3 |
F11-1 |
08:00 |
Eskilstuna United DFF -
Triangelns IK F06/07
|
3-0
|
A-betong |
|
|
4 |
F12-1 |
08:00 |
Tillberga IK -
Jäders IF F05/06
|
0-1
|
Båtsam |
|
|
2 |
P11-1 |
08:00 |
Runtuna IK -
SYRIANSKA IF P06
|
10-2
|
Satcom |
|
|
5 |
F12-2 |
08:00 |
Irsta IF -
KIF Örebro DFF F-05 Röd
|
0-2
|
Stiga |
|
|
1 |
P13-1 |
08:00 |
Skiljebo SK SVART -
Triangelns IK
|
4-1
|
Söderberg & partners |
|
|
6 |
P13-2 |
08:00 |
Hälsinggårdens AIK -
Irsta IF
|
0-4
|
Tumbo Möbler |
|
|
8 |
P11-1 |
08:40 |
Kvicksunds SK P06/07 -
Romfartuna GIF P06
|
0-8
|
A-betong |
|
|
7 |
F11-1 |
08:40 |
Irsta IF -
Rynninge IK F-06/07
|
2-2
|
Satcom |
|
|
10 |
P13-3 |
08:50 |
Kvicksund P04/03 -
Skiljebo SK GUL
|
1-0
|
Båtsam |
|
|
11 |
P13-4 |
08:50 |
Torshälla Nyby IS -
Uppsala Kurd p04
|
1-7
|
Stiga |
|
|
9 |
F12-1 |
08:50 |
KIF Örebro DFF F-05 blå -
Kvicksunds SK F05-06
|
1-3
|
Söderberg & partners |
|
|
12 |
F12-2 |
08:50 |
Eskilstuna United DFF -
Torshälla Nyby IS
|
3-2
|
Tumbo Möbler |
|
|
13 |
P9-1 |
09:00 |
Skogstorps GoIF -
Triangelns IK P08 RÖD
|
1-4
|
A2-lördag |
|
|
14 |
P8-1 |
09:00 |
TVSK -
Syrianska IF Västerås P-09/10
|
4-3
|
A3-lördag |
|
|
16 |
P11-1 |
09:20 |
SYRIANSKA IF P06 -
Karlslunds IF HFK RÖD
|
5-3
|
A-betong |
|
|
15 |
F11-1 |
09:20 |
Tillberga IK 06/07 -
Eskilstuna United DFF
|
0-8
|
Satcom |
|
|
17 |
P9-1 |
09:30 |
Kvicksunds SK P08 -
Triangelns IK P08 GUL
|
0-3
|
A2-lördag |
|
|
18 |
P8-1 |
09:30 |
Syrianska Eskilstuna IF -
Kvicksund SK P09
|
5-0
|
A3-lördag |
|
|
20 |
P13-1 |
09:40 |
Bälinge IF -
Västerås IK
|
1-4
|
Båtsam |
|
|
21 |
P13-2 |
09:40 |
Gideonsbergs IF P04 -
Syrianska Eskilstuna IF
|
0-3
|
Stiga |
|
|
19 |
P13-3 |
09:40 |
Krylbo IF -
Syrianska if
|
3-7
|
Söderberg & partners |
|
|
22 |
P13-4 |
09:40 |
Köping FF -
Västerås IK Röd
|
1-2
|
Tumbo Möbler |
|
|
25 |
P11-2 |
10:00 |
Jäders IF P06 -
Hammarby IF P06-5
|
1-3
|
A-betong |
|
|
23 |
P8-1 |
10:00 |
Syrianska IF Västerås P-09/10 -
Skogstorp GoIF
|
6-1
|
A3-lördag |
|
|
24 |
F11-1 |
10:00 |
Irsta IF -
Triangelns IK F06/07
|
4-0
|
Satcom |
|
|
27 |
P9-1 |
10:30 |
Triangelns IK P08 RÖD -
Kvicksunds SK P08
|
2-0
|
A2-lördag |
|
|
28 |
P8-1 |
10:30 |
TVSK -
Kvicksund SK P09
|
4-2
|
A3-lördag |
|
|
29 |
F12-1 |
10:30 |
Kvicksunds SK F05-06 -
Tillberga IK
|
1-0
|
Båtsam |
|
|
30 |
F12-2 |
10:30 |
KIF Örebro DFF F-05 Röd -
Eskilstuna United DFF
|
2-0
|
Stiga |
|
|
26 |
F12-1 |
10:30 |
ÄSTF05 -
KIF Örebro DFF F-05 blå
|
2-1
|
Söderberg & partners |
|
|
31 |
F12-2 |
10:30 |
Torshälla Nyby IS -
Irsta IF
|
0-5
|
Tumbo Möbler |
|
|
33 |
P11-2 |
10:40 |
Syrianska IF Västerås P06:Vit -
Karlslunds IF HFK RÖD
|
8-2
|
A-betong |
|
|
32 |
P11-2 |
10:40 |
Ik Oden -
Bk Forward Lundby
|
3-3
|
Satcom |
|
|
34 |
P9-1 |
11:00 |
Triangelns IK P08 GUL -
Skogstorps GoIF
|
2-1
|
A2-lördag |
|
|
35 |
P8-1 |
11:00 |
Syrianska IF Västerås P-09/10 -
Syrianska Eskilstuna IF
|
1-4
|
A3-lördag |
|
|
38 |
P11-1 |
11:20 |
Kvicksunds SK P06/07 -
Runtuna IK
|
3-1
|
A-betong |
|
|
39 |
P13-1 |
11:20 |
Triangelns IK -
Bälinge IF
|
2-1
|
Båtsam |
|
|
37 |
F11-1 |
11:20 |
Tillberga IK 06/07 -
Irsta IF
|
0-4
|
Satcom |
|
|
40 |
P13-2 |
11:20 |
Irsta IF -
Gideonsbergs IF P04
|
0-3
|
Stiga |
|
|
36 |
P13-3 |
11:20 |
Skiljebo SK GUL -
Krylbo IF
|
2-1
|
Söderberg & partners |
|
|
41 |
P13-4 |
11:20 |
Uppsala Kurd p04 -
Köping FF
|
4-0
|
Tumbo Möbler |
|
|
42 |
P8-1 |
11:30 |
Skogstorp GoIF -
TVSK
|
1-4
|
A3-lördag |
|
|
46 |
P11-2 |
12:00 |
Jäders IF P06 -
Syrianska IF Västerås P06:Vit
|
9-0
|
A-betong |
|
|
43 |
P9-1 |
12:00 |
Triangelns IK P08 GUL -
Triangelns IK P08 RÖD
|
1-2
|
A2-lördag |
|
|
44 |
P8-1 |
12:00 |
Kvicksund SK P09 -
Syrianska IF Västerås P-09/10
|
0-6
|
A3-lördag |
|
|
45 |
P11-2 |
12:00 |
Ik Oden -
Triangeln (grön)
|
1-5
|
Satcom |
|
|
48 |
P13-1 |
12:10 |
Västerås IK -
Skiljebo SK SVART
|
4-0
|
Båtsam |
|
|
49 |
P13-2 |
12:10 |
Syrianska Eskilstuna IF -
Hälsinggårdens AIK
|
5-0
|
Stiga |
|
|
47 |
P13-3 |
12:10 |
Syrianska if -
Kvicksund P04/03
|
7-1
|
Söderberg & partners |
|
|
50 |
P13-4 |
12:10 |
Västerås IK Röd -
Torshälla Nyby IS
|
6-0
|
Tumbo Möbler |
|
|
51 |
P9-1 |
12:30 |
Skogstorps GoIF -
Kvicksunds SK P08
|
1-4
|
A2-lördag |
|
|
52 |
P8-1 |
12:30 |
Skogstorp GoIF -
Syrianska Eskilstuna IF
|
0-4
|
A3-lördag |
|
|
54 |
P11-1 |
12:40 |
Skogstorps GoIF -
Romfartuna GIF P06
|
2-0
|
A-betong |
|
|
53 |
P11-1 |
12:40 |
Karlslunds IF HFK RÖD -
Triangeln (svart)
|
6-5
|
Satcom |
|
|
56 |
F8 |
13:00 |
Kvicksunds SK F09 -
Skogstorps GoIF
|
0-2
|
A3-lördag |
|
|
57 |
F12-1 |
13:00 |
KIF Örebro DFF F-05 blå -
Jäders IF F05/06
|
2-0
|
Båtsam |
|
|
58 |
F12-2 |
13:00 |
Torshälla Nyby IS -
KIF Örebro DFF F-05 Röd
|
0-7
|
Stiga |
|
|
55 |
F12-1 |
13:00 |
ÄSTF05 -
Tillberga IK
|
4-1
|
Söderberg & partners |
|
|
59 |
F12-2 |
13:00 |
Irsta IF -
Eskilstuna United DFF
|
1-2
|
Tumbo Möbler |
|
|
61 |
F11-1 |
13:20 |
Triangelns IK F06/07 -
Rynninge IK F-06/07
|
1-2
|
A-betong |
|
|
60 |
P11-2 |
13:20 |
IFK Eskilstuna -
Hammarby IF P06-5
|
1-7
|
Satcom |
|
|
63 |
P13-1 |
13:50 |
Västerås IK -
Triangelns IK
|
9-1
|
Båtsam |
|
|
64 |
P13-2 |
13:50 |
Syrianska Eskilstuna IF -
Irsta IF
|
5-0
|
Stiga |
|
|
62 |
P13-3 |
13:50 |
Syrianska if -
Skiljebo SK GUL
|
2-1
|
Söderberg & partners |
|
|
65 |
P13-4 |
13:50 |
Västerås IK Röd -
Uppsala Kurd p04
|
0-3
|
Tumbo Möbler |
|
|
67 |
P11-1 |
14:00 |
Triangeln (svart) -
Runtuna IK
|
13-0
|
A-betong |
|
|
66 |
P11-1 |
14:00 |
Karlslunds IF HFK BLÅ -
Skogstorps GoIF
|
3-2
|
Satcom |
|
|
70 |
F11-1 |
14:40 |
Eskilstuna United DFF -
Irsta IF
|
1-2
|
A-betong |
|
|
71 |
P13-1 |
14:40 |
Skiljebo SK SVART -
Bälinge IF
|
1-2
|
Båtsam |
|
|
69 |
P11-1 |
14:40 |
SYRIANSKA IF P06 -
Kvicksunds SK P06/07
|
1-1
|
Satcom |
|
|
72 |
P13-2 |
14:40 |
Hälsinggårdens AIK -
Gideonsbergs IF P04
|
2-4
|
Stiga |
|
|
68 |
P13-3 |
14:40 |
Kvicksund P04/03 -
Krylbo IF
|
0-3
|
Söderberg & partners |
|
|
73 |
P13-4 |
14:40 |
Torshälla Nyby IS -
Köping FF
|
3-5
|
Tumbo Möbler |
|
|
75 |
F11-1 |
15:20 |
Rynninge IK F-06/07 -
Tillberga IK 06/07
|
6-0
|
A-betong |
|
|
74 |
P11-1 |
15:20 |
Romfartuna GIF P06 -
Triangeln (svart)
|
3-5
|
Satcom |
|
|
76 |
F12-1 |
15:30 |
Jäders IF F05/06 -
Kvicksunds SK F05-06
|
0-4
|
Stiga |
|
|
78 |
P11-2 |
16:00 |
Triangeln (grön) -
Bk Forward Lundby
|
4-4
|
A-betong |
|
|
77 |
P11-2 |
16:00 |
IFK Eskilstuna -
Syrianska IF Västerås P06:Vit
|
1-11
|
Satcom |
|
|
79 |
P13 |
16:20 |
Västerås IK -
Syrianska Eskilstuna IF
|
1-3
|
Båtsam |
Semifinal 1 |
|
80 |
P13 |
16:20 |
Syrianska if -
Uppsala Kurd p04
|
2-6
|
Stiga |
Semifinal 2 |
|
82 |
P11-2 |
16:40 |
Hammarby IF P06-5 -
Karlslunds IF HFK BLÅ
|
7-5
|
A-betong |
|
|
81 |
P11-2 |
16:40 |
Ik Oden -
Jäders IF P06
|
2-10
|
Satcom |
|
|
83 |
F12-1 |
17:10 |
Kvicksunds SK F05-06 -
ÄSTF05
|
3-0
|
Tumbo Möbler |
|
|
85 |
P11-2 |
17:20 |
Bk Forward Lundby -
IFK Eskilstuna
|
7-1
|
A-betong |
|
|
84 |
P11-1 |
17:20 |
Skogstorps GoIF -
Kvicksunds SK P06/07
|
2-2
|
Satcom |
|
|
86 |
P11-2 |
18:00 |
Karlslunds IF HFK BLÅ -
Triangeln (grön)
|
2-0
|
A-betong |
|
|
87 |
P13 |
18:00 |
Syrianska Eskilstuna IF -
Uppsala Kurd p04
|
1-3
|
Båtsam |
FINAL |
|