114 |
P13M-19 |
08:00 |
Karlbergs BK 05 -
Spånga P05-2B
|
1-1
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
115 |
P13M-19 |
08:35 |
Enskede IK Röd -
Brommapojkarna P05:3
|
0-0
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
116 |
P12L-1 |
09:00 |
Håbo FF -
Sollentuna FK P06 Sportfältet
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
117 |
P14L-19 |
09:00 |
Ekerö IK -
Sollentuna FK Helenelund
|
5-0
|
Nälsta N11 |
|
|
118 |
F13M-1 |
09:00 |
Järla IF -
Alsike IF
|
0-2
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
119 |
F13M-1 |
09:00 |
IF Brommapojkarna 3 -
Saltsjö-Boo IF F05-svart
|
3-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
120 |
P12L-1 |
09:00 |
Bele Barkarby FF 2 -
Årsta FF
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
121 |
P14L-20 |
09:00 |
P 04 Täby FK -
Ängby IF
|
0-3
(WO) |
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
122 |
P13M-19 |
09:15 |
Spånga P05-2B -
Enskede IK Röd
|
0-0
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
123 |
P12L-1 |
09:30 |
FK Bromma P06 -
Enskede IK Grön
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
124 |
P12L-1 |
09:30 |
Alsike IF -
Essinge IK
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
125 |
P13M-18 |
09:35 |
Upsala IF P05 Vit -
Skogås-Trångsunds FF Blå
|
0-1
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
126 |
F13M-1 |
09:35 |
Norrtulls SK -
IFK Lidingö FK
|
0-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
127 |
P14L-19 |
09:50 |
Roslagsbro -
Bagarmossen Kärrtorp BK
|
1-1
|
Nälsta N11 |
|
|
128 |
P14L-20 |
09:50 |
IFK Viksjö P04-1 -
Sollentuna FK Mitt
|
0-7
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
129 |
P13M-19 |
09:50 |
Brommapojkarna P05:3 -
Karlbergs BK 05
|
2-0
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
130 |
P12L-1 |
10:00 |
Danmarks IF P06 -
Rimbo IF P06
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
131 |
P12L-1 |
10:00 |
Bele Barkarby FF -
IFK Aspudden-Tellus United
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
132 |
P13M-18 |
10:10 |
Skogås-Trångsunds FF Röd -
Gideonsbergs IF
|
1-0
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
133 |
F13M-1 |
10:10 |
IF Brommapojkarna 3 -
Järla IF
|
4-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
134 |
P13M-19 |
10:30 |
Brommapojkarna P05:3 -
Spånga P05-2B
|
2-1
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
135 |
P12L-1 |
10:35 |
Sollentuna FK P06 Sportfältet -
Bele Barkarby FF 2
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
136 |
P12L-1 |
10:35 |
Årsta FF -
Alsike IF
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
137 |
F13M-1 |
10:45 |
Alsike IF -
IFK Lidingö FK
|
1-1
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
138 |
F13M-1 |
10:45 |
Saltsjö-Boo IF F05-svart -
Norrtulls SK
|
2-1
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
139 |
P14L-19 |
10:50 |
Sollentuna FK Helenelund -
Roslagsbro
|
1-0
|
Nälsta N11 |
|
|
140 |
P14L-20 |
10:50 |
Ängby IF -
IFK Viksjö P04-1
|
4-1
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
141 |
P12L-1 |
11:05 |
Essinge IK -
Håbo FF
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
142 |
P12L-1 |
11:05 |
Enskede IK Grön -
Rimbo IF P06
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
143 |
P13M-19 |
11:05 |
Karlbergs BK 05 -
Enskede IK Röd
|
0-2
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
144 |
P13M-18 |
11:20 |
Gideonsbergs IF -
Upsala IF P05 Vit
|
2-0
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
145 |
P13M-18 |
11:20 |
Skogås-Trångsunds FF Blå -
Skogås-Trångsunds FF Röd
|
0-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
146 |
P12L-1 |
11:35 |
FK Bromma P06 -
IFK Aspudden-Tellus United
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
147 |
P12L-1 |
11:35 |
Danmarks IF P06 -
Bele Barkarby FF
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
148 |
P14L-19 |
11:40 |
Bagarmossen Kärrtorp BK -
Ekerö IK
|
1-4
|
Nälsta N11 |
|
|
149 |
P14L-20 |
11:40 |
Sollentuna FK Mitt -
P 04 Täby FK
|
3-0
(WO) |
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
150 |
F14L-2 |
11:45 |
Stuvsta IF -
IK Frej Täby
|
0-1
|
B11 Blackeberg |
|
|
151 |
F14L-1 |
11:45 |
Segeltorp IF -
Brottby SK F04/05
|
1-4
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
152 |
F13M |
12:00 |
Saltsjö-Boo IF F05-svart -
Järla IF
|
1-0
|
OL9 Olovslunds BP |
Plac. 3-4 |
|
153 |
F13M |
12:00 |
IFK Lidingö FK -
Norrtulls SK
|
0-0
|
SM9 Stora Mossen |
Plac. 5-6 |
|
154 |
P12L-1 |
12:15 |
Rimbo IF P06 -
Årsta FF
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
155 |
P12L-1 |
12:15 |
Alsike IF -
Enskede IK Grön
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
156 |
F14L-2 |
12:35 |
Saltsjöbadens IF 2 -
Västerhaninge IF
|
1-0
|
B11 Blackeberg |
|
|
157 |
P13M-18 |
12:35 |
Gideonsbergs IF -
Skogås-Trångsunds FF Blå
|
1-0
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
158 |
F13M |
12:35 |
IF Brommapojkarna 3 -
Alsike IF
|
1-0
|
SM9 Stora Mossen |
FINAL |
|
159 |
F14L-1 |
12:35 |
Spånga IS FK -
Vendelsö IK
|
5-0
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
160 |
P14L-19 |
12:40 |
Bagarmossen Kärrtorp BK -
Sollentuna FK Helenelund
|
0-0
|
Nälsta N11 |
|
|
161 |
P14L-20 |
12:40 |
Sollentuna FK Mitt -
Ängby IF
|
2-1
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
162 |
P12L-1 |
12:45 |
Bele Barkarby FF 2 -
FK Bromma P06
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
163 |
P12L-1 |
12:45 |
Bele Barkarby FF -
Essinge IK
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
164 |
P13M-18 |
13:10 |
Upsala IF P05 Vit -
Skogås-Trångsunds FF Röd
|
0-1
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
165 |
P12L-1 |
13:15 |
IFK Aspudden-Tellus United -
Håbo FF
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
166 |
P12L-1 |
13:15 |
Sollentuna FK P06 Sportfältet -
Danmarks IF P06
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
167 |
F14L-2 |
13:30 |
Ingarö IF Svart -
Stuvsta IF
|
2-0
|
B11 Blackeberg |
|
|
168 |
P14L-19 |
13:30 |
Ekerö IK -
Roslagsbro
|
2-0
|
Nälsta N11 |
|
|
169 |
P14L-20 |
13:30 |
P 04 Täby FK -
IFK Viksjö P04-1
|
0-3
(WO) |
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
170 |
F14L-1 |
13:30 |
Ingarö IF -
Segeltorp IF
|
1-1
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
171 |
F12L-1 |
13:45 |
Stureby SK -
Bro IK
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
172 |
P13M-17 |
13:45 |
Alsike IF Gul -
Spånga P05-2A
|
1-1
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
173 |
P13M-17 |
13:45 |
Foc farsta röd -
Tullinge Fotboll
|
0-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
174 |
F12L-1 |
13:45 |
Bromstens IK -
Ursvik IK
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
175 |
F12L-1 |
14:15 |
Riala GoIF -
Västerhaninge IF
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
176 |
F12L-1 |
14:15 |
Spånga IS -
Rimbo IF
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
177 |
P14L-17 |
14:20 |
Åkersberga BK Vit -
IFK Mariefred
|
1-1
|
Nälsta N11 |
|
|
178 |
P13L-17 |
14:20 |
Skiljebo SK P05 Gul -
Alsike IF Svart
|
1-0
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
179 |
P13L-17 |
14:20 |
Brommapojkarna 5 -
Skiljebo SK P05-Svart
|
0-1
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
180 |
P14L-18 |
14:20 |
Stuvsta IF -
Sundbybergs IK P04 Rissne
|
2-0
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
181 |
F12L-1 |
14:45 |
Vallentuna Damfotboll -
Saltsjöbadens IF
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
182 |
F12L-1 |
14:45 |
FOC Farsta - Lag RÖD -
Sundbybergs IK
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
183 |
P13L-18 |
14:55 |
KallhällsFF -
Foc Farsta svart
|
3-0
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
184 |
P13L-18 |
14:55 |
IFK Västerås P-05 -
Roslagsbro IF
|
1-1
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
185 |
F14L-18 |
15:00 |
Stuvsta IF -
Ingarö IF
|
0-3
|
B11 Blackeberg |
|
|
186 |
F14L-17 |
15:00 |
IK Frej Täby -
Västerhaninge IF
|
0-3
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
187 |
P14L-17 |
15:10 |
Boo FF P04:2 -
Enskede IK
|
1-1
|
Nälsta N11 |
|
|
188 |
P14L-18 |
15:10 |
Sköndals IK FK -
IF Brommapojkarna 8
|
1-1
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
189 |
F12L-1 |
15:20 |
Bro IK -
Ursvik IK
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
190 |
F12L-1 |
15:20 |
Stureby SK -
Västerhaninge IF
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
191 |
P13M-17 |
15:35 |
Spånga P05-2A -
Foc farsta röd
|
1-0
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
192 |
P13M-17 |
15:35 |
Tullinge Fotboll -
Alsike IF Gul
|
1-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
193 |
F14L |
15:50 |
Saltsjöbadens IF 2 -
Brottby SK F04/05
|
2-1
|
B11 Blackeberg |
Semifinal 2 |
|
194 |
F12L-1 |
15:50 |
Bromstens IK -
Riala GoIF
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
195 |
F12L-1 |
15:50 |
Spånga IS -
Vallentuna Damfotboll
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
196 |
F14L |
15:50 |
Spånga IS FK -
Ingarö IF Svart
|
1-3
|
VÄ11 Vällingby BP |
Semifinal 1 |
|
197 |
P14L-17 |
16:10 |
IFK Mariefred -
Boo FF P04:2
|
0-2
|
Nälsta N11 |
|
|
198 |
P13L-17 |
16:10 |
Alsike IF Svart -
Brommapojkarna 5
|
0-1
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
199 |
P13L-17 |
16:10 |
Skiljebo SK P05-Svart -
Skiljebo SK P05 Gul
|
1-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
200 |
P14L-18 |
16:10 |
Sundbybergs IK P04 Rissne -
Sköndals IK FK
|
4-0
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
201 |
F12L-1 |
16:20 |
FOC Farsta - Lag RÖD -
Rimbo IF
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
202 |
F12L-1 |
16:20 |
Saltsjöbadens IF -
Sundbybergs IK
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
203 |
F14L-18 |
16:45 |
Vendelsö IK -
Stuvsta IF
|
0-1
|
B11 Blackeberg |
|
|
204 |
P13L-18 |
16:45 |
Roslagsbro IF -
KallhällsFF
|
1-3
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
205 |
P13L-18 |
16:45 |
Foc Farsta svart -
IFK Västerås P-05
|
1-1
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
206 |
F14L-17 |
16:45 |
Segeltorp IF -
IK Frej Täby
|
0-1
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
207 |
F12L-1 |
17:00 |
Ursvik IK -
Vallentuna Damfotboll
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
208 |
P14L-17 |
17:00 |
Enskede IK -
Åkersberga BK Vit
|
1-2
|
Nälsta N11 |
|
|
209 |
F12L-1 |
17:00 |
Västerhaninge IF -
Spånga IS
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
210 |
P14L-18 |
17:00 |
IF Brommapojkarna 8 -
Stuvsta IF
|
0-1
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
211 |
P13M-17 |
17:25 |
Foc farsta röd -
Alsike IF Gul
|
1-0
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
212 |
P13M-17 |
17:25 |
Spånga P05-2A -
Tullinge Fotboll
|
0-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
213 |
F12L-1 |
17:30 |
Saltsjöbadens IF -
Bro IK
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
214 |
F12L-1 |
17:30 |
Sundbybergs IK -
Riala GoIF
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
215 |
F14L |
17:40 |
Spånga IS FK -
Brottby SK F04/05
|
2-1
|
B11 Blackeberg |
Plac. 3-4 |
|
216 |
F14L |
17:40 |
Ingarö IF Svart -
Saltsjöbadens IF 2
|
2-1
|
VÄ11 Vällingby BP |
FINAL |
|
217 |
F12L-1 |
18:00 |
Rimbo IF -
Bromstens IK
|
Dolt
|
BR9 Bromsten IP |
|
|
218 |
P14L-17 |
18:00 |
Enskede IK -
IFK Mariefred
|
1-2
|
Nälsta N11 |
|
|
219 |
P13L-17 |
18:00 |
Brommapojkarna 5 -
Skiljebo SK P05 Gul
|
0-0
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
220 |
P13L-17 |
18:00 |
Alsike IF Svart -
Skiljebo SK P05-Svart
|
0-0
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
221 |
F12L-1 |
18:00 |
Stureby SK -
FOC Farsta - Lag RÖD
|
Dolt
|
SPÅ9 Spånga |
|
|
222 |
P14L-18 |
18:00 |
IF Brommapojkarna 8 -
Sundbybergs IK P04 Rissne
|
1-2
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|
223 |
F14L-18 |
18:30 |
Ingarö IF -
Vendelsö IK
|
1-1
|
B11 Blackeberg |
|
|
224 |
F14L-17 |
18:30 |
Västerhaninge IF -
Segeltorp IF
|
2-1
|
VÄ11 Vällingby BP |
|
|
225 |
P13L-18 |
18:35 |
IFK Västerås P-05 -
KallhällsFF
|
1-1
|
OL9 Olovslunds BP |
|
|
226 |
P13L-18 |
18:35 |
Foc Farsta svart -
Roslagsbro IF
|
0-2
|
SM9 Stora Mossen |
|
|
227 |
P14L-17 |
18:50 |
Åkersberga BK Vit -
Boo FF P04:2
|
4-0
|
Nälsta N11 |
|
|
228 |
P14L-18 |
18:50 |
Stuvsta IF -
Sköndals IK FK
|
5-0
|
SÄ11 Södra Ängby |
|
|