Matcher
Antal: 51
Ti 2013-10-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
458 | P04-4 | 18:45 | Kista SC - P04 - Älvsjö AIK Gul | 5-2 | Kvarnbacka BP |
Lö 2013-10-12
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
448 | P04-3 | 09:00 | Älvsjö AIK P04:Svart - IFK Viksjö P04-2 | 1-3 | Älvsjö IP Plan4 | ||
435 | P04-1 | 11:15 | Danderyds SK - Älvsjö AIK Blå | 1-5 | Danderydsvallen |
Sö 2013-10-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
447 | P04-3 | 13:00 | Hässelby SK P04-1 - Örby IS | 7-0 | Smedshagens Bollplan | ||
436 | P04-1 | 15:00 | Danderyds SK - IFK Haninge P04:1 | 1-8 | Danderydsvallen |
On 2013-10-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
434 | P04-1 | 18:00 | IFK Haninge P04:1 - Årsta FF 3 | 10-1 | Brandbergens IP |
Fr 2013-10-18
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
437 | P04-1 | 18:30 | Älvsjö AIK Blå - Årsta FF 3 | 10-2 | Älvsjö IP |
Lö 2013-10-19
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
433 | P04-1 | 11:00 | Årsta FF 3 - Danderyds SK | 1-2 | Danderydsvallen | ||
440 | P04-2 | 11:00 | Älvsjö AIK P04 ORANGE - Enebybergs IF P04:1 | 1-4 | Älvsjö IP, Plan 4 | ||
451 | P04-3 | 12:00 | Älvsjö AIK P04:Svart - Erikslunds KF | 1-9 | Älvsjö IP Plan4 | ||
468 | P04-5 | 13:00 | Älvsjö AIK P04 VIT - Viggan Grön | 4-1 | Älvsjö IP, Plan 4 |
Sö 2013-10-20
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
452 | P04-3 | 09:00 | Örby IS - IFK Viksjö P04-2 | 3-0 | Lisebergs BP | ||
439 | P04-2 | 10:00 | Enebybergs IF P04:1 - Viggan Brun | 10-1 | Enebybergs IP - 7-manna | ||
469 | P04-5 | 12:00 | Älvsjö AIK P04Röd lag 2 - Täby FK Näsbypark | 1-6 | Älvsjö IP Plan 5 |
Ti 2013-10-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
444 | P04-3 | 18:15 | Erikslunds KF - Hässelby SK P04-1 | 10-0 | Erikslunds BP | ||
461 | P04-4 | 18:45 | Kista SC - P04 - Älvsjö AIK P04Röd lag 1 | 4-0 | Kvarnbacka BP |
Lö 2013-10-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
453 | P04-3 | 09:00 | Hässelby SK P04-1 - Älvsjö AIK P04:Svart | 7-1 | Smedshagens Bollplan | ||
438 | P04-2 | 10:00 | Enskede IK P04:5 - Älvsjö AIK P04 ORANGE | 0-7 | Enskede IP | ||
446 | P04-3 | 10:00 | IFK Viksjö P04-2 - Erikslunds KF | 0-11 | Viksjövallen 3 |
Sö 2013-10-27
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
443 | P04-2 | 10:00 | Enskede IK P04:5 - Enebybergs IF P04:1 | 2-7 | Enskede IP - 7-manna | ||
445 | P04-3 | 10:00 | Örby IS - Älvsjö AIK P04:Svart | 0-4 | Lisebergs BP | ||
463 | P04-4 | 11:00 | IFK Viksjö 04-4 - Kista SC - P04 | 1-3 | Viksjövallen | ||
471 | P04-5 | 11:00 | Älvsjö AIK P04 VIT - Älvsjö AIK P04Röd lag 2 | 6-6 | Älvsjö IP, plan 4 |
Sö 2013-11-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
449 | P04-3 | 11:00 | Erikslunds KF - Örby IS | 8-0 | Erikslunds IP | ||
455 | P04-4 | 12:30 | Vasalunds IF Solna - Kista SC - P04 | 2-3 | Råstasjön | ||
457 | P04-4 | 15:00 | IFK Viksjö 04-4 - Vasalunds IF Solna | 3-4 | Viksjövallen | ||
456 | P04-4 | 15:00 | Älvsjö AIK Gul - Älvsjö AIK P04Röd lag 1 | 5-2 | Älvsjö IP | ||
432 | P04-1 | 17:00 | Älvsjö AIK Blå - IFK Haninge P04:1 | 5-2 | Älvsjö IP |
Ti 2013-11-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
450 | P04-3 | 19:00 | IFK Viksjö P04-2 - Hässelby SK P04-1 | 3-3 | Viksjövallen 3 |
Lö 2013-11-09
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
462 | P04-4 | 10:00 | Vasalunds IF Solna - Älvsjö AIK Gul | 4-3 | Älvsjö IP |
Sö 2013-11-10
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
472 | P04-5 | 11:00 | Täby FK Näsbypark - Viggan Grön | 6-4 | Näsbydals IP | ||
460 | P04-4 | 11:00 | Älvsjö AIK Gul - IFK Viksjö 04-4 | 4-2 | Älvsjö IP |
Lö 2013-11-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
466 | P04-5 | 10:00 | Viggan Grön - Älvsjö AIK P04Röd lag 2 | 2-4 | Hägernäs IP, Vaktgränd 7 | ||
459 | P04-4 | 10:00 | Älvsjö AIK P04Röd lag 1 - Vasalunds IF Solna | 1-9 | Älvsjö IP Plan 5 | ||
442 | P04-2 | 11:00 | Viggan Brun - Älvsjö AIK P04 ORANGE | 2-7 | Hägernäs IP Vaktgränd 7 | ||
473 | P04-5 | 14:00 | Spånga IS P04 - Älvsjö AIK P04 VIT | 8-0 | Spånga IP konstgräs plan 1 |
Sö 2013-11-17
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
464 | P04-5 | 09:00 | Älvsjö AIK P04Röd lag 2 - Spånga IS P04 | 1-3 | Älvsjö IP Plan 4 | ||
454 | P04-4 | 14:30 | Älvsjö AIK P04Röd lag 1 - IFK Viksjö 04-4 | 5-4 | Älvsjö IP Plan 4 |
Lö 2013-11-23
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
441 | P04-2 | 11:00 | Viggan Brun - Enskede IK P04:5 | 1-2 | Hägernäs IP |
Sö 2013-11-24
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
465 | P04-5 | 11:00 | Täby FK Näsbypark - Älvsjö AIK P04 VIT | 4-2 | Näsbydals IP |
Sö 2014-03-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
470 | P04-5 | 11:00 | Spånga IS P04 - Viggan Grön | 3-0 (WO) | Smedhagens BP |
Lö 2014-03-08
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
467 | P04-5 | 14:00 | Spånga IS P04 - Täby FK Näsbypark | 9-1 | Spånga IP konstgräs utomhus |
Lö 2014-03-15
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
600 | P04 | 11:00 | Älvsjö AIK P04 ORANGE - Vasalunds IF Solna | 0-2 | Älvsjö IP | 1/8-final 4 |
Sö 2014-03-16
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
604 | P04 | 15:00 | Hässelby SK P04-1 - Täby FK Näsbypark | 8-3 | Hässelby Gårds BP | 1/8-final 8 |
Lö 2014-03-22
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
607 | P04 | 10:30 | Enebybergs IF P04:1 - IFK Haninge P04:1 | 0-12 | Enebybergs IP - 7-manna | 1/4-final 3 |
Lö 2014-03-29
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
608 | P04 | 10:00 | Kista SC - P04 - Hässelby SK P04-1 | 4-5 | Kvarnbacka BP | 1/4-final 4 |
Sö 2014-03-30
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
606 | P04 | 11:00 | Spånga IS P04 - Vasalunds IF Solna | 3-2 | Älvsjö IP 5 | 1/4-final 2 |
Lö 2014-04-26
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
605 | P04 | 14:00 | Älvsjö AIK Blå - Erikslunds KF | 4-1 | Erikslundsplanen | 1/4-final 1 |
To 2014-05-01
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
610 | P04 | 15:00 | IFK Haninge P04:1 - Hässelby SK P04-1 | 8-2 | Hässelby Gårds BP | Semifinal 2 |
Ti 2014-05-13
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
609 | P04 | 19:30 | Älvsjö AIK Blå - Spånga IS P04 | 8-3 | Långbro BP | Semifinal 1 |
Fr 2014-06-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
611 | P04 | 15:00 | Älvsjö AIK Blå - IFK Haninge P04:1 | 2-1 | Älvsjö IP 4 | FINAL |