-2 |
13:30 |
Farmakologen Biobabes 2 -
Shining Stars
|
0-8
|
Kaffemann |
|
|
322 |
ROSA-1 |
13:30 |
Cunts n roses -
Forvirra høner
|
4-4
|
Pågen |
|
|
254 |
ROD-2 |
13:30 |
Tinn & Tang -
Søndre Vikings 2
|
3-3
|
Salming |
|
|
233 |
ROD-1 |
13:45 |
Team Kallio -
Levende LIK
|
0-3
|
Kaffemann |
|
|
180 |
GUL-2 |
13:45 |
Torp Ninjaz -
Släpp Sargen
|
1-12
|
Pågen |
|
|
165 |
GUL-1 |
13:45 |
Brasil -
Team Famous
|
4-2
|
Salming |
|
|
323 |
ROSA-1 |
14:00 |
Brigitte & The Stickbreakers -
Farmakologen Biobabes
|
7-1
|
Kaffemann |
|
|
296 |
ROD-4 |
14:00 |
Les bleus -
Rekruttene
|
7-2
|
Pågen |
|
|
255 |
ROD-2 |
14:00 |
PILS -
ARAM IBK 2
|
2-3
|
Salming |
|
|
338 |
ROSA-2 |
14:15 |
Erre herre er party -
Natt&Dag
|
4-4
|
Kaffemann |
|
|
166 |
GUL-1 |
14:15 |
3050 Mjøndærn -
Crocodile Junkees
|
2-3
|
Pågen |
|
|
181 |
GUL-2 |
14:15 |
Goldfingers -
Andrelaget 1
|
8-4
|
Salming |
|
|
297 |
ROD-4 |
14:30 |
Jessheeeeim 2 -
Miks-Fighters
|
5-1
|
Kaffemann |
|
|
256 |
ROD-2 |
14:30 |
The Bandyboys -
Jessheeeeim
|
4-4
|
Pågen |
|
|
234 |
ROD-1 |
14:30 |
Køllekameratene -
ARAM IBK
|
1-6
|
Salming |
|
|
339 |
ROSA-2 |
14:45 |
Team Rastløs -
Skien Innebandyklubb
|
2-1
|
Kaffemann |
|
|
324 |
ROSA-1 |
14:45 |
Team Besvim -
Happy Campers
|
2-4
|
Pågen |
|
|
167 |
GUL-1 |
14:45 |
Tåsen Top Guns -
Team Sommerbandy
|
3-5
|
Salming |
|
|
298 |
ROD-4 |
15:00 |
Tinder Kings -
Søndre Vikings 1
|
8-4
|
Kaffemann |
|
|
235 |
ROD-1 |
15:00 |
Skien Innebandyklubb 2 -
Elektro TT
|
2-2
|
Pågen |
|
|
182 |
GUL-2 |
15:00 |
Team Famous 2 -
D.R.A.M.M
|
6-3
|
Salming |
|
|
236 |
ROD-1 |
15:15 |
Pilkington -
Køllekameratene
|
0-3
|
Kaffemann |
|
|
277 |
ROD-3 |
15:15 |
Svartskog -
Helgelandsmoen Oilers
|
3-8
|
Pågen |
|
|
276 |
ROD-3 |
15:15 |
Kjøttkøllane -
De navneløse
|
11-1
|
Salming |
|
|
237 |
ROD-1 |
15:30 |
ARAM IBK -
Skien Innebandyklubb 2
|
5-0
|
Kaffemann |
|
|
183 |
GUL-2 |
15:30 |
Speilegg IBK -
Goldfingers
|
2-7
|
Pågen |
|
|
257 |
ROD-2 |
15:30 |
Team Palmekysten -
PILS
|
5-3
|
Salming |
|
|
278 |
ROD-3 |
15:45 |
Skien Innebandyklubb -
Kjøttkøllane
|
3-5
|
Kaffemann |
|
|
184 |
GUL-2 |
15:45 |
Andrelaget 1 -
Team Famous 2
|
1-5
|
Pågen |
|
|
258 |
ROD-2 |
15:45 |
ARAM IBK 2 -
The Bandyboys
|
2-4
|
Salming |
|
|
279 |
ROD-3 |
16:00 |
De navneløse -
Svartskog
|
3-4
|
Kaffemann |
|
|
259 |
ROD-2 |
16:00 |
Jessheeeeim -
Tinn & Tang
|
7-4
|
Pågen |
|
|
185 |
GUL-2 |
16:00 |
D.R.A.M.M -
Torp Ninjaz
|
3-2
|
Salming |
|
|
238 |
ROD-1 |
16:15 |
Elektro TT -
Team Kallio
|
6-1
|
Kaffemann |
|
|
281 |
ROD-3 |
16:15 |
Oslofjorden Speckhoggers -
Helgelandsmoen Oilers
|
4-6
|
Pågen |
|
|
187 |
GUL-2 |
16:15 |
Team Famous 2 -
Goldfingers
|
2-6
|
Salming |
|
|
318 |
ROSA-1 |
16:30 |
Brigitte & The Stickbreakers -
Happy Campers
|
5-2
|
Kaffemann |
|
|
260 |
ROD-2 |
16:30 |
Søndre Vikings 2 -
Jessheeeeim
|
5-2
|
Pågen |
|
|
186 |
GUL-2 |
16:30 |
Släpp Sargen -
D.R.A.M.M
|
9-2
|
Salming |
|
|
261 |
ROD-2 |
16:45 |
The Bandyboys -
PILS
|
5-1
|
Kaffemann |
|
|
282 |
ROD-3 |
16:45 |
Svartskog -
Kjøttkøllane
|
3-5
|
Pågen |
|
|
239 |
ROD-1 |
16:45 |
Levende LIK -
Elektro TT
|
4-2
|
Salming |
|
|
310 |
ROSA-1 |
17:00 |
Brigitte & The Stickbreakers -
Team Besvim
|
9-3
|
Kaffemann |
|
|
145 |
GUL |
17:00 |
Brasil -
Andrelaget 1
|
5-3
|
Pågen |
1/4-final 1 |
|
146 |
GUL |
17:00 |
Goldfingers -
Tåsen Top Guns
|
5-1
|
Salming |
1/4-final 2 |
|
262 |
ROD-2 |
17:15 |
Tinn & Tang -
Team Palmekysten
|
3-2
|
Kaffemann |
|
|
147 |
GUL |
17:15 |
Släpp Sargen -
Crocodile Junkees
|
9-0
|
Pågen |
1/4-final 3 |
|
148 |
GUL |
17:15 |
Team Sommerbandy -
Team Famous 2
|
2-8
|
Salming |
1/4-final 4 |
|
240 |
ROD-1 |
17:30 |
Skien Innebandyklubb 2 -
Køllekameratene
|
1-6
|
Kaffemann |
|
|
241 |
ROD-1 |
17:30 |
Team Kallio -
Pilkington
|
1-3
|
Pågen |
|
|
244 |
ROD-2 |
17:30 |
Team Palmekysten -
The Bandyboys
|
2-6
|
Salming |
|
|
264 |
ROD-3 |
17:45 |
Kjøttkøllane -
Oslofjorden Speckhoggers
|
3-2
|
Kaffemann |
|
|
299 |
ROSA |
17:45 |
Brigitte & The Stickbreakers -
Natt&Dag
|
3-5
|
Pågen |
A-Semifinal 1 |
|
300 |
ROSA |
17:45 |
Erre herre er party -
Forvirra høner
|
5-3
|
Salming |
A-Semifinal 2 |
|
265 |
ROD-3 |
18:00 |
Skien Innebandyklubb -
Svartskog
|
5-2
|
Kaffemann |
|
|
149 |
GUL |
18:00 |
Brasil -
Goldfingers
|
3-4
|
Pågen |
Semifinal 1 |
|
150 |
GUL |
18:00 |
Släpp Sargen -
Team Famous 2
|
7-4
|
Salming |
Semifinal 2 |
|
302 |
ROSA |
18:15 |
Brigitte & The Stickbreakers -
Forvirra høner
|
4-2
|
Pågen |
A-Plac. 3-4 |
|
152 |
GUL |
18:15 |
Brasil -
Team Famous 2
|
4-3
(FL) |
Salming |
Plac. 3-4 |
|
301 |
ROSA |
18:30 |
Natt&Dag -
Erre herre er party
|
5-1
|
Salming |
A-FINAL |
|
151 |
GUL |
18:45 |
Goldfingers -
Släpp Sargen
|
3-4
|
Salming |
FINAL |
|