Matcher SLA
Antal: 41
To 2019-05-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26 | HM-1 | 10:30 | Hosjö Coyotes - ISBHIK | 4-0 | SLA | ||
36 | F05-2 | 11:20 | Tyresö Trollbäcken IBK F06 - Bele Barkarby IF F07 | 1-1 | SLA | ||
46 | P06-2 | 12:10 | IBK Runsten P07 - Florbal Chodov 1 (CZ) | 0-9 | SLA | ||
56 | P06-3 | 13:00 | AIK - Sirius IB | 4-3 | SLA | ||
66 | P07-1 | 13:50 | TJ SOKOL NEHVIZDY (CZ) - IBF Falun U | Dolt | SLA | ||
76 | P08-1 | 14:40 | AIK 2 - Florbal Chodov (CZ) | Dolt | SLA | ||
86 | P06-2 | 15:30 | Hammarby IF - IBF Falun U | 6-2 | SLA | ||
96 | P06-3 | 16:20 | Bele Barkarby IF - Floda IBK | 1-2 | SLA | ||
106 | F05-2 | 17:10 | FBI Tullinge F06 - Tumba GOIF F06 | 1-1 | SLA | ||
116 | P07-1 | 18:00 | ST Croix (Nor) - Samuelsdals IF | Dolt | SLA | ||
126 | HM-2 | 18:50 | Söndagsgänget - BK Ockra | 1-5 | SLA | ||
136 | P08-1 | 19:40 | Florbal Chodov P09 (CZ) - IBF Falun Ungdom | Dolt | SLA | ||
146 | F05-2 | 20:30 | Bele Barkarby IF F07 - Bele Barkarby IF F06 | 0-4 | SLA | ||
156 | P06-3 | 21:20 | Floda IBK - AIK | 0-2 | SLA | ||
166 | P06-3 | 22:10 | Sirius IB - Czech Kings (CZ) | 8-7 | SLA |
Fr 2019-05-31
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
186 | P07-1 | 08:00 | IBF Falun U - Samuelsdals IF | Dolt | SLA | ||
196 | F05-2 | 08:50 | Tumba GOIF F06 - Tyresö Trollbäcken IBK F06 | 7-0 | SLA | ||
206 | P06-3 | 09:40 | Florbal Chodov 2 (CZ) - Bele Barkarby IF | 3-2 | SLA | ||
216 | P06-2 | 10:30 | Hammarby IF - Florbal Chodov 1 (CZ) | 8-6 | SLA | ||
226 | HM-1 | 11:20 | Sågmyra Flyers - AXA Allstar | 0-1 | SLA | ||
236 | P08-1 | 12:10 | IBF Falun Ungdom - AIK 2 | Dolt | SLA | ||
246 | HM-1 | 13:00 | Falun Västra - Hosjö Coyotes | 2-3 | SLA | ||
256 | HM-2 | 13:50 | John Pohlman Fan Club - Söndagsgänget | 5-6 | SLA | ||
266 | P08-1 | 14:40 | Florbal Chodov (CZ) - AIK 1 | Dolt | SLA | ||
276 | HM-1 | 15:30 | ISBHIK - Sågmyra Flyers | 1-4 | SLA | ||
286 | HM-1 | 16:20 | AXA Allstar - Hosjö Coyotes | 10-1 | SLA | ||
306 | HM-1 | 18:00 | Falun Västra - ISBHIK | 2-0 | SLA |
Lö 2019-06-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
368 | P06-1 | 08:00 | TJ Znojmo Laufen CZ - FBŠ SLAVIA PLZEN (CZ) | 3-1 | SLA | ||
378 | P07-1 | 08:50 | AIK - ST Croix (Nor) | Dolt | SLA | ||
388 | HM-2 | 09:40 | Söndagsgänget - HAIK | 4-1 | SLA | ||
398 | HM-1 | 10:30 | Sågmyra Flyers - Falun Västra | 7-2 | SLA | ||
408 | HM-1 | 11:20 | ISBHIK - AXA Allstar | 1-6 | SLA | ||
418 | HM-2 | 12:10 | John Pohlman Fan Club - BK Ockra | 2-7 | SLA | ||
438 | HM-1 | 13:50 | Hosjö Coyotes - Sågmyra Flyers | 2-3 | SLA | ||
448 | HM-2 | 14:40 | HAIK - John Pohlman Fan Club | 4-3 | SLA |
Sö 2019-06-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
555 | HM | 08:50 | AXA Allstar - Söndagsgänget | 4-0 | SLA | Semifinal 1 | |
564 | P06 | 09:40 | Florbal Chodov 1 (CZ) - Florbal Chodov 2 (CZ) | 11-4 | SLA | 1/4-final 2 | |
628 | P08-1 | 10:30 | Florbal Chodov P09 (CZ) - AIK 2 | Dolt | SLA | ||
581 | P08-1 | 11:20 | AIK 1 - Samuelsdals IF | Dolt | SLA | ||
590 | P07-1 | 12:10 | IBF Falun U - AIK | Dolt | SLA | ||
607 | P06 | 13:50 | Hammarby IF - TJ Znojmo Laufen CZ | 3-1 | SLA | Semifinal 2 |