Pojkar/Boys 1999
Antal: 52
Må 2012-07-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1537 | P13-3 | 08:00 | Atlético Paulistinha - Järla IF | 9-1 | 5.DalaDemokraten | ||
1507 | P13-1 | 10:10 | Cecap Cruz Azul - Slätta SK | 7-0 | 5.DalaDemokraten | ||
1523 | P13-2 | 10:10 | Tynset IF - IK Brage | 3-7 | 9.Pingstkyrkan | ||
1538 | P13-3 | 10:20 | Kvarnsvedens IK röd - IFK Lidingö FK | 4-2 | 4.Borlänge Energi | ||
1508 | P13-1 | 11:10 | Forssa BK - Morgongåva SK | 6-0 | 2.Rolf Ericson Bil | ||
1509 | P13-1 | 12:30 | IF Tunabro - JK Tammeka | 1-4 | 8.SSAB | ||
1522 | P13-2 | 12:30 | Tucuman - Degerfors IF | 4-0 | 4.Borlänge Energi |
Ti 2012-07-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1540 | P13-3 | 08:00 | Dalkurd - Järla IF | 6-2 | 4.Borlänge Energi | ||
1541 | P13-3 | 09:00 | Atlético Paulistinha - Kvarnsvedens IK röd | 5-0 | 4.Borlänge Energi | ||
1525 | P13-2 | 09:10 | IK Brage - Tucuman | 0-5 | 9.Pingstkyrkan | ||
1511 | P13-1 | 10:00 | Slätta SK - IF Tunabro | 3-5 | 7.Tunabyggen | ||
1512 | P13-1 | 11:30 | JK Tammeka - Forssa BK | 2-0 | 5.DalaDemokraten | ||
1527 | P13-2 | 12:00 | Kvarnsvedens IK vit - Tynset IF | 3-1 | 6.Axfood | ||
1543 | P13-3 | 13:10 | Samuelsdals IF - Dalkurd | 0-9 | 7.Tunabyggen | ||
1513 | P13-1 | 14:20 | IF Tunabro - Morgongåva SK | 0-5 | 4.Borlänge Energi | ||
1544 | P13-3 | 14:30 | Järla IF - IFK Lidingö FK | 0-6 | 2.Rolf Ericson Bil | ||
1514 | P13-1 | 16:20 | Slätta SK - JK Tammeka | 0-8 | 6.Axfood | ||
1529 | P13-2 | 16:30 | Degerfors IF - Kvarnsvedens IK vit | 1-0 | 9.Pingstkyrkan | ||
1515 | P13-1 | 17:30 | Cecap Cruz Azul - Forssa BK | 1-0 | 4.Borlänge Energi | ||
1530 | P13-2 | 17:40 | Tucuman - Tynset IF | 15-0 | 8.SSAB | ||
1556 | P13-3 | 18:30 | Samuelsdals IF - Kvarnsvedens IK röd | 0-9 | 4.Borlänge Energi |
On 2012-07-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1516 | P13-1 | 09:10 | Morgongåva SK - Slätta SK | 6-1 | 5.DalaDemokraten | ||
1531 | P13-2 | 09:10 | IK Brage - Degerfors IF | 1-4 | 8.SSAB | ||
1546 | P13-3 | 10:00 | Kvarnsvedens IK röd - Dalkurd | 4-2 | 1.Kupolen | ||
1517 | P13-1 | 11:10 | JK Tammeka - Cecap Cruz Azul | 0-0 | 2.Rolf Ericson Bil | ||
1547 | P13-3 | 11:10 | IFK Lidingö FK - Samuelsdals IF | 6-0 | 7.Tunabyggen | ||
1518 | P13-1 | 12:20 | Forssa BK - IF Tunabro | 2-1 | 5.DalaDemokraten | ||
1532 | P13-2 | 12:30 | Kvarnsvedens IK vit - Tucuman | 0-3 | 4.Borlänge Energi | ||
1519 | P13-1 | 15:10 | Morgongåva SK - JK Tammeka | 0-2 | 6.Axfood | ||
1549 | P13-3 | 15:20 | Dalkurd - IFK Lidingö FK | 3-2 | 2.Rolf Ericson Bil | ||
1520 | P13-1 | 16:40 | Cecap Cruz Azul - IF Tunabro | 2-0 | 4.Borlänge Energi | ||
1534 | P13-2 | 16:40 | IK Brage - Kvarnsvedens IK vit | 3-1 | 7.Tunabyggen | ||
1521 | P13-1 | 17:20 | Slätta SK - Forssa BK | 0-4 | 2.Rolf Ericson Bil | ||
1551 | P13-3 | 18:40 | Samuelsdals IF - Atlético Paulistinha | 0-14 | 1.Kupolen | ||
1550 | P13-3 | 19:00 | Kvarnsvedens IK röd - Järla IF | 5-0 | 8.SSAB |
To 2012-07-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1536 | P13-2 | 09:00 | Degerfors IF - Tynset IF | 3-0 | 8.SSAB | ||
1554 | P13-3 | 10:00 | Atlético Paulistinha - Dalkurd | 6-0 | 7.Tunabyggen | ||
1553 | P13-3 | 12:20 | Järla IF - Samuelsdals IF | 3-0 | 1.Kupolen | ||
1510 | P13-1 | 14:50 | Morgongåva SK - Cecap Cruz Azul | 0-2 | 2.Rolf Ericson Bil | ||
1555 | P13-3 | 17:30 | IFK Lidingö FK - Atlético Paulistinha | 3-6 | 8.SSAB |
Fr 2012-07-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1494 | P13 | 08:00 | JK Tammeka - Dalkurd | 3-2 | 7.Tunabyggen | 1/4-final 1 | |
1495 | P13 | 08:00 | Tucuman - Kvarnsvedens IK röd | 3-0 | 8.SSAB | 1/4-final 2 | |
1496 | P13 | 08:00 | Atlético Paulistinha - Forssa BK | 2-1 | 5.DalaDemokraten | 1/4-final 3 | |
1497 | P13 | 08:00 | Cecap Cruz Azul - Degerfors IF | 3-1 | 4.Borlänge Energi | 1/4-final 4 | |
1502 | P13 | 09:10 | IK Brage - IFK Lidingö FK | 3-4 | 1.Kupolen | Plac. 9-10 | |
1503 | P13 | 09:10 | Morgongåva SK - Kvarnsvedens IK vit | 0-2 | 2.Rolf Ericson Bil | Plac. 11-12 | |
1504 | P13 | 09:10 | IF Tunabro - Järla IF | 3-0 | 4.Borlänge Energi | Plac. 13-14 | |
1505 | P13 | 09:10 | Tynset IF - Slätta SK | 1-3 | 5.DalaDemokraten | Plac. 15-16 | |
1498 | P13 | 16:20 | JK Tammeka - Tucuman | 0-2 | 4.Borlänge Energi | Semifinal 1 | |
1499 | P13 | 16:20 | Atlético Paulistinha - Cecap Cruz Azul | 1-3 | 5.DalaDemokraten | Semifinal 2 |
Lö 2012-07-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1501 | P13 | 08:30 | JK Tammeka - Atlético Paulistinha | 1-0 | 5.DalaDemokraten | Plac. 3-4 | |
1500 | P13 | 09:30 | Tucuman - Cecap Cruz Azul | 2-1 | Kvarnsvedens IP | FINAL |