177 |
P03-5 |
08:00 |
Duvbo IK Innebandy -
Ledbergs IF Vit
|
3-15
|
ENV |
|
|
178 |
F02-1 |
08:00 |
FBŠ SLAVIA PLZEN (CZ) -
Florbal Chodov (CZ)
|
0-1
|
HBO |
|
|
179 |
F05-2 |
08:00 |
Västerhaninge IBK F06 -
FBI Tullinge F06
|
0-7
|
JA 1 |
|
|
180 |
H-1 |
08:00 |
IBK Husar -
Rotebro IS IBK
|
3-10
|
JA 2 |
|
|
181 |
HJ18-4 |
08:00 |
Västerås IBS U -
Pixbo Wallenstam IBK
|
4-1
|
Lu A |
|
|
182 |
P02-2 |
08:00 |
Sundsvall FBC -
Team Thurgau (Sch)
|
2-6
|
Lu B |
|
|
183 |
P06-1 |
08:00 |
Strängnäs IBK -
TJ Znojmo Laufen CZ
|
2-9
|
Lu C |
|
|
184 |
DJ20-2 |
08:00 |
FBC Lerum -
Hofors IBK/Kais Mora
|
3-3
|
Lu D |
|
|
185 |
P03-4 |
08:00 |
Offensiv Lidingö -
Ledbergs IF Grön
|
1-1
|
ORN |
|
|
186 |
P07-1 |
08:00 |
IBF Falun U -
Samuelsdals IF
|
Dolt
|
SLA |
|
|
187 |
P05-1 |
08:50 |
Ängby IF -
Västerås IB U
|
1-3
|
ENV |
|
|
188 |
F02-1 |
08:50 |
Florbal Židenice (CZ) -
Grimsta AIK
|
1-3
|
HBO |
|
|
189 |
P08-1 |
08:50 |
AIK 2 -
Västerhaninge IBK P09
|
Dolt
|
JA 1 |
|
|
190 |
P04-2 |
08:50 |
FBC TRUTNOV DTJ (CZ) -
Huddinge IBS 2
|
2-9
|
JA 2 |
|
|
191 |
P02-5 |
08:50 |
ST Croix (Nor) -
Storvreta IBK Svart
|
1-9
|
Lu A |
|
|
192 |
P04-4 |
08:50 |
IBF Falun U -
Vendelsö IK
|
0-4
|
Lu B |
|
|
193 |
F04-1 |
08:50 |
Pixbo Wallenstam IBK -
Täby FC
|
2-0
|
Lu C |
|
|
194 |
P04-1 |
08:50 |
Ingarö IF Team 05/04 -
SV Wiler-Ersigen (Sch)
|
0-8
|
Lu D |
|
|
195 |
P04-1 |
08:50 |
Åkersberga IBF -
FBC Lerum
|
1-3
|
ORN |
|
|
196 |
F05-2 |
08:50 |
Tumba GOIF F06 -
Tyresö Trollbäcken IBK F06
|
7-0
|
SLA |
|
|
197 |
D-2 |
09:40 |
Vendelsö IK -
Rotebro IS IBK
|
2-0
|
ENV |
|
|
198 |
HJ18-3 |
09:40 |
FBC Aspen -
Skälby IBK/ Tillberga IK U
|
3-3
|
HBO |
|
|
199 |
F03-1 |
09:40 |
FBI Tullinge -
Fagerås BK/BKI Sunnanå
|
4-2
|
JA 1 |
|
|
200 |
F03-2 |
09:40 |
Täby FC -
Pixbo Wallenstam IBK F03
|
3-2
|
JA 2 |
|
|
201 |
D-2 |
09:40 |
ST Croix (Nor) -
IBF Falun U
|
0-6
|
Lu A |
|
|
202 |
P02-3 |
09:40 |
Ingarö IF -
Kristinehamns IBF
|
12-0
|
Lu B |
|
|
203 |
P05-3 |
09:40 |
Värmdö IF -
Ledbergs IF
|
5-5
|
Lu C |
|
|
204 |
F03-2 |
09:40 |
Team Thurgau (Sch) -
IBF Falun U
|
2-1
|
Lu D |
|
|
205 |
H-3 |
09:40 |
IBF Borlänge -
IBF Offensiv Lidingö
|
1-2
|
ORN |
|
|
206 |
P06-3 |
09:40 |
Florbal Chodov 2 (CZ) -
Bele Barkarby IF
|
3-2
|
SLA |
|
|
207 |
P03-2 |
10:30 |
Vendelsö IK -
Linköping Innebandy 2
|
0-2
|
ENV |
|
|
208 |
HJ18-5 |
10:30 |
Sundsvall FBC -
Sandvikens AIK
|
5-0
|
HBO |
|
|
209 |
P04-4 |
10:30 |
Örby IS -
IBK Alingsås
|
1-2
|
JA 1 |
|
|
210 |
P05-1 |
10:30 |
Grimsta AIK Röd -
KFUM Falun
|
0-3
|
JA 2 |
|
|
211 |
P02-4 |
10:30 |
Ledbergs IF -
Mölndal IBF
|
6-1
|
Lu A |
|
|
212 |
P03-5 |
10:30 |
Torshälla IBK -
Tungelsta IF
|
4-4
|
Lu B |
|
|
213 |
P02-4 |
10:30 |
Farsta Sharks IBK -
Storvreta IBK Röd
|
3-1
|
Lu C |
|
|
214 |
P03-2 |
10:30 |
Farsta IBK -
Älvsjö AIK 03/04
|
6-0
|
Lu D |
|
|
215 |
F05-1 |
10:30 |
Hässelby SK IBK -
FBI Tullinge
|
5-1
|
ORN |
|
|
216 |
P06-2 |
10:30 |
Hammarby IF -
Florbal Chodov 1 (CZ)
|
8-6
|
SLA |
|
|
217 |
P03-2 |
11:20 |
Samuelsdals IF -
Sundsvall FBC 2
|
2-3
|
ENV |
|
|
218 |
H-3 |
11:20 |
St Croix (Nor) -
Vallentuna IBK
|
0-15
|
HBO |
|
|
219 |
P04-5 |
11:20 |
START98 KUNRATICE (CZ) -
Västerhaninge IBK
|
0-2
|
JA 1 |
|
|
220 |
P05-2 |
11:20 |
Täby FC 1 -
Epic Team (CZ)
|
2-6
|
JA 2 |
|
|
221 |
P04-2 |
11:20 |
Ledbergs IF -
Högdalens AIS
|
9-1
|
Lu A |
|
|
222 |
F04-1 |
11:20 |
Västerhaninge IBK -
Florbal Židenice (CZ)
|
0-5
|
Lu B |
|
|
223 |
P08-1 |
11:20 |
AIK 1 -
Florbal Chodov P09 (CZ)
|
Dolt
|
Lu C |
|
|
224 |
P04-3 |
11:20 |
Ekerö IK -
Team Thurgau (Sch)
|
2-3
|
Lu D |
|
|
225 |
P03-3 |
11:20 |
Hofors IBK -
Järfälla IBK
|
3-3
|
ORN |
|
|
226 |
HM-1 |
11:20 |
Sågmyra Flyers -
AXA Allstar
|
0-1
|
SLA |
|
|
227 |
F02-1 |
12:10 |
Sandvikens AIK Innebandy -
Värmdö IF
|
2-4
|
ENV |
|
|
228 |
H-2 |
12:10 |
Bele Barkarby IF -
Florbal Chodov
|
16-4
|
HBO |
|
|
229 |
HJ18-2 |
12:10 |
Stenhagens KK -
Rotebro IS IBK
|
4-3
|
JA 1 |
|
|
230 |
P02-1 |
12:10 |
IBF Falun U -
Hässelby SK IBK HJ
|
3-3
|
JA 2 |
|
|
231 |
DJ20-1 |
12:10 |
Pixbo Wallenstam IBK -
FK TIGERS JIŽNÍ MSTO
|
2-1
|
Lu A |
|
|
232 |
P02-2 |
12:10 |
KFUM Falun -
Hässelby SK IBK Röd
|
2-1
|
Lu B |
|
|
233 |
P06-1 |
12:10 |
FBŠ SLAVIA PLZEN (CZ) -
Bohemians 1 (CZ)
|
0-12
|
Lu C |
|
|
234 |
HJ18-1 |
12:10 |
TV JOJ Floorball Team SVK -
Bohemians (CZ)
|
1-5
|
Lu D |
|
|
235 |
P04-4 |
12:10 |
IBK Husar -
IBF Falun U
|
2-6
|
ORN |
|
|
236 |
P08-1 |
12:10 |
IBF Falun Ungdom -
AIK 2
|
Dolt
|
SLA |
|
|
238 |
P02-3 |
13:00 |
FBŠ SLAVIA PLZEN (CZ) -
FBC Aspen
|
4-5
|
HBO |
|
|
239 |
P03-4 |
13:00 |
Klæbu IBK (Nor) -
Telge SIBK
|
2-11
|
JA 1 |
|
|
240 |
P04-3 |
13:00 |
Bele Barkarby IF Vit -
Onyx Innebandy
|
1-1
|
JA 2 |
|
|
241 |
P03-3 |
13:00 |
Ekerö IK -
Örebro SK U
|
1-4
|
Lu A |
|
|
242 |
P04-5 |
13:00 |
Bele Barkarby IF Svart -
Hässelby SK IBK Röd
|
5-0
|
Lu B |
|
|
243 |
P03-1 |
13:00 |
Linköping Innebandy 1 -
Florbal Chodov (CZ)
|
8-0
|
Lu C |
|
|
244 |
P04-1 |
13:00 |
FBC Lerum -
Bohemians (CZ)
|
1-4
|
Lu D |
|
|
245 |
F04-2 |
13:00 |
Nynäshamns IBK -
Huddinge IK F05
|
1-4
|
ORN |
|
|
246 |
HM-1 |
13:00 |
Falun Västra -
Hosjö Coyotes
|
2-3
|
SLA |
|
|
247 |
DJ20-2 |
13:50 |
Rotebro IS IBK -
Telge SIBK
|
2-1
|
ENV |
|
|
248 |
P02-4 |
13:50 |
Järfälla IBK -
Florbal Chodov (CZ)
|
2-4
|
HBO |
|
|
249 |
F03-1 |
13:50 |
IBF Hedemora -
Pixbo Wallenstam IBK F04
|
3-4
|
JA 1 |
|
|
250 |
HJ18-2 |
13:50 |
AIK Svart -
Insjöns IF BK
|
1-2
|
JA 2 |
|
|
251 |
P05-2 |
13:50 |
Örebro SK U -
Team Thurgau 1 (Sch)
|
0-4
|
Lu A |
|
|
252 |
P02-1 |
13:50 |
Strängnäs IBK -
IBF Örebro
|
1-1
|
Lu B |
|
|
253 |
P05-3 |
13:50 |
Ledbergs IF -
Hässelby SK Hawks
|
5-4
|
Lu C |
|
|
254 |
P06-1 |
13:50 |
Västerhaninge IBK -
Strängnäs IBK
|
0-8
|
Lu D |
|
|
255 |
HJ18-5 |
13:50 |
Sundsvall FBC -
IBF Falun U 1
|
4-0
|
ORN |
|
|
256 |
HM-2 |
13:50 |
John Pohlman Fan Club -
Söndagsgänget
|
5-6
|
SLA |
|
|
257 |
H-1 |
14:40 |
IBF Falun U -
Floda IBK
|
3-7
|
ENV |
|
|
258 |
F04-2 |
14:40 |
Florbal Chodov (CZ) -
IK Sirius IBK
|
2-4
|
HBO |
|
|
259 |
P05-2 |
14:40 |
Arlanda IBK -
AIK
|
6-2
|
JA 1 |
|
|
260 |
P05-3 |
14:40 |
Värmdö IF -
Röbäcks IF
|
1-4
|
JA 2 |
|
|
261 |
P03-1 |
14:40 |
Tyresö Trollbäcken IBK -
Sundsvall FBC 1
|
1-2
|
Lu A |
|
|
262 |
P06-1 |
14:40 |
Hässelby SK -
TJ Znojmo Laufen CZ
|
2-1
|
Lu B |
|
|
263 |
P05-1 |
14:40 |
Västerås IB U -
Florbal Chodov (CZ)
|
2-6
|
Lu C |
|
|
264 |
P02-5 |
14:40 |
TJ Znojmo LAUFEN (CZ) -
Åkersberga IBF
|
0-4
|
Lu D |
|
|
265 |
F05-1 |
14:40 |
Täby FC -
Hässelby SK IBK
|
1-3
|
ORN |
|
|
266 |
P08-1 |
14:40 |
Florbal Chodov (CZ) -
AIK 1
|
Dolt
|
SLA |
|
|
267 |
HJ18-3 |
15:30 |
IBF Falun U 2 -
Tungelsta IF
|
3-4
|
ENV |
|
|
268 |
HJ18-1 |
15:30 |
Örebro SK -
IK Sirius FBC
|
0-2
|
HBO |
|
|
269 |
H-2 |
15:30 |
Tungelsta IF -
Bele Barkarby IF
|
2-3
|
JA 1 |
|
|
270 |
P05-3 |
15:30 |
Bohemians (CZ) -
Team Thurgau 2 (Sch)
|
1-1
|
JA 2 |
|
|
271 |
P02-1 |
15:30 |
Bohemians (CZ) -
Skellefteå IBK
|
7-1
|
Lu A |
|
|
272 |
F03-1 |
15:30 |
Bohemians (Cz) -
Fagerås BK/BKI Sunnanå
|
3-0
|
Lu B |
|
|
273 |
P02-5 |
15:30 |
Huddinge IBS -
Storvreta IBK Svart
|
1-5
|
Lu C |
|
|
274 |
P06-2 |
15:30 |
Team Thurgau (Sch) -
IBF Falun U
|
4-0
|
Lu D |
|
|
275 |
DJ20-1 |
15:30 |
Vendelsö IK -
Storvreta IBK
|
0-1
|
ORN |
|
|
276 |
HM-1 |
15:30 |
ISBHIK -
Sågmyra Flyers
|
1-4
|
SLA |
|
|
277 |
P02-2 |
16:20 |
Telge SIBK -
Sundsvall FBC
|
1-4
|
ENV |
|
|
278 |
HJ20-1 |
16:20 |
FBC Aspen -
Bele Barkarby IF
|
3-7
|
HBO |
|
|
279 |
P03-1 |
16:20 |
AIK 1 -
Team Thurgau (Sch)
|
1-2
|
JA 1 |
|
|
280 |
P04-1 |
16:20 |
Huddinge IBS 1 -
SV Wiler-Ersigen (Sch)
|
4-2
|
JA 2 |
|
|
281 |
F04-1 |
16:20 |
Örsundsbro IF -
Pixbo Wallenstam IBK
|
2-0
|
Lu A |
|
|
282 |
P07-1 |
16:20 |
Västerhaninge IBK -
Samuelsdals IF
|
Dolt
|
Lu B |
|
|
283 |
P03-3 |
16:20 |
AIK 2 -
Järfälla IBK
|
4-1
|
Lu C |
|
|
284 |
D-1 |
16:20 |
Hultbergs/Björkås IBF -
IBF Borlänge
|
0-4
|
Lu D |
|
|
285 |
HJ18-4 |
16:20 |
Offensiv Lidingö -
Älvsjö AIK
|
6-1
|
ORN |
|
|
286 |
HM-1 |
16:20 |
AXA Allstar -
Hosjö Coyotes
|
10-1
|
SLA |
|
|
287 |
P03-2 |
17:10 |
Linköping Innebandy 2 -
Farsta IBK
|
3-1
|
ENV |
|
|
288 |
P02-4 |
17:10 |
Storvreta IBK Röd -
Ledbergs IF
|
2-4
|
HBO |
|
|
289 |
HJ18-5 |
17:10 |
Hässelby SK IBK -
Sandvikens AIK
|
3-5
|
JA 1 |
|
|
290 |
HJ20-1 |
17:10 |
Rotebro IS IBK B -
IBF Falun U
|
2-3
|
JA 2 |
|
|
291 |
F05-2 |
17:10 |
Västerhaninge IBK F06 -
Tumba GOIF F06
|
2-2
|
Lu A |
|
|
292 |
P06-2 |
17:10 |
Bohemians 2 (CZ) -
IBK Runsten P07
|
4-6
|
Lu B |
|
|
293 |
DJ20-1 |
17:10 |
AIK IBF 2 -
Valbo IBF
|
4-2
|
Lu C |
|
|
294 |
HJ18-1 |
17:10 |
AIK Gul -
Ekerö IK
|
4-2
|
Lu D |
|
|
295 |
P02-3 |
17:10 |
Torshälla IBK -
Ingarö IF
|
1-3
|
ORN |
|
|
297 |
P05-1 |
18:00 |
Ängby IF -
Grimsta AIK Röd
|
4-2
|
ENV |
|
|
298 |
P04-4 |
18:00 |
Vendelsö IK -
IBK Alingsås
|
1-6
|
HBO |
|
|
299 |
P03-4 |
18:00 |
Bele Barkarby IF -
Ledbergs IF Grön
|
6-3
|
JA 1 |
|
|
300 |
P03-5 |
18:00 |
Gävle GIK -
Ledbergs IF Vit
|
2-8
|
JA 2 |
|
|
301 |
F04-1 |
18:00 |
Bohemians (CZ) -
Täby FC
|
4-1
|
Lu A |
|
|
302 |
P02-2 |
18:00 |
Czech Kings (CZ) -
Team Thurgau (Sch)
|
1-14
|
Lu B |
|
|
303 |
HJ20-1 |
18:00 |
AIK -
Rotebro IS IBK A
|
5-0
|
Lu C |
|
|
304 |
H-1 |
18:00 |
Philippines (Phl) -
Rotebro IS IBK
|
3-2
|
Lu D |
|
|
305 |
P04-2 |
18:00 |
IBF Leksand -
Huddinge IBS 2
|
1-5
|
ORN |
|
|
306 |
HM-1 |
18:00 |
Falun Västra -
ISBHIK
|
2-0
|
SLA |
|
|
307 |
HJ18-5 |
18:50 |
IBF Falun U 1 -
Åkersberga IBF
|
3-2
|
ENV |
|
|
308 |
HJ18-4 |
18:50 |
IBF Borlänge -
Pixbo Wallenstam IBK
|
1-4
|
HBO |
|
|
309 |
H-1 |
18:50 |
Älvsjö AIK -
Floda IBK
|
2-2
|
JA 1 |
|
|
310 |
HJ18-3 |
18:50 |
Bele Barkarby IF -
Skälby IBK/ Tillberga IK U
|
2-4
|
JA 2 |
|
|
311 |
F02-1 |
18:50 |
FBI Tullinge -
Florbal Židenice (CZ)
|
2-4
|
Lu A |
|
|
312 |
P02-3 |
18:50 |
Bele Barkarby IF -
Kristinehamns IBF
|
7-0
|
Lu B |
|
|
313 |
P03-2 |
18:50 |
Vendelsö IK -
Samuelsdals IF
|
2-3
|
Lu C |
|
|
314 |
F05-1 |
18:50 |
FBI Tullinge -
Vendelsö IK
|
3-2
|
Lu D |
|
|
315 |
H-2 |
18:50 |
Sundborns GOIF -
Tungelsta IF
|
1-4
|
ORN |
|
|
316 |
F05-2 |
19:40 |
Bele Barkarby IF F06 -
Tyresö Trollbäcken IBK F06
|
5-0
|
ENV |
|
|
317 |
P07-1 |
19:40 |
ST Croix (Nor) -
IBF Falun U
|
Dolt
|
HBO |
|
|
318 |
P05-1 |
19:40 |
Täby FC 2 -
KFUM Falun
|
0-2
|
JA 1 |
|
|
319 |
F02-1 |
19:40 |
Grimsta AIK -
FBŠ SLAVIA PLZEN (CZ)
|
3-1
|
JA 2 |
|
|
320 |
P02-4 |
19:40 |
Farsta Sharks IBK -
Mölndal IBF
|
1-0
|
Lu A |
|
|
321 |
P06-3 |
19:40 |
Czech Kings (CZ) -
Floda IBK
|
1-3
|
Lu B |
|
|
322 |
D-1 |
19:40 |
Arlanda IBK -
IBF Borlänge
|
0-1
|
Lu C |
|
|
323 |
P04-1 |
19:40 |
Åkersberga IBF -
Ingarö IF Team 05/04
|
3-2
|
Lu D |
|
|
324 |
P03-2 |
19:40 |
Älvsjö AIK 03/04 -
Sundsvall FBC 2
|
0-3
|
ORN |
|
|
325 |
P02-1 |
20:30 |
Skellefteå IBK -
IBF Falun U
|
2-2
|
ENV |
|
|
326 |
P04-2 |
20:30 |
Högdalens AIS -
FBC TRUTNOV DTJ (CZ)
|
2-0
|
HBO |
|
|
327 |
HJ18-3 |
20:30 |
Tungelsta IF -
FBC Aspen
|
0-12
|
JA 1 |
|
|
328 |
HJ18-2 |
20:30 |
Rotebro IS IBK -
FB Ostrava (CZ)
|
1-3
|
JA 2 |
|
|
329 |
P07-1 |
20:30 |
AIK -
TJ SOKOL NEHVIZDY (CZ)
|
Dolt
|
Lu A |
|
|
330 |
DJ20-2 |
20:30 |
AIK IBF 1 -
Hofors IBK/Kais Mora
|
0-3
|
Lu B |
|
|
331 |
P06-3 |
20:30 |
Sirius IB -
Florbal Chodov 2 (CZ)
|
1-5
|
Lu C |
|
|
332 |
H-3 |
20:30 |
St Croix (Nor) -
FBC Aspen
|
0-7
|
Lu D |
|
|
333 |
P06-3 |
20:30 |
AIK -
Bele Barkarby IF
|
1-1
|
ORN |
|
|
334 |
P03-3 |
21:20 |
Örebro SK U -
Hofors IBK
|
2-1
|
ENV |
|
|
335 |
H-2 |
21:20 |
Bele Barkarby IF -
Lockerud/Mariestad
|
0-4
|
HBO |
|
|
336 |
P03-1 |
21:20 |
Florbal Chodov (CZ) -
Tyresö Trollbäcken IBK
|
1-7
|
JA 1 |
|
|
337 |
P04-5 |
21:20 |
Västerhaninge IBK -
Gullänget-Kroksta IBS
|
1-4
|
JA 2 |
|
|
338 |
P02-1 |
21:20 |
Hässelby SK IBK HJ -
Strängnäs IBK
|
4-2
|
Lu A |
|
|
339 |
P06-1 |
21:20 |
Bohemians 1 (CZ) -
Västerhaninge IBK
|
14-2
|
Lu B |
|
|
340 |
F05-2 |
21:20 |
FBI Tullinge F06 -
Bele Barkarby IF F07
|
6-0
|
Lu C |
|
|
341 |
P04-3 |
21:20 |
Team Thurgau (Sch) -
Hässelby SK IBK Svart
|
2-2
|
Lu D |
|
|
342 |
P02-3 |
21:20 |
FBC Aspen -
Torshälla IBK
|
5-0
|
ORN |
|
|
343 |
DJ20-2 |
22:10 |
Telge SIBK -
FBC Lerum
|
2-3
|
ENV |
|
|
344 |
F04-2 |
22:10 |
Huddinge IK F05 -
Hovsta IF
|
4-1
|
HBO |
|
|
345 |
H-3 |
22:10 |
Vallentuna IBK -
IBF Borlänge
|
5-3
|
JA 1 |
|
|
346 |
HJ20-1 |
22:10 |
Bele Barkarby IF -
Rotebro IS IBK B
|
4-4
|
JA 2 |
|
|
347 |
P06-2 |
22:10 |
Florbal Chodov 1 (CZ) -
Team Thurgau (Sch)
|
4-3
|
Lu A |
|
|
348 |
F03-1 |
22:10 |
Pixbo Wallenstam IBK F04 -
FBI Tullinge
|
2-1
|
Lu B |
|
|
349 |
P05-2 |
22:10 |
Epic Team (CZ) -
Örebro SK U
|
7-0
|
Lu C |
|
|
350 |
HJ18-1 |
22:10 |
Bohemians (CZ) -
Örebro SK
|
6-3
|
Lu D |
|
|
351 |
P04-2 |
22:10 |
Ledbergs IF -
IBF Leksand
|
5-1
|
ORN |
|
|
352 |
H-1 |
23:00 |
IBK Husar -
Älvsjö AIK
|
2-15
|
HBO |
|
|
353 |
P03-5 |
23:00 |
Duvbo IK Innebandy -
Torshälla IBK
|
1-0
|
JA 1 |
|
|
354 |
D-1 |
23:00 |
Tyresö Trollbäcken IBK -
Hultbergs/Björkås IBF
|
5-0
|
JA 2 |
|
|
355 |
P02-2 |
23:00 |
Hässelby SK IBK Röd -
Telge SIBK
|
2-5
|
Lu A |
|
|
356 |
P05-2 |
23:00 |
Team Thurgau 1 (Sch) -
Arlanda IBK
|
3-2
|
Lu B |
|
|
357 |
P03-1 |
23:00 |
Sundsvall FBC 1 -
AIK 1
|
2-1
|
Lu C |
|
|
358 |
P03-4 |
23:00 |
Telge SIBK -
Offensiv Lidingö
|
0-1
|
Lu D |
|
|