116 |
J-1 |
08:00 |
Mssk F03 -
Lira BK F03
|
1-1
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
117 |
J-2 |
08:00 |
Luleå SK/Notviken IK -
Rutvik SK
|
3-0
(WO) |
B 11-manna (Gstad) |
|
|
118 |
C-3 |
08:00 |
Sävast AIF -
Piteå IF/Mssk 2
|
1-7
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
119 |
C-3 |
08:00 |
Storfors AIK -
Luleå Fotboll P04
|
10-0
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
120 |
E-1 |
08:10 |
Gammelstads IF 2 -
Öjeby IF
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
121 |
M-1 |
08:10 |
Notviken F06/07 -
IFK Luleå Lag 2
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
122 |
L-3 |
08:10 |
Trångfors F05 vit -
IFK Kalix F05 Vit
|
1-0
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
123 |
L-2 |
08:10 |
Sunderby SK Gul -
Luleå SK
|
2-0
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
124 |
H-1 |
08:20 |
Gammelstads IF grön -
Sunderby SK FP-09
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
125 |
P-1 |
08:20 |
Alvik Ik -
BAIK 1
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
126 |
G-1 |
08:20 |
Bergnäsets AIK -
Bodens BK
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
127 |
G-2 |
08:20 |
Bergnäsets AIK 2 -
Brändöns IF 2
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
129 |
A-2 |
09:00 |
Öjeby if -
Sävast aif
|
1-3
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
130 |
A-1 |
09:00 |
Överkalix IF P02 -
Lira BK P02
|
1-0
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
131 |
M-1 |
09:00 |
Luleå SK -
Lira Blå
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
132 |
N-1 |
09:00 |
Piteå IF F07 -
IFK Luleå
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
133 |
H-1 |
09:00 |
Luleå FC Gul -
NIK 2
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
134 |
P-1 |
09:00 |
BAIK 2 -
Gammelstads if
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
135 |
D-2 |
09:00 |
Svartbjörnsbyns IF -
IFK Luleå 2
|
0-5
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
136 |
D-1 |
09:00 |
Lira BK Blå -
Hedens IF
|
5-0
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
137 |
G-1 |
09:00 |
IFK Luleå P08 Röd -
LSK P07-08 Lag 1
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
138 |
G-2 |
09:00 |
IFK Luleå P08 blå -
LSK P07-08 Lag 2
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
139 |
G-1 |
09:00 |
Brändöns IF 1 -
Gammelstad IF grön
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
140 |
G-2 |
09:00 |
Gammelstad IF vit -
IFK Luleå P08 Vit
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
141 |
F-1 |
09:00 |
Sävast AIF -
Lira BK Blå
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
142 |
E-1 |
09:00 |
IFK Luleå Lag 3 -
Sunderby Sk 2
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
143 |
K-1 |
09:00 |
Luleå SK F04 -
Gammelstads IF
|
8-0
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
144 |
H-1 |
09:40 |
Luleå FC Röd -
NIK 1
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
145 |
P-1 |
09:40 |
Lira gul -
Rutviks SK
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
146 |
G-2 |
09:40 |
Rutvik SK P-08 -
Sunderby SK P-08 Lag 2
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
147 |
O-1 |
09:40 |
Bergnäsets AIK VIT -
Rutvik SK
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
148 |
G-1 |
09:40 |
Notviken 2 -
Sunderby SK P-08 Lag 1
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
149 |
G-2 |
09:40 |
Lira BK P08-3 -
Notvikens IK
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
150 |
F-1 |
09:50 |
Bergnäsets AIK -
Bodens BK
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
151 |
M-1 |
09:50 |
Munksund Skuthamn SK -
FC Santa Claus
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
152 |
L-3 |
09:50 |
Älvsby IF -
Sävast AIF F-05
|
1-2
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
153 |
L-2 |
09:50 |
Trångfors F05 blå -
Rutvik SK
|
3-3
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
154 |
N-1 |
09:50 |
Rutvik SK gul -
Gammelstad IF, Lag Vit
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
155 |
N-1 |
09:50 |
SSK FF2007 -
Gammelstad IF, Lag Grön
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
156 |
B-1 |
10:00 |
Piteå IF 1 -
IFK Luleå
|
2-3
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
157 |
B-2 |
10:00 |
Öjeby IF P03 -
Korsträsk P03
|
1-1
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
158 |
C-2 |
10:00 |
Gammelgårdens IF -
IFK Luleå
|
1-3
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
159 |
C-1 |
10:00 |
Alviks IK -
Bodens BK FF
|
2-1
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
160 |
H-1 |
10:20 |
Luleå SK Blå -
Älvdalen United
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
161 |
H-1 |
10:20 |
Bergnäset AIK 1 -
Sunderby SK FP-09
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
162 |
O-1 |
10:20 |
Sunderby SK -
IFK Luleå F08 Vit
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
163 |
O-1 |
10:20 |
Sävast AIF -
FC Santa Claus jr.
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
164 |
G-1 |
10:20 |
Bodens BK -
Svartbjörnsbyns IF P08 1
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
165 |
O-1 |
10:20 |
Luleå SK F08 -
Bergnäsets AIK GRÖN
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
166 |
E-1 |
10:40 |
Malax IF P06 -
Lira Bk Blå
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
167 |
F-1 |
10:40 |
IFK Luleå vit -
Svartbjörnsbyns IF
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
168 |
D-2 |
10:40 |
Sävast AIF -
Lira BK Gul
|
5-2
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
169 |
D-1 |
10:40 |
Notvikens IK -
IFK Luleå 1
|
1-2
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
170 |
E-1 |
10:40 |
IFK Luleå Lag 2 -
BK-48
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
171 |
E-1 |
10:40 |
Bergnäsets AIK -
Hedens IF
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
174 |
A-1 |
11:00 |
Gammelgårdens IF -
GIF/SSK
|
1-1
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
175 |
P-1 |
11:00 |
Sunderby SK f09 Lag 2 -
IFK Luleå Lag 2
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
176 |
H-1 |
11:00 |
Bergnäset AIK 2 -
Rutvik SK P09/10
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
177 |
G-1 |
11:00 |
Gammelstad IF grön -
Bergnäsets AIK
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
178 |
G-1 |
11:00 |
IFK Luleå P08 Röd -
Sävast AIF
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
179 |
G-1 |
11:00 |
Lira BK P08-2 -
LSK P07-08 Lag 1
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
180 |
G-2 |
11:00 |
Brändöns IF 2 -
IFK Luleå P08 blå
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
181 |
K-1 |
11:00 |
Sävast AIF -
Storfors AIK
|
1-1
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
182 |
M-1 |
11:30 |
IFK Luleå Lag 2 -
Sävast AIF
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
183 |
M-1 |
11:30 |
Lira Gul -
Gammelstads IF F06
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
184 |
L-1 |
11:30 |
Betsele 05 -
IFK Kalix F05 Röd
|
4-1
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
186 |
F-1 |
11:30 |
NIK 1 -
Rutvik SK
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
187 |
M-1 |
11:30 |
Rutvik SK -
Sunderby Sk
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
188 |
P-1 |
11:40 |
Rutviks SK -
Lira BK vit
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
189 |
H-1 |
11:40 |
NIK 1 -
Luleå FC Gul
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
190 |
G-2 |
11:40 |
Svartbjörnsbyns IF P08 2 -
Gammelstad IF vit
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
191 |
O-1 |
11:40 |
Rutvik SK -
IFK Luleå F08 Blå
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
192 |
G-2 |
11:40 |
Rutvik SK P-08 -
IFK Luleå P08 Vit
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
193 |
G-2 |
11:40 |
Lira BK P08-3 -
LSK P07-08 Lag 2
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
195 |
A-2 |
12:00 |
Notvikens IK -
IFK LULEÅ P02
|
1-0
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
196 |
B-2 |
12:00 |
Notvikens IK -
Luleå SK
|
0-1
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
197 |
B-1 |
12:00 |
Gammelstads IF -
BAIK
|
3-0
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
198 |
N-1 |
12:20 |
Luleå sportklubb -
Piteå IF F07
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
199 |
M-1 |
12:20 |
Luleå SK -
Notviken F06/07
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
200 |
P-1 |
12:20 |
BAIK 1 -
Lira blå
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
201 |
H-1 |
12:20 |
Gammelstads IF vit -
Sävast AIF P09
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
202 |
N-1 |
12:20 |
IFK Luleå -
Sävast AIF
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
203 |
M-1 |
12:20 |
IFK Luleå Lag 1 -
Lira Blå
|
Dolt
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
204 |
P-1 |
12:20 |
Lira gul -
Sunderby SK f09 Lag 1
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
205 |
H-1 |
12:20 |
Gammelstads IF grön -
NIK 2
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
206 |
O-1 |
12:20 |
FC Santa Claus jr. -
Bergnäsets AIK GRÖN
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
207 |
O-1 |
12:20 |
Luleå SK F08 -
Bergnäsets AIK VIT
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
208 |
F-1 |
12:20 |
IFK Luleå blå -
Sävast AIF
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
209 |
E-1 |
12:20 |
Lira BK Gul -
Gammelstads IF
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
210 |
C-3 |
13:00 |
Piteå IF/Mssk 2 -
Luleå Fotboll P04
|
1-4
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
211 |
K-1 |
13:00 |
Baik -
Sunderby SK
|
2-1
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
212 |
J-1 |
13:00 |
BAIK -
Mssk F03
|
0-3
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
213 |
P-1 |
13:00 |
IFK Luleå Lag 1 -
Sunderby SK f09 Lag 2
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
214 |
H-1 |
13:00 |
Luleå FC Röd -
Rutvik SK P09/10
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
215 |
G-1 |
13:00 |
Notviken 2 -
Gammelstad IF grön
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
216 |
G-1 |
13:00 |
Lira BK P08-1 -
LSK P07-08 Lag 1
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
217 |
G-1 |
13:00 |
Sunderby SK P-08 Lag 1 -
Lira BK P08-2
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
218 |
G-2 |
13:00 |
IFK Luleå P08 blå -
Överkalix IF P08
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
219 |
C-2 |
13:00 |
Tegs SK -
Hedens IF
|
5-1
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
220 |
N-1 |
13:10 |
Gammelstad IF, Lag Vit -
Bergnäset AIK 1
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
221 |
N-1 |
13:10 |
Gammelstad IF, Lag Grön -
FC Norrsken F07
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
222 |
L-3 |
13:10 |
Älvsby IF -
Trångfors F05 vit
|
0-4
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
223 |
L-2 |
13:10 |
Trångfors F05 blå -
Sunderby SK Gul
|
4-1
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
224 |
N-1 |
13:10 |
Lira BK F08 -
SSK FF2007
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
225 |
F-1 |
13:10 |
Bodens BK -
Gammelstads IF grön
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
226 |
P-1 |
13:40 |
Lira BK vit -
IFK Luleå Lag 2
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
227 |
H-1 |
13:40 |
Luleå SK Röd -
NIK 1
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
228 |
G-2 |
13:40 |
Svartbjörnsbyns IF P08 2 -
IFK Luleå P08 Vit
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
229 |
O-1 |
13:40 |
IFK Luleå F08 Blå -
Sävast AIF
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
230 |
G-2 |
13:40 |
Rutvik SK P-08 -
Notvikens IK
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
231 |
G-2 |
13:40 |
Bergnäsets AIK 2 -
LSK P07-08 Lag 2
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
232 |
J-2 |
14:00 |
Älvdalen United -
Piteå IF
|
0-3
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
233 |
K-1 |
14:00 |
Gammelstads IF -
Sävast AIF
|
0-4
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
234 |
C-2 |
14:00 |
LSK pojkar 04/05 -
Gammelgårdens IF
|
2-3
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
235 |
E-1 |
14:00 |
IFK Luleå Lag 1 -
Bergnäsets AIK
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
236 |
E-1 |
14:00 |
Lira Bk Blå -
Sunderby Sk 2
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
237 |
D-2 |
14:00 |
Sävast AIF -
Svartbjörnsbyns IF
|
1-4
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
238 |
D-1 |
14:00 |
Notvikens IK -
Lira BK Blå
|
0-5
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
239 |
F-1 |
14:00 |
Sunderby SK -
IFK Luleå vit
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
240 |
E-1 |
14:00 |
Sunderby SK 1 -
Malax IF P06
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
241 |
C-1 |
14:00 |
Piteå IF/Mssk 1 -
Bergnäsets AIK P-04
|
0-0
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
242 |
P-1 |
14:20 |
Sunderby SK f09 Lag 1 -
BAIK 2
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
243 |
P-1 |
14:20 |
Lira blå -
Alvik Ik
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
244 |
H-1 |
14:20 |
Gammelstads IF grön -
Bergnäset AIK 1
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
245 |
H-1 |
14:20 |
Luleå SK Blå -
NIK 2
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
246 |
O-1 |
14:20 |
FC Santa Claus jr. -
Sunderby SK
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
247 |
O-1 |
14:20 |
Rutvik SK -
IFK Luleå F08 Vit
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
248 |
L-1 |
14:50 |
Lira BK F05 -
Betsele 05
|
0-2
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
249 |
E-1 |
14:50 |
BK-48 -
IFK Luleå Lag 3
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
250 |
L-3 |
14:50 |
Sävast AIF F-05 -
IFK Kalix F05 Vit
|
1-1
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
251 |
L-2 |
14:50 |
Rutvik SK -
Luleå SK
|
1-0
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
252 |
F-1 |
14:50 |
LSK P07-08 -
Bergnäsets AIK
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
253 |
M-1 |
14:50 |
Sunderby Sk -
IFK Luleå Lag 2
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
255 |
J-2 |
15:00 |
Sunderby Sk -
Luleå SK/Notviken IK
|
0-1
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
256 |
J-1 |
15:00 |
Morön BK -
Gammelstads IF
|
1-2
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
257 |
H-1 |
15:00 |
Rutvik SK P09/10 -
Luleå FC Gul
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
258 |
H-1 |
15:00 |
Gammelstads IF vit -
Bergnäset AIK 2
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
259 |
G-1 |
15:00 |
Notviken 2 -
Lira BK P08-2
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
260 |
G-1 |
15:00 |
Sävast AIF -
Lira BK P08-1
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
261 |
G-1 |
15:00 |
Brändöns IF 1 -
Sunderby SK P-08 Lag 1
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
262 |
G-2 |
15:00 |
Överkalix IF P08 -
Lira BK P08-3
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
263 |
C-1 |
15:00 |
Lira Bk -
Alviks IK
|
1-3
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
264 |
M-1 |
15:40 |
Rutvik SK -
Sävast AIF
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
265 |
N-1 |
15:40 |
Piteå IF F07 -
Lira Bk f-07
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
266 |
P-1 |
15:40 |
Lira BK vit -
IFK Luleå Lag 1
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
267 |
H-1 |
15:40 |
Älvdalen United -
Luleå SK Röd
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
268 |
D-2 |
15:40 |
Lira BK Gul -
IFK Luleå 2
|
0-4
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
269 |
D-1 |
15:40 |
IFK Luleå 1 -
Hedens IF
|
8-2
|
E1 7-manna (Gstad) |
|
|
270 |
O-1 |
15:40 |
Bergnäsets AIK GRÖN -
Sävast AIF
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
271 |
P-1 |
15:40 |
IFK Luleå Lag 2 -
Lira gul
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
272 |
G-2 |
15:40 |
Notvikens IK -
Gammelstad IF vit
|
Dolt
|
R1 5-manna (Rutvik) |
|
|
273 |
O-1 |
15:40 |
Bergnäsets AIK VIT -
IFK Luleå F08 Blå
|
Dolt
|
R2 5-manna (Rutvik) |
|
|
274 |
E-1 |
15:40 |
Gammelstads IF 2 -
Hedens IF
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
275 |
F-1 |
15:40 |
Rutvik SK -
Lira BK Gul
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
276 |
K-1 |
16:00 |
Storfors AIK -
Baik
|
1-3
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
277 |
K-1 |
16:00 |
Sunderby SK -
Luleå SK F04
|
0-3
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
172 |
C-3 |
16:00 |
Sävast AIF -
Storfors AIK
|
0-6
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
278 |
C-2 |
16:00 |
IFK Luleå -
Tegs SK
|
0-2
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
279 |
H-1 |
16:20 |
Luleå FC Röd -
Sävast AIF P09
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
280 |
H-1 |
16:20 |
Luleå SK Blå -
Sunderby SK FP-09
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
281 |
O-1 |
16:20 |
Luleå SK F08 -
Sunderby SK
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
282 |
O-1 |
16:20 |
IFK Luleå F08 Vit -
FC Santa Claus jr.
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
283 |
N-1 |
16:30 |
FC Norrsken F07 -
FC Santa Claus
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
284 |
N-1 |
16:30 |
Sävast AIF -
Gammelstad IF, Lag Vit
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
285 |
N-1 |
16:30 |
SSK FF2007 -
IFK Luleå
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
287 |
N-1 |
16:30 |
Lira BK F08 -
Bergnäset AIK 1
|
Dolt
|
R3 7-manna (Rutvik) |
|
|
288 |
E-1 |
16:30 |
IFK Luleå Lag 2 -
Gammelstads IF
|
Dolt
|
R4 7-manna (Rutvik) |
|
|
289 |
C-1 |
17:00 |
Bodens BK FF -
Piteå IF/Mssk 1
|
2-3
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
290 |
C-2 |
17:00 |
Hedens IF -
LSK pojkar 04/05
|
1-0
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
291 |
J-2 |
17:00 |
Rutvik SK -
Älvdalen United
|
0-3
(WO) |
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
292 |
P-1 |
17:00 |
Sunderby SK f09 Lag 1 -
Gammelstads if
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
293 |
P-1 |
17:00 |
Rutviks SK -
Lira blå
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
294 |
G-1 |
17:00 |
Brändöns IF 1 -
IFK Luleå P08 Röd
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
295 |
G-2 |
17:00 |
Sunderby SK P-08 Lag 2 -
Överkalix IF P08
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
296 |
E-1 |
17:20 |
Sävast AIF -
Malax IF P06
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
297 |
F-1 |
17:20 |
IFK Luleå vit -
Gammelstads IF vit
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
298 |
N-1 |
17:20 |
Rutvik SK gul -
Luleå sportklubb
|
Dolt
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
299 |
P-1 |
17:40 |
BAIK 2 -
IFK Luleå Lag 1
|
Dolt
|
C3 5-manna (Gstad) |
|
|
300 |
H-1 |
17:40 |
Gammelstads IF vit -
Älvdalen United
|
Dolt
|
C4 5-manna (Gstad) |
|
|
301 |
G-1 |
17:40 |
Svartbjörnsbyns IF P08 1 -
Lira BK P08-1
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
302 |
G-1 |
17:40 |
Sävast AIF -
Bergnäsets AIK
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
303 |
J-1 |
18:00 |
BAIK -
Lira BK F03
|
1-0
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
304 |
J-2 |
18:00 |
Piteå IF -
Sunderby Sk
|
2-1
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
306 |
C-1 |
18:00 |
Bergnäsets AIK P-04 -
Lira Bk
|
2-2
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|
307 |
E-1 |
18:10 |
Lira BK Gul -
BK-48
|
Dolt
|
C1 7-manna (Gstad) |
|
|
308 |
M-1 |
18:10 |
Gammelstads IF F06 -
IFK Luleå Lag 1
|
Dolt
|
C2 7-manna (Gstad) |
|
|
309 |
L-1 |
18:10 |
Gammelstads IF -
Lira BK F05
|
2-0
|
D 7-manna (Gstad) |
|
|
310 |
H-1 |
18:20 |
Luleå SK Röd -
Sävast AIF P09
|
Dolt
|
E2 5-manna (Gstad) |
|
|
311 |
P-1 |
18:20 |
Sunderby SK f09 Lag 2 -
Alvik Ik
|
Dolt
|
E3 5-manna (Gstad) |
|
|
312 |
K-1 |
19:00 |
Gammelstads IF -
Storfors AIK
|
1-10
|
A 11-manna (Gstad) |
|
|
313 |
J-1 |
19:00 |
Mssk F03 -
Morön BK
|
2-0
|
B 11-manna (Gstad) |
|
|
314 |
K-1 |
19:00 |
Sävast AIF -
Sunderby SK
|
0-2
|
C 11-manna (Byavallen) |
|
|
315 |
K-1 |
19:00 |
Baik -
Luleå SK F04
|
4-2
|
S1 11-manna (Sunderbyn) |
|
|