126 |
G-1 |
08:20 |
Bergnäsets AIK -
Bodens BK
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
127 |
G-2 |
08:20 |
Bergnäsets AIK 2 -
Brändöns IF 2
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
137 |
G-1 |
09:00 |
IFK Luleå P08 Röd -
LSK P07-08 Lag 1
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
138 |
G-2 |
09:00 |
IFK Luleå P08 blå -
LSK P07-08 Lag 2
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
139 |
G-1 |
09:00 |
Brändöns IF 1 -
Gammelstad IF grön
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
140 |
G-2 |
09:00 |
Gammelstad IF vit -
IFK Luleå P08 Vit
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
146 |
G-2 |
09:40 |
Rutvik SK P-08 -
Sunderby SK P-08 Lag 2
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
148 |
G-1 |
09:40 |
Notviken 2 -
Sunderby SK P-08 Lag 1
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
149 |
G-2 |
09:40 |
Lira BK P08-3 -
Notvikens IK
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
164 |
G-1 |
10:20 |
Bodens BK -
Svartbjörnsbyns IF P08 1
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
177 |
G-1 |
11:00 |
Gammelstad IF grön -
Bergnäsets AIK
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
178 |
G-1 |
11:00 |
IFK Luleå P08 Röd -
Sävast AIF
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
179 |
G-1 |
11:00 |
Lira BK P08-2 -
LSK P07-08 Lag 1
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
180 |
G-2 |
11:00 |
Brändöns IF 2 -
IFK Luleå P08 blå
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
190 |
G-2 |
11:40 |
Svartbjörnsbyns IF P08 2 -
Gammelstad IF vit
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
192 |
G-2 |
11:40 |
Rutvik SK P-08 -
IFK Luleå P08 Vit
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
193 |
G-2 |
11:40 |
Lira BK P08-3 -
LSK P07-08 Lag 2
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
215 |
G-1 |
13:00 |
Notviken 2 -
Gammelstad IF grön
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
216 |
G-1 |
13:00 |
Lira BK P08-1 -
LSK P07-08 Lag 1
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
217 |
G-1 |
13:00 |
Sunderby SK P-08 Lag 1 -
Lira BK P08-2
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
218 |
G-2 |
13:00 |
IFK Luleå P08 blå -
Överkalix IF P08
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
228 |
G-2 |
13:40 |
Svartbjörnsbyns IF P08 2 -
IFK Luleå P08 Vit
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
230 |
G-2 |
13:40 |
Rutvik SK P-08 -
Notvikens IK
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
231 |
G-2 |
13:40 |
Bergnäsets AIK 2 -
LSK P07-08 Lag 2
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
259 |
G-1 |
15:00 |
Notviken 2 -
Lira BK P08-2
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
260 |
G-1 |
15:00 |
Sävast AIF -
Lira BK P08-1
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
261 |
G-1 |
15:00 |
Brändöns IF 1 -
Sunderby SK P-08 Lag 1
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
262 |
G-2 |
15:00 |
Överkalix IF P08 -
Lira BK P08-3
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
272 |
G-2 |
15:40 |
Notvikens IK -
Gammelstad IF vit
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
294 |
G-1 |
17:00 |
Brändöns IF 1 -
IFK Luleå P08 Röd
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
295 |
G-2 |
17:00 |
Sunderby SK P-08 Lag 2 -
Överkalix IF P08
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
301 |
G-1 |
17:40 |
Svartbjörnsbyns IF P08 1 -
Lira BK P08-1
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
302 |
G-1 |
17:40 |
Sävast AIF -
Bergnäsets AIK
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|