Herrar
Antal: 40
To 2019-05-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
33 | H-1 | 11:20 | Philippines (Phl) - Älvsjö AIK | 2-3 | Lu C | ||
92 | H-1 | 16:20 | Rotebro IS IBK - Floda IBK | 5-3 | Lu B | ||
95 | H-3 | 16:20 | FBC Aspen - IBF Borlänge | 0-2 | ORN | ||
102 | H-1 | 17:10 | IBF Falun U - IBK Husar | 9-1 | Lu B | ||
109 | H-2 | 18:00 | Tungelsta IF - Florbal Chodov | 3-3 | JA 1 | ||
110 | H-2 | 18:00 | Lockerud/Mariestad - Sundborns GOIF | 9-0 | JA 2 | ||
111 | H-3 | 18:00 | IBF Offensiv Lidingö - St Croix (Nor) | 12-1 | Lu A | ||
137 | H-3 | 20:30 | Vallentuna IBK - FBC Aspen | 5-3 | ENV | ||
140 | H-1 | 20:30 | Floda IBK - Philippines (Phl) | 6-3 | JA 2 | ||
145 | H-1 | 20:30 | Älvsjö AIK - IBF Falun U | 2-1 | ORN | ||
158 | H-2 | 22:10 | Florbal Chodov - Lockerud/Mariestad | 0-6 | HBO |
Fr 2019-05-31
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
180 | H-1 | 08:00 | IBK Husar - Rotebro IS IBK | 3-10 | JA 2 | ||
205 | H-3 | 09:40 | IBF Borlänge - IBF Offensiv Lidingö | 1-2 | ORN | ||
218 | H-3 | 11:20 | St Croix (Nor) - Vallentuna IBK | 0-15 | HBO | ||
228 | H-2 | 12:10 | Bele Barkarby IF - Florbal Chodov | 16-4 | HBO | ||
257 | H-1 | 14:40 | IBF Falun U - Floda IBK | 3-7 | ENV | ||
269 | H-2 | 15:30 | Tungelsta IF - Bele Barkarby IF | 2-3 | JA 1 | ||
304 | H-1 | 18:00 | Philippines (Phl) - Rotebro IS IBK | 3-2 | Lu D | ||
309 | H-1 | 18:50 | Älvsjö AIK - Floda IBK | 2-2 | JA 1 | ||
315 | H-2 | 18:50 | Sundborns GOIF - Tungelsta IF | 1-4 | ORN | ||
332 | H-3 | 20:30 | St Croix (Nor) - FBC Aspen | 0-7 | Lu D | ||
335 | H-2 | 21:20 | Bele Barkarby IF - Lockerud/Mariestad | 0-4 | HBO | ||
345 | H-3 | 22:10 | Vallentuna IBK - IBF Borlänge | 5-3 | JA 1 | ||
352 | H-1 | 23:00 | IBK Husar - Älvsjö AIK | 2-15 | HBO |
Lö 2019-06-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
360 | H-3 | 08:00 | FBC Aspen - IBF Offensiv Lidingö | 8-3 | HBO | ||
387 | H-2 | 09:40 | Sundborns GOIF - Bele Barkarby IF | 2-8 | ORN | ||
392 | H-1 | 10:30 | IBK Husar - Philippines (Phl) | 0-5 | JA 2 | ||
406 | H-1 | 11:20 | Rotebro IS IBK - IBF Falun U | 2-1 | Lu D | ||
449 | H-2 | 15:30 | Lockerud/Mariestad - Tungelsta IF | 3-2 | ENV | ||
457 | H-1 | 15:30 | Floda IBK - IBK Husar | 20-2 | ORN | ||
477 | H-3 | 18:00 | IBF Borlänge - St Croix (Nor) | 12-1 | HBO | ||
505 | H-1 | 20:30 | Philippines (Phl) - IBF Falun U | 0-7 | JA 1 | ||
518 | H-1 | 21:20 | Älvsjö AIK - Rotebro IS IBK | 2-2 | Lu C | ||
530 | H-3 | 23:00 | IBF Offensiv Lidingö - Vallentuna IBK | 0-5 (WO) | ENV | ||
535 | H-2 | 23:00 | Florbal Chodov - Sundborns GOIF | 1-0 | Lu B |
Sö 2019-06-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
573 | H | 11:20 | Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK | 4-2 | HBO | 1/4-final 4 | |
580 | H | 11:20 | Bele Barkarby IF - FBC Aspen | 4-1 | ORN | 1/4-final 2 | |
608 | H | 14:40 | Älvsjö AIK - Bele Barkarby IF | 2-3 | HBO | Semifinal 1 | |
615 | H | 14:40 | Lockerud/Mariestad - Vallentuna IBK | 1-2 | ORN | Semifinal 2 | |
632 | H | 17:10 | Bele Barkarby IF - Vallentuna IBK | 7-3 | Lu A | FINAL |