Matcher
Antal: 39
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
42 | F00-3 | Djursholm/Stocksund - Järla IF VIT | 5-1 | ||||
45 | F00-3 | Järla IF VIT - sörskogens if | 15-1 | ||||
486 | F00-1 | AIK F01:A - Rönninge Salem Fotboll | 2-2 | ||||
487 | F00-1 | Danderyds SK - AIK F01:A | 6-5 | ||||
518 | F00 | Järla IF VIT - Enskede IK | 3-1 (FL) | Spelas i egen regi | 1/4-final 2 |
Sö 2013-10-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
35 | F00-2 | 16:00 | Segeltorps IF - IK Frej | 1-1 | Segeltorps IP | ||
55 | F00-4 | 17:30 | Älta IF - Spårvägens FF | 1-1 | Älta IP |
Sö 2013-10-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | F00-1 | 14:15 | Hässelby SK - Danderyds SK | 4-0 | Hässelby Gårds bp |
On 2013-10-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
51 | F00-4 | 18:30 | Täby FK - Spårvägens FF | 2-2 | Erikslunds Konstgräs |
Fr 2013-10-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
53 | F00-4 | 16:45 | Spårvägens FF - Älvsjö AIK Blå | 2-2 | Skarpnäcks Sportfält | ||
41 | F00-3 | 18:30 | Ösmo gif fk - sörskogens if | 3-0 | Ösmo IP |
Lö 2013-10-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30 | F00-1 | 14:00 | Danderyds SK - Älvsjö AIK Vit | 1-4 | Danderydsvallen |
Sö 2013-10-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
32 | F00-1 | 10:00 | Älvsjö AIK Vit - Rönninge Salem Fotboll | 0-3 | Älvsjö IP Plan1 | ||
48 | F00-4 | 11:00 | Älta IF - Täby FK | 2-0 | Älta IP | ||
489 | F00-1 | 13:00 | Hässelby SK - AIK F01:A | 0-0 | Hässelby Gårds bp | ||
38 | F00-2 | 16:30 | Boo FF F01 Utv - Segeltorps IF | 4-0 | Boovallen 2 | ||
46 | F00-3 | 18:30 | Ösmo gif fk - Djursholm/Stocksund | 1-1 | Ösmo IP |
Ti 2013-10-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | F00-2 | 18:30 | Segeltorps IF - Enskede IK | 2-5 | Segeltorps IP |
Sö 2013-10-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | F00-1 | 11:00 | Rönninge Salem Fotboll - Hässelby SK | 1-0 | Berga Bollplan |
Sö 2013-11-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
33 | F00-1 | 10:00 | Älvsjö AIK Vit - Hässelby SK | 2-1 | Älvsjö IP Plan1 |
Ti 2013-11-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | F00-1 | 19:00 | Rönninge Salem Fotboll - Danderyds SK | 9-0 | Berga Bollplan |
Fr 2013-11-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
56 | F00-4 | 18:00 | Älvsjö AIK Blå - Täby FK | 1-1 | Älvsjö IP Plan1 |
Lö 2013-11-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
44 | F00-3 | 14:00 | Järla IF VIT - Ösmo gif fk | 6-0 | Nacka IP |
Sö 2013-11-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
47 | F00-4 | 13:00 | IFK Lidingö F00 - Älvsjö AIK Blå | 3-5 | Högsätra BP | ||
43 | F00-3 | 14:15 | sörskogens if - Djursholm/Stocksund | 0-14 | sörskogens bp |
To 2013-11-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
54 | F00-4 | 19:30 | Täby FK - IFK Lidingö F00 | 2-0 | Tibblevallen |
Lö 2013-11-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
52 | F00-4 | 12:30 | IFK Lidingö F00 - Älta IF | 6-0 | Lidingö Vallen |
Må 2013-11-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | F00-4 | 18:00 | Spårvägens FF - IFK Lidingö F00 | 0-3 | Skarpnäcks sportfält |
Sö 2013-11-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
50 | F00-4 | 11:00 | Älvsjö AIK Blå - Älta IF | 4-0 | Älvsjö IP Plan1 |
Lö 2013-11-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
36 | F00-2 | 14:00 | Enskede IK - Boo FF F01 Utv | 2-1 | Enskede IP |
Sö 2013-12-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | F00-2 | 18:00 | IK Frej - Enskede IK | 0-6 | Vikingavallen |
Lö 2014-02-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
488 | F00-1 | 13:30 | AIK F01:A - Älvsjö AIK Vit | 3-0 | Skytteholm C |
Lö 2014-03-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
39 | F00-2 | 12:15 | Boo FF F01 Utv - IK Frej | 1-1 | Boovallen 1 |
Sö 2014-03-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
517 | F00 | Rönninge Salem Fotboll - IFK Lidingö F00 | 3-2 | 1/4-final 1 |
Lö 2014-03-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
519 | F00 | 14:30 | Djursholm/Stocksund - Boo FF F01 Utv | 0-2 | Älvsjö IP 1 | 1/4-final 3 | |
520 | F00 | 15:45 | Älvsjö AIK Vit - Älvsjö AIK Blå | 1-0 | Älvsjö IP 1 | 1/4-final 4 |
To 2014-05-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
521 | F00 | 10:00 | Rönninge Salem Fotboll - Järla IF VIT | 1-2 | Älvsjö IP 1 | Semifinal 1 | |
522 | F00 | 11:30 | Boo FF F01 Utv - Älvsjö AIK Vit | 2-1 | Älvsjö IP 1 | Semifinal 2 |
Fr 2014-06-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
523 | F00 | 10:00 | Järla IF VIT - Boo FF F01 Utv | 1-2 | Älvsjö IP 1 | FINAL |