Flickor/Girls 1996
Antal: 38
Må 2012-07-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2041 | F16-1 | 12:10 | Malvik 1 - Ärla /Stenkvista | 0-1 | 1.Kupolen | ||
2042 | F16-1 | 14:20 | Islingby IK - Säters IF FK | 0-10 | 1.Kupolen | ||
2063 | F16-2 | 14:20 | Valbo FF - Skattkärrs IF | 4-0 | 2.Rolf Ericson Bil | ||
2065 | F16-2 | 16:30 | Österlövsta FF - Bullermyrens IK | 3-2 | 7.Tunabyggen | ||
2045 | F16-1 | 18:50 | Ärla /Stenkvista - Islingby IK | 2-0 | 7.Tunabyggen | ||
2066 | F16-2 | 18:50 | Tynset IF - Valbo FF | 2-5 | 1.Kupolen | ||
2044 | F16-1 | 19:00 | IF Tunabro - Malvik 1 | 1-1 | 8.SSAB | ||
2046 | F16-1 | 19:00 | Säters IF FK - Gustafs Goif | 0-3 | 5.DalaDemokraten | ||
2067 | F16-2 | 19:10 | Skattkärrs IF - Falu BS | 4-0 | 9.Pingstkyrkan |
Ti 2012-07-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2062 | F16-2 | 10:00 | Bullermyrens IK - Tynset IF | 2-0 | 1.Kupolen | ||
2075 | F16-2 | 10:20 | Skattkärrs IF - Österlövsta FF | 6-1 | 5.DalaDemokraten | ||
2081 | F16-2 | 13:30 | Falu BS - Valbo FF | 1-7 | 9.Pingstkyrkan | ||
2048 | F16-1 | 15:30 | Islingby IK - IF Tunabro | 0-3 | 1.Kupolen | ||
2049 | F16-1 | 19:00 | Malvik 1 - Gustafs Goif | 0-6 | 1.Kupolen | ||
2070 | F16-2 | 19:00 | Bullermyrens IK - Falu BS | 2-0 | 5.DalaDemokraten | ||
2050 | F16-1 | 19:30 | Ärla /Stenkvista - Säters IF FK | 0-3 | 7.Tunabyggen | ||
2079 | F16-2 | 19:50 | Tynset IF - Österlövsta FF | 1-2 | 8.SSAB |
On 2012-07-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2071 | F16-2 | 08:00 | Tynset IF - Skattkärrs IF | 0-3 | 5.DalaDemokraten | ||
2076 | F16-2 | 10:00 | Valbo FF - Bullermyrens IK | 5-0 | 7.Tunabyggen | ||
2052 | F16-1 | 15:30 | Gustafs Goif - Ärla /Stenkvista | 6-0 | 1.Kupolen | ||
2054 | F16-1 | 16:40 | Säters IF FK - IF Tunabro | 1-0 | 8.SSAB | ||
2078 | F16-2 | 18:40 | Österlövsta FF - Falu BS | 1-1 | 4.Borlänge Energi |
To 2012-07-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2060 | F16-1 | 08:00 | Gustafs Goif - Islingby IK | 8-0 | Domnarvsvallen | ||
2058 | F16-1 | 09:10 | Ärla /Stenkvista - IF Tunabro | 0-0 | 4.Borlänge Energi | ||
2069 | F16-2 | 09:10 | Valbo FF - Österlövsta FF | 4-0 | Domnarvsvallen | ||
2073 | F16-2 | 11:10 | Falu BS - Tynset IF | 0-3 | 8.SSAB | ||
2055 | F16-1 | 12:40 | Islingby IK - Malvik 1 | 0-3 | 2.Rolf Ericson Bil | ||
2080 | F16-2 | 17:50 | Skattkärrs IF - Bullermyrens IK | 8-0 | 5.DalaDemokraten | ||
2059 | F16-1 | 18:30 | Säters IF FK - Malvik 1 | 2-2 | 6.Axfood | ||
2057 | F16-1 | 18:50 | IF Tunabro - Gustafs Goif | 0-3 | 1.Kupolen |
Fr 2012-07-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2039 | F16 | 13:40 | Islingby IK - Falu BS | 2-1 | 1.Kupolen | Plac. 11-12 | |
2032 | F16 | 15:10 | Gustafs Goif - Skattkärrs IF | 3-1 | 6.Axfood | Semifinal 1 | |
2033 | F16 | 15:10 | Valbo FF - Säters IF FK | 1-0 | 7.Tunabyggen | Semifinal 2 | |
2036 | F16 | 17:30 | Ärla /Stenkvista - Österlövsta FF | 0-2 | 4.Borlänge Energi | Plac. 5-6 | |
2037 | F16 | 17:30 | IF Tunabro - Bullermyrens IK | 1-0 | 5.DalaDemokraten | Plac. 7-8 | |
2038 | F16 | 17:40 | Malvik 1 - Tynset IF | 1-0 | 6.Axfood | Pl.match 9-10 |
Lö 2012-07-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2035 | F16 | 12:10 | Skattkärrs IF - Säters IF FK | 0-1 | 5.DalaDemokraten | Plac. 3-4 | |
2034 | F16 | 12:30 | Gustafs Goif - Valbo FF | 4-0 | Kvarnsvedens IP | FINAL |