Matcher
Antal: 95
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
239 | P01-1 | FoC Farsta - Enebybergs IF | 1-9 | ||||
242 | P01-1 | Enebybergs IF - Djurgården IF | 11-1 | ||||
246 | P01-1 | FoC Farsta - Djurgården IF | 9-1 | ||||
250 | P01-2 | FC Djursholm - Vendelsö IK Blå | 3-0 (WO) | ||||
253 | P01-2 | Vendelsö IK Blå - Djurgården IF U11 | 0-3 (WO) | ||||
552 | P01 | Enebybergs IF - Vendelsö IK Lag1 | 0-5 | 1/8-final 1 | |||
553 | P01 | Nynäshamn - Djurgården IF U11 | 0-5 | 1/8-final 2 |
On 2013-10-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
238 | P01-1 | 20:00 | Segeltorps IF Urdin - Tungelsta IF | 7-3 | Segeltorps IP |
On 2013-10-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
240 | P01-1 | 18:30 | Djurgården IF - Segeltorps IF Urdin | 0-3 (WO) | Östermalms IP | ||
296 | P01-6 | 20:00 | Segeltorps IF Txuri - Kungsängens IF | 2-11 | Segeltorps IP |
Lö 2013-10-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
303 | P01-7 | 13:00 | Saltsjöbadens IF - Råsunda IS P01 | 2-4 | Saltsjöbadens IP | ||
244 | P01-1 | 14:00 | Djurgården IF - Tungelsta IF | 0-3 (WO) | Johannes Bollplan *Roslagsgatan 61 |
Sö 2013-10-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
273 | P01-4 | 15:00 | Pappas pojkar FF - Essing IK | 3-2 | Broängens IP | ||
288 | P01-6 | 19:15 | IF Brommapojkarna 11 - Norrtulls SK | 20-0 | Grimsta B-plan |
Ti 2013-10-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
241 | P01-1 | 17:45 | Tungelsta IF - FoC Farsta | 5-1 | Tungelsta Konstgräs | Domare: Goran Laic |
On 2013-10-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
261 | P01-3 | 19:00 | Enskede IK Team 42 - IK Frej Täby | 5-4 | Gubbängens BP | ||
289 | P01-6 | 20:00 | Segeltorps IF Txuri - Rönninge Salem | 0-9 | Segeltorps IP |
Fr 2013-10-25
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
247 | P01-1 | 17:45 | Tungelsta IF - Enebybergs IF | 4-5 | Domare: Goran Laic | ||
264 | P01-3 | 18:00 | Saltsjöbadens IF 1 - Enskede IK Team 42 | 1-4 | Saltsjöbadens IP | ||
277 | P01-4 | 18:30 | Vendelsö IK Lag2 - Hässelby SK | 1-2 | Vendelsömalm |
Lö 2013-10-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
298 | P01-7 | 11:00 | Saltsjöbadens IF - Segeltorps IF P01:2 | 8-1 | Saltsjöbadens IP |
Sö 2013-10-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
304 | P01-7 | 13:00 | Täby United P01 - Segeltorps IF P01:2 | 11-1 | Erikslundsplanen i Täby | ||
315 | P01-8 | 15:00 | Vendelsö IK Lag1 - Täby FK 1 | 2-5 | Vendelsömalms BP | ||
258 | P01-3 | 16:30 | Hammarby IF P01-23 - Enskede IK Team 42 | 3-1 | Enskede IP |
On 2013-10-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
251 | P01-2 | 19:00 | Enskede IK 2 - Djurgården IF U11 | 2-6 | Gubbängens BP |
Lö 2013-11-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
295 | P01-6 | 12:30 | Rönninge Salem - IF Brommapojkarna 11 | 3-5 | Berga BP |
Sö 2013-11-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
301 | P01-7 | 13:00 | Segeltorps IF P01:2 - Råsunda IS P01 | 2-10 | Segeltrps IP | ||
302 | P01-7 | 16:00 | Nynäshamn - Täby United P01 | 2-1 | Kvarnängens konstgräs |
Må 2013-11-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
284 | P01-5 | 18:30 | Kista SC - MIK P-01 | 5-4 | Ärvinge BP | ||
305 | P01-7 | 19:00 | Nynäshamn - Saltsjöbadens IF | 4-2 | Kvarnängens ip |
Ti 2013-11-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
312 | P01-8 | 19:00 | Vendelsö IK Lag1 - Spånga IS P01 | 5-3 | Vendelsömalm |
On 2013-11-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
268 | P01-4 | 18:30 | Pappas pojkar FF - Vendelsö IK Lag2 | 7-2 | Broängens Bp | ||
281 | P01-5 | 18:30 | Hammarby IF P01-3 - IFK Österåker Svart | 6-5 | Gubbängens BP | ||
243 | P01-1 | 19:00 | Segeltorps IF Urdin - FoC Farsta | 5-2 | Segeltorps IP |
Fr 2013-11-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
294 | P01-6 | 18:00 | Kungsängens IF - Norrtulls SK | 18-2 | Kungsängens IP | ||
311 | P01-8 | 19:00 | Sollentuna FK P01 (syd) - Segeltorps IF U | 4-7 | Kärrdals BP | ||
293 | P01-6 | 19:00 | IF Brommapojkarna 11 - Segeltorps IF Txuri | 2-1 | Stora Mossens IP |
Lö 2013-11-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
270 | P01-4 | 11:00 | Järla IF - Pappas pojkar FF | 0-3 | Nacka IP | ||
287 | P01-5 | 12:00 | MIK P-01 - Tyresö ff K/S | 1-5 | Hägerstensåsens BP | ||
248 | P01-2 | 14:00 | Vendelsö IK Blå - Enskede IK 2 | 2-5 | Vendelsömalmsskolan | ||
299 | P01-7 | 15:15 | Råsunda IS P01 - Nynäshamn | 6-2 | Älvsjö IP |
Sö 2013-11-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
260 | P01-3 | 11:00 | Saltsjöbadens IF 1 - Hammarby IF P01-23 | 2-6 | Saltsjöbadens IP | ||
271 | P01-4 | 12:30 | Vendelsö IK Lag2 - Essing IK | 3-7 | Vendelsömalms IP | ||
254 | P01-2 | 13:00 | FC Djursholm - Enskede IK 2 | 5-6 | Enskede IP | ||
306 | P01-7 | 13:15 | Råsunda IS P01 - Täby United P01 | 3-1 | Erikslund | ||
308 | P01-8 | 15:00 | Täby FK 1 - Sollentuna FK P01 (syd) | 9-0 | Tibblevallen | ||
275 | P01-4 | 15:15 | Hässelby SK - Pappas pojkar FF | 1-3 | Hässelbygårds BP | ||
282 | P01-5 | 16:00 | Tyresö ff K/S - Kista SC | 4-3 | Tyresövallen |
To 2013-11-14
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
274 | P01-4 | 19:00 | Järla IF - Vendelsö IK Lag2 | 5-1 | Brandbegrgens IP | ||
292 | P01-6 | 19:40 | Rönninge Salem - Kungsängens IF | 4-5 | Berga BP |
Lö 2013-11-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
266 | P01-3 | 10:15 | IK Frej Täby - Saltsjöbadens IF 1 | 13-2 | Vikingavallen | ||
252 | P01-2 | 10:30 | IFK Österåker - FC Djursholm | 7-5 | Röllingby BP, Åkersberga | ||
272 | P01-4 | 11:00 | Hässelby SK - Järla IF | 5-1 | HässelbyGårds BP | ||
300 | P01-7 | 11:15 | Täby United P01 - Saltsjöbadens IF | 0-3 | Erikslundsplanen i Täby | ||
283 | P01-5 | 12:00 | MIK P-01 - IFK Österåker Svart | 1-5 | Mälarhöjdens IP | ||
307 | P01-7 | 13:00 | Segeltorps IF P01:2 - Nynäshamn | 0-8 | Segeltorps IP | ||
267 | P01-3 | 14:00 | Enskede IK Team 42 - Ekerö IK P01 | 2-2 | Enskede IP | ||
317 | P01-8 | 14:00 | Sollentuna FK P01 (syd) - Vendelsö IK Lag1 | 3-5 | Kärrdals BP |
Sö 2013-11-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
262 | P01-3 | 10:30 | Ekerö IK P01 - Saltsjöbadens IF 1 | 4-4 | Träkvista IP | ||
257 | P01-2 | 13:00 | Enskede IK 2 - IFK Österåker | 3-5 | Enskede IP | ||
313 | P01-8 | 15:00 | Täby FK 1 - Segeltorps IF U | 6-3 | Näsbydal | ||
276 | P01-4 | 16:00 | Essing IK - Järla IF | 8-2 | Stora Essinge IP | ||
285 | P01-5 | 16:00 | Tyresö ff K/S - Hammarby IF P01-3 | 8-0 | Tyresövallen | ||
245 | P01-1 | 17:00 | Enebybergs IF - Segeltorps IF Urdin | 6-0 | Enebybergs IP |
Lö 2013-11-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
309 | P01-8 | 11:00 | Segeltorps IF U - Vendelsö IK Lag1 | 1-6 | |||
291 | P01-6 | 12:00 | Norrtulls SK - Segeltorps IF Txuri | 3-1 | Stadshagens IP 2 | ||
310 | P01-8 | 14:00 | Spånga IS P01 - Täby FK 1 | 5-4 | Spånga IP |
Sö 2013-11-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
278 | P01-5 | 10:00 | Hammarby IF P01-3 - MIK P-01 | 1-1 | Farsta IP | ||
314 | P01-8 | 13:00 | Spånga IS P01 - Sollentuna FK P01 (syd) | 8-3 | Spånga IP | ||
286 | P01-5 | 15:00 | IFK Österåker Svart - Kista SC | 4-10 | Österåkers sportcentrum (vid ishallen) | ||
269 | P01-4 | 16:00 | Essing IK - Hässelby SK | 2-3 | St Essinge IP |
To 2013-11-28
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
280 | P01-5 | 18:30 | Kista SC - Hammarby IF P01-3 | 9-1 | Ärvinge BP |
Fr 2013-11-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
290 | P01-6 | 18:30 | Kungsängens IF - IF Brommapojkarna 11 | 2-0 | Kungsängens IP |
Lö 2013-11-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
259 | P01-3 | 10:15 | IK Frej Täby - Ekerö IK P01 | 3-0 | Vikingavallen | ||
297 | P01-6 | 10:30 | Norrtulls SK - Rönninge Salem | 1-2 | Stadshagens IP 2 | ||
316 | P01-8 | 11:00 | Segeltorps IF U - Spånga IS P01 | 4-5 | Segeltorps IP |
Sö 2013-12-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
249 | P01-2 | 11:00 | Djurgården IF U11 - IFK Österåker | 4-0 | Röllingby BP | ||
279 | P01-5 | 15:00 | IFK Österåker Svart - Tyresö ff K/S | 0-6 | Österåkers sportcentrum (vid ishallen) |
Lö 2014-01-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
256 | P01-2 | 10:30 | Djurgården IF U11 - FC Djursholm | 3-2 | Djursholms IP | 2-3 (DIF Segrare) |
Lö 2014-02-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
559 | P01 | 11:00 | Segeltorps IF Urdin - Täby FK 1 | 1-5 | Segeltorps IP | 1/8-final 8 |
Sö 2014-02-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
263 | P01-3 | 12:45 | Hammarby IF P01-23 - IK Frej Täby | 2-4 | Vikingavallen |
Lö 2014-03-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
556 | P01 | 13:30 | Tyresö ff K/S - Hässelby SK | 4-2 | Tyresövallen | 1/8-final 5 |
Sö 2014-03-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
255 | P01-2 | 09:00 | IFK Österåker - Vendelsö IK Blå | 3-0 (WO) | Röllingby BP | Vendelsö IK dragit sig ur pga | |
558 | P01 | 09:00 | Råsunda IS P01 - IFK Österåker | 7-8 (STR)(FL) | Röllingby BP | 1/8-final 7 |
Ti 2014-03-11
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
265 | P01-3 | Ekerö IK P01 - Hammarby IF P01-23 | 3-4 |
On 2014-03-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
555 | P01 | 19:45 | Kista SC - Pappas pojkar FF | 3-1 | Ärvinge BP | 1/8-final 4 |
Sö 2014-03-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
554 | P01 | 10:00 | IK Frej Täby - IF Brommapojkarna 11 | 2-0 | Vikingavallen | 1/8-final 3 | |
557 | P01 | 16:30 | Hammarby IF P01-23 - Kungsängens IF | 3-0 | Farsta IP | 1/8-final 6 |
Lö 2014-03-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
560 | P01 | 17:00 | Vendelsö IK Lag1 - Djurgården IF U11 | 7-4 (FL) | Älvsjö IP 1 | 1/4-final 1 |
Sö 2014-03-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
561 | P01 | 09:30 | IK Frej Täby - Kista SC | 6-1 | Älvsjö IP 1 | 1/4-final 2 | |
562 | P01 | 10:45 | Tyresö ff K/S - Hammarby IF P01-23 | 1-2 | Älvsjö IP 1 | 1/4-final 3 | |
563 | P01 | 12:00 | IFK Österåker - Täby FK 1 | 1-3 | Älvsjö IP 1 | 1/4-final 4 |
To 2014-05-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
564 | P01 | 13:00 | Vendelsö IK Lag1 - IK Frej Täby | 5-2 | Älvsjö IP 1 | Semifinal 1 | |
565 | P01 | 14:30 | Hammarby IF P01-23 - Täby FK 1 | 0-4 | Älvsjö IP 1 | Semifinal 2 |
Fr 2014-06-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
566 | P01 | 14:30 | Vendelsö IK Lag1 - Täby FK 1 | 3-0 | Älvsjö IP 1 | FINAL |